wysoki-cholesterol-leczenie

Oszustwo cholesterolowe i inne drobne tajemnice o których nowoczesna medycyna nie chce byś wiedział

TEKST ZAWIERA – STRON (STRONICOWANIE POD TEKSTEM), PROSZĘ CZYTAĆ CAŁOŚĆ

Dr Al Sears napisał ten raport żeby przekazać informacje na ten temat. Przedstawia je przy założeniu, że wydawca i autor nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek błędne lub niewłaściwe wykorzystanie tych informacji.

W imieniu wszystkich internautów, którym zależy na zdrowiu, w czasach depopulacji i powszechnego kłamstwa, serdeczne podziękowania dla Oli Gordon, redakcja.

Poniższy raport można (należy!) ściągnąć w formacie PDF pod linkiem.

Dołożono wszelkich starań by ten raport był tak kompletny i dokładny, jak tylko możliwe. Celem niniejszego raportu jest edukacja. Autor i wydawca nie ponoszą żadnej odpowiedzialności wobec żadnej osoby lub podmiotu w odniesieniu do straty, szkody lub krzywdy spowodowanej, lub rzekomo spowodowanej, bezpośrednio lub pośrednio, z powodu informacji zawartych w niniejszym raporcie.

Informacje przedstawione w niniejszym dokumencie w żaden sposób nie są przeznaczone jako substytut poradnictwa medycznego lub medycznej uwagi.

Wyjątkowo wykwalifikowany byś zachował zdrowie

Dr Al Sears z sukcesem prowadzi własną klinikę medycyny integracyjnej i przeciwstarzeniowej w Royal Palm Beach, Floryda, ma ponad 25.000 pacjentów. Jego nowatorskie terapie i reputacja w rozwiązywaniu niektórych z najtrudniejszych do zdiagnozowania przypadków przyciągają pacjentów z całego świata.

Absolwent University of South Florida College of Medicine, dr Sears uzyskał dyplom MCAT z wyróżnieniem w zakresie interny, neurologii, psychiatrii i medycyny rodzinnej. Po rozpoczęciu prywatnej praktyki, dr Sears został jednym z pierwszych posiadających certyfikat z medycyny przeciwstarzeniowej.

Jako pionier w tej nowej dziedzinie medycyny, jest bardzo zainteresowany badaniami, publikuje i wykłada.

Jest pierwszym lekarzem posiadającym licencję na stosowanie TA-65, najważniejszego przełomowego środka we współczesnej medycynie przeciwstarzeniowej.

Dr Sears posiada certyfikat specjalisty od żywienia klinicznego i jest członkiem American College of Sports Medicine (ACSM), American College for the Advancement in Medicine (ACAM), American Medical Association (AMA), Southern Medical Association (SMA), American Academy of Anti-Aging Medicine (A4M) i Herb Research Foundation, (HRF). Dr Sears posiada także certyfikat trenera fitness.

Dr Sears pisze i publikuje miesięczny e-biuletyn Health Confidential, codzienny e-mail program Doctor’s House Call, i współpracuje z wielu innymi wydawnictwami medycznymi. Wystąpił w ponad 50 krajowych programach radiowych, ABC News, CNN i ESPN. Od

1999 dr Sears wydał 15 książek i raportów o zdrowiu i odnowie biologicznej, ma miliony czytelników w ponad 163 krajach.

W pierwszej książce T-faktor, król hormonów [The T-Factor, King of Hormones], dr Sears udoskonalił stosowanie naturalnych i bio-identycznych wzmacniaczy pomagających mężczyznom odzyskać energię, ambicję, siłę mięśni, żywotność i sprawność seksualną.

Następną jego książką była 12 tajemnic męskości [12 Secrets to Virility], na pełną skalę strategia sprawności, która zawiera sprawdzone na własnych pacjentach udane metody zajmowania się męskimi problemami zdrowotnymi, takimi jak zwalczanie nadmiaru estrogenów, ochrona prostaty, eliminowanie tłuszczu i zachowanie sprawnego umysłu i pamięci.

W 2004 dr Sears był jednym z pionierów w walce z konwencjonalnym poglądem, że cholesterol wywołuje choroby serca, wykazując że cholesterol nie jest ich powodem, a elementem organizmu wpływającym na choroby serca. W Doktor leczy serce [The Doctor’s Heart Cure] dr Sears przedstawia łatwe do zastosowania rozwiązanie które skutecznie eliminuje ryzyko choroby serca, wysokiego ciśnienia krwi i udaru.

W 2006 dr Sears zaszokował świat fitness ujawniając niebezpieczeństwo aerobiku, „cardio” i długodystansowych biegów w książce PACE: 12-minutowa rewolucja [PACE: The 12-Minute Revolution]. Rozwijając opinię o zasadach fitness w Doktor leczy serce, opracował szybkie i proste rozwiązanie dla odzyskania siły mięśni, ochrony przed atakiem serca i spalania nadmiaru tłuszczu. Obecnie PACE stosują tysiące ludzi na całym świecie.

W 2010 dr Sears przeszedł do historii dzięki przedstawieniu społeczeństwu biologii telomerycznej. Był pierwszym amerykańskim lekarzem mającym licencję stosowania przełomowej terapii DNA aktywującej gen który reguluje telomerazę, jego rewolucyjna książka Zresetuj swój zegar biologiczny [Reset Your Biological Clock] pokazuje w jaki sposób każdy może zachować energię młodości przez kontrolowanie długości swojego telomeru, prawdziwej oznaki starzenia.

Zapalony wykładowca, dr Sears regularnie przemawia na konferencjach sponsorowanych przez Amerykańską Akademię Medycyny Przeciwstarzeniowej [American Academy of Anti-Aging Medicine – A4M], American College for the Advancement of Medicine (ACAM), Age Management Medicine Group (AMMG), i Society for Anti-Aging, Aesthetic and Regenerative Medicine Malaysia (SAAARMM).

Jako założyciel i dyrektor Wellness Research Foundation, non-profit organizacji badawczej, dr Sears uczynił z niej dzieło swojego życia by przekazać pacjentom najnowsze przełomowe odkrycia w terapiach naturalnych. Dr Sears podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu ziół, nowych metod leczenia i tradycyjnych leków.

Spotykając się z lekarzami i uzdrowicielami, dr Sears przywoził ze sobą i przywracał wiedzę tradycyjną uważaną za zagrożoną we współczesnym nowoczesnym świecie.

• Z wyprawy do peruwiańskich Andów dr Sears przywiózł pełen środków odżywczych olej z orzecha Sacha Inchi, zawierający najwięcej kwasu tłuszczowego omega-3 pochodzenia roślinnego, wspomagającego serce i mózg.

• W Indiach dr Sears uczył się w najstarszej istniejącej szkole ajurwedyjskiej medycyny, starożytnej hinduskiej tradycji leczenia, ajurwedyjscy lekarze uczyli go stosowania mocnych hinduskich ziół leczących choroby serca, raka i chorobę Alzheimera.

• Podczas pieszych wędrówek po amazońskich lasach deszczowych w Brazylii, dr Sears mieszkał wśród tubylczych Indian Ashaninka, włączając ich starożytną znajomość leczniczych ziół do swoich odżywczych suplementów.

• Na Jamajce dr Sears spotkał ostatniego żyjącego uzdrowiciela ze starożytnego i zapomnianego rodu znanego pod nazwą Maroons. Od przybycia z Afryki zachodniej 500 lat temu, ich wiedza znalazła się na krawędzi wymarcia, do chwili kiedy dr Sears wydał książkę pokazującą ich unikalne zioła i metody leczenia.

• Na wyspie Bali dr Sears spotkał się z najsłynniejszym ze starożytnych uzdrowicieli znanych jako „Balians” – Ketut Leyir – i spotkał także dwu najwybitniejszych w kraju herbalistów.

Dr Sears publikuje książkę pokazującą stosowanie balijskich ziół i przygotowywanie unikalnych mikstur leczących skórę i organizm.

Dzięki temu że zawsze interesował się botaniką, ziołolecznictwem, fizjologią i antropologią, dr Sears posiadł wyjątkową umiejętność badania dowodów za historiami i opiniami medycyny tradycyjnej tubylczych kultur na świecie.

Ujawniając wady medycyny głównego nurtu i pionierując nowe rozwiązania poprzez innowacyjne podejście do ćwiczeń, odżywiania i starzenia, dr Sears kontynuuje poprawę życia swoich pacjentów i czytelników poprzez swoje książki, biuletyny, jak również regularne występowanie w mediach.

CHOLESTEROL jest dla ciebie dobry. Im więcej go masz, tym lepsze jest twoje życie.

Jest to ten element organizmu, który daje życiu werwę. Cholesterolu używasz do robienia wszystkich rzeczy które czynią cię szczęśliwym i dają ci przyjemność. Używasz go do tworzenia wszystkich hormonów płciowych. Używasz go do tworzenia membran wszystkich komórek. On jest tym co stanowi ​​większość twojego mózgu, dzięki czemu możesz myśleć i natychmiast sobie przypominać. On chroni każdy nerw w organizmie, żebyś mógł szybko się poruszać i szybko reagować.

Dzięki cholesterolowi jesteś mądry, seksowny, szczęśliwy, silny i mobilny.

Ale współczesna medycyna wypowiedziała wojnę cholesterolowi, jednej z najważniejszych elementów organizmu.
A najgorsze jest to, że wojna ta opiera się na kłamstwie. . .

Nazywam się dr Al. Sears. Wielokrotnie widziałem rezultaty tej wojny we własnej praktyce. Wiele lat temu zacząłem odziedziczać pacjentów, którzy odmawiali współpracy z lekarzami żeby zredukować poziom cholesterolu. Nie chcieli zmieniać swojego stylu życia w sposób który był sprzeczny z ich naturalnym instynktem.

Ale pomimo ich wysokiego cholesterolu, ci rebelianci rzadko mają problemy z sercem. Oni również są najszczęśliwsi. Nie tracą czasu na diety niskotłuszczowe, leki na receptę, ani na taktyki strachu wymyślone by wzbudzić poczucie winy, słabości i bezradności.

Dzisiaj pomogę ci dołączyć do tej grupy silnych, o zdrowym sercu, nie chorujących i niezależnych ludzi.

Jeśli twój lekarz nadal naciska byś coraz bardziej obniżał poziom cholesterolu. . . albo jeśli już przyjmujesz leki na cholesterol i zaczynasz odczuwać zmęczenie, bóle mięśni i przychodzącą z nimi depresję, to jest coś co powinieneś wiedzieć: nie ma absolutnie żadnej nauki popierającej „hipotezę lipidową” – związek między cholesterolem i chorobą serca.

W tym raporcie zamierzam ujawnić oszustwo cholesterolowe nowoczesnej medycyny, i pokazać prawdziwe metody zapobiegające chorobom serca, i dające możliwość uniknięcia śmiertelnych skutków wojny z cholesterolem. Co więcej, pokażę wam które produkty spożywcze zapobiegają chorobom serca, i jak trzymać się z dala od dzisiejszych szkodzących sercu leków, z których każdy może wywołać katastrofalne skutki na wasze zdrowie.

Komentarze

komentarzy