Screenshot_1

Żyd Nathanael Kapner przypomina cztery przekleństwa rzucone na judaizm

Żyd Nathanael Kapner, obecnie, po nawróceniu, prawosławny chrześcijanin, doskonale zorientowany w naturze judaizmu z racji swego pochodzenia i żydowskiego wykształcenia, przedstawia znane od 2000 lat, cztery przekleństwa rzucone przez Mesjasza, Jezusa Chrystusa, na judaizm.

TRANSKRYPT VIDEO

Gdziekolwiek się ruszycie to macie judaizm przed oczyma. Idziecie do Białego Domu i macie Passover Seder, staniecie przed Białym Domem i widzicie chanukalną menorę, podczas kampanii wyborczej Rand Paul płaszczy się w żydowskiej yeshiwie albo włączcie telewizor a holokit jest na pierwszym miejscu. Ale dlaczego jakiś kraj, kandydat, sławna osobistość chciałby mieć cokolwiek do czynienia z judaizmem skoro Jezus Chrystus rzucił cztery klątwy na judaizm: Klątwę Wydziedziczenia, Klątwę Drzewa Figowego, Klątwę Pustki, Klątwę Bogobójstwa.

Kiedy Jezus powiedział żydom, że ich królestwo zostanie im odebrane i oddane poganom to żydzi odpowiedzieli: „Boże uchowaj”. Ale przekleństwo obowiązuje. Kościół dziedziczy błogosławieństwo Boga a Synagoga została porzucona. To jest Klątwa Wydziedziczenia.

Kiedy Jezus zbliżył się do drzewa figowego, symbolu Izraela, zobaczył On, że nie ma żadnego owocu na nim. Przeklął je i drzewo uschło. Kościół jest nowym Izraelem mającym wiele owoców a Synagoga jest uschniętym drzewem. Możecie to nawet ujrzeć na ich twarzach. To jest Klątwa Drzewa Figowego.

Kiedy Jezus ujrzał Jeruzalem odrzucające Go jako Mesjasza to oświadczył: „Oto zostanie dom wasz pusty”. To Kościół ofiarowuje życie wieczne natomiast Synagoga nie ma niczego do zaofiarowania. To jest Klątwa Pustki.

Kiedy Piłat pragnął uwolnić Jezusa to żydzi zawrzasnęli: „Ukrzyżuj Go! Krew Jego na nas i na syny nasze”. To jest Klątwa Bogobójstwa, która spada na każdego żyda z powodu zbiorowej winy ukrzyżowania Boga Wcielonego, Pana Jezusa Chrystusa.

Sarah Silverman powiększa tę klątwę: (videoclip: „Każdy oskarża żydów o zabicie Chrystusa. I wówczas żydzi próbują przerzucić winę na Rzymian. Jestem jedną z niewielu osób, które wierzą, że to było zamierzone. Nie obchodzi mnie, dobra, mam nadzieję, że to żydzi zabili Chrystusa. Zrobiłabym to jeszcze raz. Zrobiłabym to pie…ny jeszcze raz bez namysłu”).

Kogo Bóg porzuca w tego wstępują demony. Spójrzcie tylko w jej oczy. Wychwalanie judaizmu zyskuje aplauz, głosy i poparcie, zyskuje dobrą prasę. Ale według Jezusa doprowadzi was to do Piekła.

WZYWAM WSZYSTKICH ŻYDÓW DO SKRUCHY I NAWRÓCENIA A KLĄTWY ZOSTANĄ COFNIĘTE.

Ja się nawróciłem. Ale czemu nie oni?

 

Ze względu na coraz ostrzejszą cenzurę i prześladowania chrześcijan video na YouTube może być niedostępne ale pod poniższym linkiem kanału brata Nathanaela można obejrzeć jego wystąpienie na video, którego w Polsce, ze względu na judaistyczną cenzurę, rozpowszechnianie jest zakazane.

http://brothernathanaelchannel.com/watch_video.php?v=1064

Za: http://www.realjewnews.com/?p=961

Komentarze

komentarzy