2526302_s_7

We Francji trwa wojna cywilizacyjna, która może przelać się na całą Europę

Francja padła ofiarą wojny cywilizacyjnej a przyszłe decyzje będą miały ogromny wpływ na pozostałe kraje w Europie. Jeśli nie zostaną podjęte zdecydowane kroki przeciwko islamizacji naszego kontynentu, wojna może wybuchnąć w całej Europie.
Należy przede wszystkim uzmysłowić sobie fakt, że jeśli Unia Europejska nadal będzie przyjmować każdego migranta z Afryki i Bliskiego Wschodu, to sytuacja może pogorszyć się jeszcze bardziej. Przecież tzw. Państwo Islamskie nieraz już zapowiadało, że będzie wysyłać islamistów przebranych za uchodźców na nasz kontynent. Migranci z tamtych regionów wyglądają bardzo podobnie do siebie a oddzielenie zwykłych ludzi od terrorystów jest oczywiście niemożliwe.
We Francji trwa wojna cywilizacyjna. Muzułmanie dosłownie czują się jak u siebie w domu i mimo protestów chcą przejmować puste kościoły aby przekształcać je w meczety. Francja radykalnie zmieniła się w ciągu ostatnich lat i może szybko przeobrazić się w kraj muzułmański. To samo zresztą czeka każde europejskie państwo, które nie zmieni swojej polityki wobec muzułmanów.

Przewodnicząca francuskiej partii prawicowej Front Narodowy Marine Le Pen domaga się aby rząd natychmiast zamknął wszystkie meczety salafitów, którzy postrzegani są jako jedno z największych zagrożeń w kraju. Wezwała również aby deportowano wszystkich cudzoziemców podejrzewanych o fundamentalizm islamski, wstrzymano budowę nowych meczetów oraz rozpoczęto kontrolę kazań, głoszonych przez muzułmańskich przywódców religijnych.

Jednak władze w Europie jakoś nie zauważają oczywistego powiązania między przyjmowaniem ogromnych ilości uchodźców a terroryzmem. Przekonani są że należy przyjmować wszystkich ludzi, którzy uciekają z krajów takich jak Libia czy Syria, zamiast starać się uspokoić sytuację i sprawić aby wojny dobiegły końca. Nie wiedzieć czemu Stany Zjednoczone, które przecież inicjują i zaogniają konflikty zbrojne, nie przyjmują uchodźców.

Komentarze

komentarzy