a66

To wy jesteście przyczyną wszystkich problemów na świecie

To wy jesteście przyczyną wojny w Iraku, gdyż wiecie, że prasa kłamała, kiedy trąbiła, że żółty uran z otoczonego lądem afrykańskiego państwa Nigru był powodem do wojny, że irackie drony mogą zbombardować Long Island z godzinnym ostrzeżeniem, oraz że dyktator Saddam ukrywał „broń masowego rażenia” na terenie całego bogatego w ropę kraju.

a

To wy jesteście przyczyną tej wojny i jej trzech milionów ofiar, ponieważ nie rozliczyliście ich z kłamstw, po prostu odwróciliście się i powiedzieliście coś w stylu: „To w taki sposób działa rząd. . . ” czy „To po prostu tak jest.” Kiedy amerykański sekretarz stanu Colin Powell pokazał światu „materiały wywiadowcze” – tak, jest to słynna notatka z Downing Street, którą każdy zignorował – materiały, które później okazały się plagiatem, pracą dyplomową sprzed dziesięciu lat anonimowego studenta, po raz kolejny ujawniającą całemu światu, że rząd USA jest kłamcą, wy po prostu odwracaliście głowy i mówiliście: „teraz muszę iść do pracy.”

Więc teraz zastanawiacie się, dlaczego wasza rzeczywistość odparowuje szybciej niż wasze konto bankowe, a ja jestem tu, by wam powiedzieć – nie szukajcie dalej! Znaleźliśmy przyczynę. I na pewno wy nią jesteście.

W opinii tych, którzy badają to, co ludzie wiedzą, szanse są znacznie lepsze niż przeciętne, że intelektualnie jesteście w stanie śpiączki i tego nie wiecie. Kiedy ostatni raz słyszeliście w telewizji słowa „honor” i „lojalność”? Odpowiedź brzmi: nigdy. Kiedy ostatni raz pomyśleliście o tym pytaniu? Odpowiedź jest: wiele lat temu.

Wszystko co dzieje się na świecie to wasza wina, bo nie odezwaliście się ani słowem, kiedy widzieliście, że coś było nie tak. Możecie bronić się jak chcecie, ale faktem jest, że nie zrobiliście tego. Nikt z nas tego nie zrobił, aż do przysłowiowego nekrologu – było zbyt późno by coś z tym zrobić. Ale nawet ta wymówka nic nie da.

I nie mówcie, że o tym nie wiedzieliście. Albo potraktujcie nas intelektualnie i powiedzcie, że protestowaliście o to czy tamto, i to było najlepsze co można było zrobić. Nic z tych rzeczy nie zadziałało. To był pokaz psów i kucyków by dać upust naciskowi społecznemu, byśmy wszyscy mogli nadal ignorować to oszustwo. Ignorowanie masowego mordu dla zysku, który my, kiedy salutujemy naszej fladze, aprobujemy. . . nawet ze łzami w oczach.

To wy jesteście przyczyną tego, że młodą matkę, Vicki Weaver, kiedy trzymała dziecko, zastrzelił w głowę snajper z FBI, Lon Horiuchi, który później otrzymał wyróżnienie za swoją pracę. Jeśli nigdy nie słyszeliście o Ruby Ridge, po prostu nie powinniście głosować.

To wy jesteście przyczyną wysadzenia przez urzędników federalnych budynku Murrah w Oklahoma City, eksplozji, która rzekomo miała miejsce na zewnątrz, co wysadziło budynek na zewnątrz, lub dokładnie w kierunku wybuchu. Ale hej, fizyka nigdy nie staje na drodze dobrej operacji fałszywej flagi.

To wy jesteście przyczyną grillowania kobiet i dzieci w Waco, kiedy rząd pokazał, że może stworzyć każdą historię, przelać ją na społeczeństwo, i uciec od winy za masowy mord całkowicie z własnej prowokacji.

To wy jesteście przyczyną milionów amerykańskich ofiar i miliardów zwłok innych kategorii, bo poparliście rząd nie wiedząc naprawdę, co robił – a mimo to nadal to robicie, na swój charakterystyczny, pozornie krytyczny i ostatecznie niewolniczy sposób.

A wszystko dlatego, że nie chcieliście odwrócić wzroku od telewizora kiedy popijaliście piwo, nie chcieliście zrobić słusznej rzeczy, a zamiast tego postanowiliście stać się nieznośnym zwierzęciem, zainteresowanym tylko waszym własnym podnieceniem, że siły handlu i edukacji uformowały was do życia.

Mało kto kiedykolwiek zauważył, że to się z nami stało, a oni nadal tego nie widzą. Są zbyt zajęci bezmyślnym chrupaniem popcornu i zastanawiają się, z czego będą płacić rachunki dentyście.

Ale bestia idzie dalej, jak mówią, a każdego dnia skrada się bliżej waszego domu, cal po calu, paragraf po paragrafie, chemtrail po chemtrailu, i pigułka po pigułce.

Nie udało wam się powiedzieć prawdy kiedy liczyła się najbardziej.

Taka jest poprawna odpowiedź, że wam się nie udało, że byliście tchórzami by nie mówić o tym nigdzie poza ciemnym tajnym miejscem waszego własnego strachu.

Wyjaśnienie rządu tego co się stało 11 września nie dostałoby wysokiej oceny w klasie teatralnej, po prostu z powodu wszystkich niejasnych odpowiedzi. Powstaje zatem pytanie: Kim właściwie są wszyscy ci, którzy uwierzyli w tę historię? Jakimi ludźmi są naprawdę? Czy wierzą w to co sami mówią, że wierzą, czy tylko tak mówią? A co ważniejsze, kim byli ludzie, którzy nie wierzyli w tę teraz skompromitowaną oficjalną historię, a trzymali usta zamknięte, z tego lub innego powodu?

Odpowiedź? To my wszyscy. W tych niepewnych dniach kiedy Dabju w skórzanej kurtce stał pośród ruin bliźniaczych wież i powiedział: „złapiemy tych terrorystów,” cały świat stanął w zachwycie kiedy Amerykanie stanęli za flagą jak melonowi ludzie z Invasion of the Body Snatchers (Inwazja porywaczy ciał). Ale wkrótce cały świat odwracał oczy kiedy USA nie mając żadnych dowodów oprócz kiepskich dokumentów zebranych przez swoich mędrków, rozpoczęły bombardowanie wszystkiego co się dało, czy co najmniej miejsc, które posiadały coś co USA chciały ukraść.

Te inne „incydenty” terrorystyczne – Londyn, Bali, Madryt, Jemen itd. – wszystkie były zaprojektowane przez nową światową sieć nadzorców:

  1. żydowscy bankierzy;
  2. żydowscy gangsterzy;
  3. żydowscy politycy;
  4. żydowscy potentaci medialni;
  5. żydowskie gwiazdy filmowe;
  6. żydowscy mianowani np. sędziowie;
  7. żydowscy muzycy;
  8. żydowscy przywódcy kontrkultury (teraz w Sądzie Najwyższym);
  9. żydowscy „edukatorzy” i
  10. żydowscy sayanim, którzy zinfiltrowali każdą grupę na planecie i związali się z diabolicznym tworem znanym jako światowa żydowska siatka przestępcza, a.k.a. B’nai B’rith i wszystkimi innymi szatańskimi akronimami.

Ponieważ nie byliście patriotycznymi Amerykanami i widzieliście to pełzające wtargnięcie w amerykańską rzeczywistość na przestrzeni XX wieku, ten bezwzględny ześlizg w brud, chorobę i zdradę ze strony ludzi, których wybraliśmy sami, by nami przewodzili, ujawnia głęboką wadę w wyznawanych przez nas przekonaniach.

To wszystko wasza wina, gdyż cały czas nie stawaliście w obronie tego co wiedzieliście jest słuszne.

Według mnie jesteście pankami, na których nie może polegać nikt kto szuka wyższych prawd, a wy bardzo zasługujecie na los mięsa armatniego, na które oni zamierzają was przerobić.

John Kaminski

You are the cause of all the troubles in the world

Źródło: http://theuglytruth.wordpress.com/2010/12/27/you-are-the-cause-of-all-the-troubles-in-the-world/

Tłum. Ola Gordon.

P.S. Po śmierci milionów niewinnych, Himalaje psychopatii:

Komentarze

komentarzy