marilyn-monroe-on-patio-outside-of-her-home-585x329

Tajemnica sławy Marilyn Monroe – żydostwo

Nieliczni wiedzą o sekrecie oszałamiającego sukcesu Marilyn Monroe na niwie światowego kina. Jak udało się wzlecieć na Olimp sławy Hollywood nijakiej dziewczynie? Sekret jest prosty – żydostwo.

Nie , nie, urodzona jako Norma Jean Mortenson (prawdziwe imię i nazwisko Marilyn Monroe) była gojką ale 1 lipca 1956 roku przyjęła judaizm. Jej świadectwo konwersji było podpisane przez Miltona Greena, Arthura Millera i rabina Goldberga.

Rzecz cała polega na tym, że 29 lipca 1956 roku wyszła ona za mąż za żydowskiego dramaturga Arthura Millera.

Ślub odbył się według wszelkich kanonów judaizmu. Pan młody i panna młoda stali pod huppah. Po to ażeby małżeństwo mogło być zawarte Marilyn przyjęła judaizm. Rzecz w tym, że żydowski ślub może być zawarty jedynie w tym wypadku kiedy pan młody i panna młoda są oboje żydami.

Właśnie po tym zdarzeniu zaczęto ją w Hollywood uważać  za swoją. I właśnie po tym wydarzeniu zaczynają ją promować i tworzyć jej medialny wizerunek. Szybciutko poprawiono jej mordkę, poprawiono kinol i dodano pewne rysy plastyczne.
Norma Jean Mortenson czyli Marilyn Monroe, przed i po operacjach plastycznych.

Norma Jean Mortenson czyli Marilyn Monroe, przed i po operacjach plastycznych.

Szybko ulepili z niej „symbol seksu” dla gojów i tak już poleciało. Do tej pory żaden z reżyserów nie uważał jej za aktorkę. Tym można wyjaśnić repertuar filmów Monroe o których mówią same ich tytuły: „Miłosne gniazdko”, „Pobierzmy się”, „Nie jesteśmy małżeństwem”, „Można wchodzić bez pukania”, „Mężczyźni wolą blondynki”, „Jak poślubić milionera”, itd.

Monroe nawet zapisała się na kursy aktorskie u żydów Lee Strasberga i Elie Kazana. Ale jej próba żeby zostać prawdziwą, profesjonalną aktorką wywoływała tylko śmiech. W jednym z wywiadów przyznała się, że chce grać w poważnych filmach ale otrzymuje propozycje pracy tylko w melodramatach, komediach z rolami głupiutkiej i uwodzicielskiej ślicznotki (w 1954 roku film „Nie ma  jak show biznes”, w 1955 roku „Po siedmiu latach małżeństwa” a w 1957 roku „Książę i aktoreczka”).

Po przyjęciu przez nią judaizmu wszystko się zmieniło. W 1959 roku na ekrany wchodzi film „Pół żartem pół serio”, który wypromowano na niewiarygodną skalę i który przyniósł jej światową sławę. A 8 marca (w wigilię żydowskiego święta Purim) 1960 roku Marilyn Monroe została uhonorowana gwiazdą w Hollywoodzkiej „Alei Sławy”.

Ale jej sława nie trwała długo bo w 1962 roku 5 sierpnia żydzi zdecydowali się ukatrupić ją czyniąc ją tym samym wiecznym „symbolem seksu”. Po jej śmierci rozpoczęła się fala „marilynizacji”, rozpuszczono pogłoskę o przedawkowaniu przez nią narkotyków w wyniku czego setki Amerykanów poszły za przykładem Monroe. W Ameryce i w Europie wydano wiele książek i napisano wiele artykułów poświęconych jej twórczości. Taki oto jest przykład pokręconej linii sukcesu po żydowsku.

„Para” skojarzona w Izraelu? „…Mickey Cohen wykorzystywał kochankę JFK, aktorkę Marilyn Monroe, jako przekaźnik w próbie poznania zamiarów prezydenta w stosunku do Izraela” – Michael Collins Piper – „Final Judgment”

Za: http://judastruth.livejournal.com/277757.html

Komentarze

komentarzy