uwaga

SODOMA ! ! ! – Dzwony biją na trwogę (szokujące video)

Rzeczywistość pokazana na filmie może swoją zgrozą porazić i przerazić. Autorzy niczego sami nie wymyślili,  po prostu zebrali razem wyznania różnych ludzi. Opowiadają szczerze o sobie „boyfrends”, którzy we dwójkę adoptowali chłopczyka.

Dyrektor kliniki w której produkuje się dzieci „na zamówienie” pokazuje chłodzony pojemnik wypełniony embrionami. Luterański „pastor-sodomita” przekonuje, że Św. Paweł Apostoł pomylił się nazywając sodomię grzechem. 

Ale tutaj brzmią także zupełnie inne słowa. Wielodzietne rodziny dzielą się radością życia w prawdziwej rodzinie. Profesjonalna florystka opowiada, że nie chciała obsługiwać „sodomickiego wesela” dlatego, że było to niezgodne z jej sumieniem.

Swoją historią życiową dzieli się szczerze młody człowiek, którego od upadku w piekło stosunków homoseksualnych uratowała wiara a Chrystusa. Ten film to bicie w dzwony na trwogę. Dzwony biją na trwogę nie po to aby siać panikę ale żeby ludzie po prostu o tym się dowiedzieli. Nasze życie ma również i taki wymiar. Ale życie samo w sobie do niego się nie sprowadza.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Komentarze

komentarzy