a180

Okrucieństwo chazarskiej lichwy

10 form okrucieństwa, jakich nie byłoby, gdyby nie było (żydowskiej) lichwy!

Świat obecnie jest rzeczywiście w sytuacji całkowitego załamania gospodarczego, a wielu ludzi od dawna mówi, że głównym winowajcą odpowiedzialnym za ten bałagan jest przestępcza żydowska lichwa, jaka powoduje i powodowała od zawsze upadek i rozpacz narodów większości dużych krajów….

To jest fakt, że w całej historii, każdy naród, który przyjmował żydowską lichwę do swego systemu finansowego, doprowadzał ten system do załamania, a to, co widzimy dzisiaj jest niczym innym, tylko powtórzeniem się historii…

Niestety, większość rządów nie studiowała swej własnej historii i jest bezradna na widok tego, że cały świat przechodzi na naszych oczach przez te konwulsje, doznaje klęski, jaka w zasadzie jest czymś w rodzaju wielkiej katastrofy kolejowej odgrywanej w zwolnionym tempie.

Chcę przedstawić artykuł na temat lichwy, który pochodzi ze strony internetowej: Real Currencies, zatytułowany: „Ten Atrocities That Would Not Exist Without Usury”. Jest bardzo odkrywczy i koniecznie trzeba go zobaczyć. Dodaję do niego swoje myśli i komentarze.

„Ten Atrocities that would not exist without Usury”, Anthony Migchels, 2 sierpnia 2013 r.

starvation

30 milionów ludzi co roku umiera z głodu, bo biedne kraje muszą zapłacić nawet dziesięć razy więcej odsetek od zagranicznych długów, niż otrzymują pomocy w ramach środków na rozwój.

poverty-amid-plenty

Ubóstwo po sąsiedzku z bogactwem. Głównie skutek niedoboru środków pieniężnych wywoływany przez lichwę.

students-loans2

Zdegradowaliśmy nasze dzieci do poziomu zakontraktowanych niewolników. Bez namysłu, bez pomyślunku o alternatywie.

filthy-rich

Wszystkie sznurki lichwy ostatecznie prowadzą do tych, którzy już posiadają biliony. Ona żywi ich skąpstwo i bezustannie wypala dusze.

monsanto

Oni zatruwają naszą żywność, ponieważ jest nas zbyt wielu. Kupujemy te trucizny, bo musimy oszczędzać, żeby spłacić lichwiarza. Ponadnarodowcy nie mogliby istnieć, gdyby wielu z nas miało dostęp do kapitału nieoprocentowanego (wolnego od lichwy).

environmental-destruction

Coraz więcej dóbr trzeba zamieniać na towar, aby zarabiać na spłatę coraz wyższych kosztów kapitału. Dokonujemy drapieżnej grabieży Matki Natury, niszcząc własne środowisko.

old-people-alone

Coraz więcej pracujemy, żeby spłacać odsetki od naszych rosnących długów (nazywa się to „niezależność” i „samorealizacja”). Porzucamy w samotności tych, którzy potrzebują naszej opieki, osoby starsze i dzieci.

degeneration

Lichwiarz kryje się za seksualizacją i zwyrodnieniem domeny publicznej. Chcą za wszelką cenę odwracać naszą uwagę od spraw istotnych, a kierować ją na naszą cielesną naturę, abyśmy nie zauważyli własnego upadku.

war

Dochodzi do wojen, ponieważ lichwokracja wytwarza dług i zaspakaja demoniczne siły, które dokonały okupacji mentalności naszych przywódców, aby stali się oni chorzy na władzę. To wynik zawładnięcia umysłów przez lichwokrację.

global-despotism

Lichwokracja działa na rzecz globalnego rządu. Spektakularnego Despotyzmu, jaki wreszcie wyjawi w formie zewnętrznej hierarchię lichwiarską.

Uwagi NTS: artykuł dotyczy „lichwy”, lecz nie wymienia prawdziwych przestępców, żydów, którzy są odpowiedzialni za cały ten bałagan od samego początku …

To jest szokujące, gdy uświadomimy sobie, że kryminalna żydowska lichwa jest całkowicie odpowiedzialna za niemal wszystko, co dolega dzisiaj tej planecie. Jest też szokujące, że tylko garstka ludzi potrafi faktycznie używać głowy i widzieć tę zbrodnię!

Przekażcie tę informację dalej, puśćcie ją w obieg, aby dotarła do wszystkich, aby i oni mogli zobaczyć to na własne oczy. Od dawna mówi się, że ta planeta byłaby niemal rajem, gdyby nie było na niej kryminalnej lichwy, jaka obecnie doprowadziła do tego, że balansujemy na krawędzi całkowitego załamania, a wszystkie fakty, które zostały przedstawione w tym artykule i innych, świadczą o tym, że te stwierdzenia są faktem!

NTS

źródło: http://northerntruthseeker.blogspot.com/2013/08/ten-atrocities-that-would-not-exist.html

Komentarze

komentarzy