a278

Oferta której nie możecie odrzucić. Mark Glenn

No i co, przepraszam za ten język, ale tak naprawdę tym razem daliście sobie wsadzić ucho w wyżymaczkę, prawda? Mały szakal wreszcie odgryzł więcej, niż mógł przełknąć i wybrał walkę z mamutem, którego zdołał tylko ugryźć w piętę. Teraz nie tylko małe miasteczko w Europie czy Rosji, chce waszej zbiorowej głowy na srebrnym talerzu, ale prawie cały świat, a w tym, 1,5 miliarda muzułmanów, którzy już pokazali jednoznacznie, że nie dadzą się ani przekupić ani szykanować, gdy chodzi o pokazanie wam papieru dłużnego [IOU] który przechowywali od czasu waszego najazdu na ich ziemię i masowego mordu dokonanego na ich kobietach i dzieciach.

Nie, nie napawam się tym tak sobie … Tylko że ja, tak jak wielu ludzi, którzy długo na to czekali – ‘delektuję się tą chwilą’, jak mówi stare powiedzenie.

Jest to lekcja, która już dawno wam się należała i najwyższy czas żebyście się jej nauczyli – zbrodnia nie popłaca. Niezależnie od zysków jakie możecie zrobić w krótkim czasie poprzez kłamstwa i kradzieże, w końcu to wszystko wyparuje w powietrze i co pozostanie, to rachunek 100 razy większy niż to, co oryginalnie zyskaliście. Kiedy wszystko zostanie wreszcie zarejestrowane w końcu dnia, co zobaczą ludzie inteligentni, jest to, że dużo bardziej opłaca się po prostu grać zgodnie z zasadami i żyć uczciwie, a nie angażować się w jakieś systemy szybkiego wzbogacenia się, które 11 razy na 10 są zakorzenione w czymś nieuczciwym.

Ale taka zawsze była wasza metoda, prawda? Szybkie gierki, metody Ponzi i droga na skróty. Zamiast uczciwej gry i wypłaty tego co słusznie jesteście winni, uczciwego wykonywania swojej codziennej pracy w pocie czoła, a nie ciągłe upieranie się by zawsze i na każdym kroku było do d**y. Iść na skróty tu, iść na skróty tam, aż wszystko po prostu rozpada się (lub wybucha) prosto w wasze twarze. Podobnie jak w przypadku Kaina, każda wasza metoda prowadzenia biznesu musi polegać na skrótach i oszustwach, a gdy to nie wyjdzie tak jak chcecie, wychodzą napady złości, intrygi, przemoc, a potem zamazywanie śladów.

A teraz mamy ‘matkę’ wszystkich waszych niewypałów i ciemnych interesów, państwo Izrael… Źródło wszelkiego niepokoju w dzisiejszym świecie i fontannę, z której wypływa woda składająca się z niczego poza kłopotami i nieszczęściami. ‘Wielki eksperyment’ żydowskiego rządzenia okazał się być wielkim zerem dla 6 mld ludzi na planecie. Pomówmy o fałszywych programach inwestycyjnych, w których naiwni inwestorzy dostają kartkę papieru wartą mniej niż paczka gumy do żucia. Pewnego dnia będzie to zapamiętane jako największy przekręt, największa czarna dziura w historii ludzkości, jak poszukiwania Fontanny Młodości, lub próby zrobienia z jakiegoś bezwartościowego metalu, takiego jak ołów – złota. Całe półwiecze nieustannych wojen, w wyniku których zginęły miliony ludzi, stracono miliardy dolarów i przelano biliony litrów krwi i łez, i co świat ma z tego?

Nic. Absolutnie nic, oprócz oczywiście góry cierpienia zadanego przez was waszym ofiarom. Resztę z nas zmuszono do wyczerpania naszych najcenniejszych zasobów i poświęcenia spokoju i porządku naszych narodów po to, abyście wy, Żydzi, pozornie nieistotna grupa pochłoniętych sobą ludzi, mogła mieć swoją kolej w rozróbie i jedną rzecz, której nie mogliście osiągnąć na własną rękę dzięki ciężkiej pracy i pomysłowości w czasie całej waszej historii – własnego państwa, a wraz z nim powody istnienia państw – stabilizację, pokój i dobrobyt.

a

a

Żeby być sprawiedliwym, nie zasługujecie na całą winę za tę katastrofę. Reszta z nas powinna wiedzieć z historii, że nic dobrego nie przyjdzie z tego nieróbstwa. Przecież wiedzieliśmy od początku, że to miało być zbudowane z tego samego rodzaju budulca, który zawsze wykorzystywaliście przy budowie swoich slumsów i gett, czyli judaistycznego myślenia. Oznacza to, że ​​może być tylko jeden wynik, który jest dzisiejszym pomnikiem żydowskiej pomysłowości – Izrael, to ‘błogosławieństwo ludzkości’ – który jest niczym więcej niż zacofanym, brutalnym, nieuczciwym, pasożytniczym, drapieżnym domem wariatów, opartym na tych samych gangsterskich zasadach, które zawsze były filozoficznym fundamentem waszego narodu, przez który zawsze wpadaliście w kłopoty, od czasów kiedy facet o imieniu Abraham sprzedał własną żonę egipskiemu faraonowi, twierdząc, że to jego siostra-dziewica.

Zamiast spędzić ostatnie 4000 lat na uczeniu się na własnych błędach, zamiast uczenia się współpracy z innymi i wyciągnąć się z tej gettowej mentalności, która raz po raz powodowała, że reszta z nas (w trosce o własne przetrwanie) reagowała na was negatywnie, zamiast tego siedzieliście i rozmyślaliście, podtrzymując te zbiorowe wady charakteru, jakby to były klejnoty nieocenionej wartości, dotąd, aż mogliście przegrupować się i zacząć ten przegrany proces od nowa. A teraz, nie tylko zadowoleni z tarzania się w swoim własnym nieszczęściu, zdecydowaliście się zniszczyć nas razem z wami, tak jak wasz słynny historyk wojskowości Martin Van Creveld groził, może się stać.

Ale, jak już mówiłem, nikt z nas nie powinien się dziwić. W końcu, czy naprawdę przez chwilę moglibyśmy rozważać wymysł, że Wszechmogący postanowił zapobiec temu, by ten rak zapuścił korzenie w ciele ludzkości tylko dlatego, że On był jakimś antysemickim / neonazistowskim / islamo-faszystowskim nienawistnikiem? Nie, On wiedział co robi. Jego wzrok był (i jest) dużo lepszy niż nasz, zwykłych śmiertelników, i wiedział, że pozwolenie na powstanie czegoś takiego jak żydowskie państwo – Izrael – było początkiem katastrofy. Cholernie dobrze wiedział, że najgorszą rzeczą jaka mogłaby się przydarzyć dobrobytowi wszystkich, Żydów i nie-Żydów, byłaby grupa zbuntowanych, chciwych, nieuczciwych, narcyzów o poglądach pełnych przemocy, by zdobyć własne państwo, w którym nie muszą pamiętać o dobrym zachowaniu. To by było tak jakby Al Capone i jego gangowi dać własne państwo, wraz z siłami wojskowymi dla poparcia ich przestępczego programu. Jako takie, państwo żydowskie było (i zawsze będzie), założone na przewrotnej logice judaistycznego myślenia (którego istotą jest to, że wywyższona grupa ludzi otrzymała czek in blanco, by czynić innym to, na co mają ochotę) nie było oczywiście czymś, co sprawiedliwy i miłosierny Bóg mógł pozwolić na istnienie.

I taki jest powód, dla którego wasz naród nigdy nie miał własnego państwa, ponieważ Ojciec nas wszystkich jest mądrym, sprawiedliwym i miłosiernym Bogiem, bez względu na wszystkie wasze zjadliwe, historycznie udokumentowane wypowiedzi o Nim. Jego prawa natury, przetrwanie najlepiej przystosowanych to tylko jedno z nich – są powodem tego, dlaczego dla dobra całej ludzkości państwo żydowskie nigdy nie kwitło. To dlatego w tych kilku przypadkach, gdy starano się rodzić to dziecko zwane Izraelem, rodziło się ono martwe, poronione, niezdolne przetrwać bez asysty, bo cechy niezbędne do przetrwania państwa – sprawiedliwość, szacunek wobec innych, uczciwość, miłosierdzie, równość – wszystkie te cechy nie są częścią tej samej żydowskiej mentalności, które upaja się nieuczciwością, lichwą, zazdrością i wykorzystywaniem innych.

A teraz stoimy na krawędzi tego, czego ludzkość z przerażeniem spodziewała się od tysięcy lat, znanego jako Armagedon, gdzie jest bardzo realna możliwość zniszczenia wszelkiego życia na naszej planecie, i znowu, wszystko dlatego, że jedna mała grupa ludzi, domaga się ‘wyjść na swoje’ w 110%, zamiast uczyć się żyć w pokoju i harmonii z innymi.

Teraz rozumiem, opierając się na historii waszego narodu – że nie ma dużej szansy byście przemyśleli zniszczenie razem z wami świata. Nie ma również większych szans na to, byście zmienili swój zbiorowy charakter. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest wiele prawdy w powiedzeniu o starym psie i uczeniu go nowych sztuczek, i że w końcu to ma większą szansę by okazać się wielką stratą czasu, a nie byciem produktywnym, ale niemniej mam zamiar podjąć tę próbę. Dla dobra przyszłych pokoleń, niech wiedzą wszyscy i zanotują, że złożono wam oficjalną ofertę w interesie pokoju między wami, „narodem wybranym,” i nami, Gojami:

1. Odrzućcie to wrodzone szaleństwo znane jako „żydowska mentalność’. Nie ma czegoś takiego jak jedna mała grupa „wybrańców Boga”, której przeznaczeniem jest „posiądnięcie ziemi”, i rządzenie resztą ludzkości żelazną rózgą. Zdaję sobie sprawę, że to może być dla was wielkim szokiem, ale teraz jesteśmy w XXI wieku AD, a nie pne., a to oznacza, że wiemy w końcu, że Ziemia nie jest płaska i stosowanie pijawek nie leczy choroby. Podobnie jest z waszym mitem o „narodzie wybranym”, to tylko mit, tak wiarygodny, jak czytamy w opowieściach tabloidów o Elvisie, Bigfoot, Nessie, pół-człowieku / pół-aligatorze i UFOach. Sam pomysł, że Bóg mógłby faworyzować pewną grupę ludzi, którzy są dumni ze swojego zbiorowego charakteru wyniosłości, znieczulicy, okrucieństwa, nieuczciwości i złośliwości, przeczy wszystkim zasadom rozumu. Takie są cechy podludzi, a nie oświeconych istot, które stworzono na obraz Boga. Teraz, jeśli zrezygnujecie z tego sposobu myślenia, to obecny stan wojny między nami i wami przestanie istnieć i będzie spokój …

2. Przestańcie nas mordować, w szczególności tych na Bliskim Wschodzie. Przestańcie strzelać do niewinnych kobiet i dzieci, twierdząc, że byli terrorystami. Przestańcie bombardować spokojne, wartościowe gojowskie miasta, zamieszkałe przez niewinnych ludzi, którzy chcą żyć w pokoju. Przestańcie wysadzać obiekty, a potem obwiniać za to innych. Jeśli przestaniecie mordować i tworzyć chaos, to obecny stan wojny między nami a wami przestanie istnieć i będzie spokój …

3. Przestańcie łakomić się na nasze ziemie i dobrobyt. Ciężko pracowaliśmy na to co mamy i zasługujemy na cieszenie się owocami naszej pracy bez konieczności radzenia sobie z waszym okradaniem nas na śmierć. Znajdźcie sobie pracę i zróbcie coś wartościowego, żebyście mogli stanąć na własnych nogach bez okradania nas. Jeśli przestaniecie wykrwawiać nas do sucha, to obecny stan wojny między nami i wami przestanie istnieć i będzie spokój …

4. Przestańcie oszukiwać nas cały czas za pośrednictwem mediów. Przestańcie wypełniać nasze umysły kłamstwami, które robią z nas bezmyślnych i nierozsądnych i niezdolnych do podejmowania właściwych decyzji. Jeśli przestaniecie nas okłamywać, zaczniemy (ewentualnie) ufać wam i wtedy nie będziecie postrzegani jako nieuczciwy, pasożytniczy naród, a obecny stan wojny między nami i przestaje istnieć i będzie spokój …

5. Przestańcie psuć nasze systemy polityczne przez przekupstwa i zastraszanie. Pozwólcie naszym przywódcom wykonywać pracę którą mają wykonać, a która ma dbać o dobro swoich narodów. Pozbądźcie się waszych AIPACów, ADLów, WJCów i wszystkich innych mechanizmów korupcji politycznej, które doprowadziły do zgnilizny nasze państwa. Przestańcie bawić się naszymi wolnościami obywatelskimi i naszymi konstytucjami, one bardzo dobrze działały od wielu lat, na długo zanim pojawiliście się wy, i postanowiliście zacząć przy nich majstrować, bardzo dziękujemy. Pozwólcie nam mieć takie same prawa wolności słowa i zrzeszania się, jakich domagacie się od nas, gdy macie ochotę powiedzieć coś wulgarnego, obraźliwego i oszczerczego o czymś, co jest bliskie i drogie naszemu sercu. Jeśli przestaniecie psuć naszych przywódców i pozwolicie im wykonywać opłacaną przez nas pracę, to obecny stan wojny między nami i wami przestanie istnieć i będzie spokój …

6. Przestańcie niszczyć nasze dzieci. To nie jest Egipt i nie jesteście aniołem śmierci, posłanym przez Boga jako karę na wrogów Izraela. Przestańcie mordować ciała młodych ludzi w aborstnicach. Przestańcie mordować ich umysły waszymi mediami i naukowcami. Przestańcie wysyłać ich do walki i na śmierć we wszystkich waszych wyprawach wojennych. Jeśli przestaniecie niszczyć nasze dzieci, przestaniemy postrzegać was jako niebezpiecznych drapieżników jakimi jesteście, to obecny stan wojny między nami i wami przestanie istnieć i będzie spokój …

7. Przestańcie atakować nasze instytucje. Przestańcie zniesławiać imię Jezusa. Wbrew temu co wasi przywódcy religijni mówią wam w Talmudzie o Jezusie jako czarnoksiężniku, który jest w piekle za wypowiadanie się przeciwko faryzeuszom, prawdą jest, że On nie był takim złym facetem. Wszystko co starał się zrobić to chciał wyzwolić was z tego paraliżującej mentalności, która tylko was zniszczyła. Przestańcie wymyślać o nim rzeczy, takie jak to że był gejem czy coś innego. Pozwólcie nam realizować dane nam przez Boga prawo do czczenia Go bez obawy o pozwy sądowe lub więzienia. Jeśli odrzucicie swój śmieszny program próbowania wymazania z pamięci tego dobrego człowieka, to przestaniemy postrzegać was jako bandę okropnych antychrześcijańskie bigotów, którymi sami jesteście, a obecny stan wojny między nami i wami przestanie istnieć i będzie spokój …

8. Przestańcie kłamać na temat muzułmanów. Oni nie są terrorystami, są tylko zmęczeni z powodu niszczenia ich życia. Przestańcie przypisywać im wszystkie wady charakteru, które sami posiadacie, małostkowość, przemoc, ambicjonalność i całą resztę … Powiedzcie prawdę o nich i o ich religii islamskiej. Ujawnijcie fragmenty Koranu, które mówią o Jezusie, Jego matce Maryi i chrześcijanach, nie tylko w sposób pozytywny, ale z szacunkiem. Jeśli to zrobicie, jeśli po prostu raz powiecie prawdę, to obecny stan wojny między nami i wami przestanie istnieć i będzie spokój …

Prawdopodobnie istnieją miliony więcej takich punktów, ale to jest dobry początek, a poza tym po prostu nie mamy czasu.

Więc podsumowując, to wszystko sprowadza się do tego – jeśli wy – Żydzi, po prostu nauczycie się żyć według złotej zasady i traktować innych tak jak sami chcielibyście być traktowani, to okaże się, że wszystkie nieszczęścia przestaną istnieć. Rozumiem, oznaczałoby to porzucenie tego 4000-letniego marzenia o rządzeniu światem, a zresztą kto tego chce? Co jest w tym życiu tak ważnego, by wymagało takiego absurdalnego wysiłku? Pokój jest bezcenny – pokój w sercu, w umyśle, w domu i w kraju.

Znani jesteście jako legendarni załatwiacze, więc to jest taka sprawa wyłożona dla was na stole. To jest więcej niż sprawiedliwe, i o wiele więcej niż to, na co naprawdę zasługujecie, ze względu na historię waszych czynów. W związku z tym byłoby mądre, byście pamiętali o tym, kiedy będziecie to rozważać. Osobiście uważam, że jest to nie tylko sprawiedliwe i godziwe, ale także krytyczne. Po prostu nie macie innego wyjścia, poza tym, żeby was wymazać. Reszta z nas nie ma zamiaru po prostu położyć się i dać się zniszczyć. Jest nas dużo więcej niż was, i mamy sprawiedliwych w naszym obozie, a wy nie macie. Zrezygnujcie, to nigdy nie udało się wcześniej i nie uda się teraz, pomimo zgromadzonej przez was niesamowitej ilości siły.

I mając to wszystko przed oczami, pamiętajcie o tym, co ma większą szansę okazać się korzystnym na koniec dnia, i myślę, że kiedy to zrobicie, z tym zdrowym, wyższym intelektem, którym zawsze się chwalicie, to zauważycie, że to jest nie tylko dobra oferta, ale raczej taka, której nie możecie odrzucić.

Mark Glenn

[email protected]

An Offer You Can’t Refuse

Przekład Ola Gordon

http://crescentandcross.wordpress.com/2007/03/14/an-offer-you-can%E2%80%99t-refuse/

Komentarze

komentarzy