a15

Mordujący dzieci socjopaci z Izraela

Od 8 lipca 2014 izraelski reżim angażuje się w brutalny atak na oblężoną Strefę Gazy. Zdjęcie pokazuje Gazańczyków opłakujących swoich bliskich.

Co jest złego z Izraelczykami?

Badania pokazują, że za każdym razem kiedy Izrael rozpoczyna nową rundę hurtowej rzezi w Gazie, popiera ją ponad 90% Izraelczyków.

Dla Izraelczyków masowy mord dzieci jest sportem widowiskowym. kiedy Izrael zaczyna zrzucać na Gazę bomby, biały fosfor, pociski DIME* i używa inną przerażającą broń, to na szczytach wzgórz gromadzą się tłumy Izraelczyków by grilować mięso, pić alkohol i dopingować, kiedy obserwują wysadzanie w powietrze palestyńskich dzieci.

[*Dense Inert Metal Explosive (DIME) precyzyjnie atakuje cele na gęsto zaludnionych terenach]

W głównych miastach Izraela każdego dnia zgraje Izraelczyków gromadzą się by polować i brutalizować arabskie dzieci i nastolatków. Policjanci stoją obok kiedy biją swoje ofiary do nieprzytomności. Zdaniem izraelskiej blogerki Elizabeth Tsurkov, ulubioną śpiewką tych zgraj jest: „Jutro nie będzie żadnej szkoły w Gazie, nie będzie tam żadnych dzieci”.

Izraelczycy dumnie tweetują o swojej żądzy mordowania dzieci: „Zabijajcie arabskie dzieci, żeby nie było następnego pokolenia”, „Śmierdzący Arabowie, zdychajcie, amen”, i „Arabowie, żeby was sparaliżowało i żebyście umierali w wielkich mękach” – to niektóre reprezentatywne tweety ujawnione przez izraelskiego dziennikarza Davida Sheena.

Izraelska parlamentarzystka Ayelet Shaked ogłosiła, że chce zabijać nie tylko palestyńskie dzieci, które nazywa „małymi wężami”, ale również wychowujące je palestyńskie matki. Niedawno Shaked otwarcie wzywała do ludobójczego mordu na każdym Palestyńczyku. Zamiast wysłać ja do Hagi, sądzić, wyrzucić z rządu, czy chociaż zganić, izraelskie społeczeństwo potraktowało ją jak bohaterkę. [zob. http://ruch-obywatelski.com/wydarzenia-na-swiecie/wschodzaca-gwiazda-izraelskiej-polityki-nawoluje-do-ludobojstwa-palestynczykow/]

Gilad Sharon, syn Ariela – “rzeźnika Sabra i Shatila” Sharona, zgadza się z Shaked. W opublikowanym w Jerusalem Post artykule, Sharon opowiedział się za użyciem broni nuklearnej żeby unicestwić Palestyńczyków. Napisał, że Izrael musi „zrównać z ziemią całą Gazę”, dodając, że „Amerykanie nie poprzestali na Hiroszimie – Japończycy nie kapitulowali wystarczająco szybko, więc trafili też w Nagasaki”.

Mimo że cieszą się z mordowania dzieci i matek, to szczególnie podoba im się mordowanie ciężarnych kobiet. Popularna w izraelskiej armii T-shirt pokazuje ciężarną kobietę z tarczą na brzuchu. Napis mówi: „jeden strzał dwoje zabitych”.

Mordowanie dzieci jest de facto oficjalną polityką izraelskiego wojska. W artykule „Dziennik z Gazy” [Gaza Diary], Chris Hedges napisał o tym jak obserwował izraelskich żołnierzy polujących dla sportu na palestyńskie dzieci:

„Wczoraj w tym miejscu Izraelczycy zastrzelili 8 młodych mężczyzn, sześciu z nich miało mniej niż 18 lat. Jeden był 12-latkiem. Dziś po południu zabili 11-letniego chłopca, Alego Murada, i poważnie zranili 4 kolejnych, 3 z nich w wieku poniżej 18 lat. Dzieci rozstrzeliwano w innych konfliktach jakimi się zajmowałem – szwadrony śmierci zabijały je w Salwadorze i Gwatemali, matki i dzieci ustawiano w rzędzie i zabijano w Algerii, serbscy snajperzy ustawiali na nie celowniki i patrzyli jak spadały na chodnik w Sarajewie – ale nigdy wcześniej nie widziałem żołnierzy łapiących dzieci jak myszy w pułapkę i zabijających dla sportu”.

W październiku 2004 British Medical Journal potwierdził, że jest to powszechna praktyka, i nigdy nie karana: „2 / 3 z 621 dzieci (2 / 3 w wieku poniżej 15 lat) zabito w punktach kontrolnych, na ulicach, w drodze do szkoły, w domach, zmarły w wyniku ognia z małej broni, skierowanej w ponad połowie przypadków na głowę, kark i klatkę piersiową – snajperska rana. . . Wyraźnie, żołnierze mają rutynowe pozwolenie na rozstrzeliwanie dzieci w sytuacjach minimalnego albo żadnego zagrożenia”.

Podczas gazańskiej rzezi, Izrael systematycznie mordował dzieci w szkołach, schronach, a nawet kiedy grały na plaży w piłkę. Pod nagłówkiem „Izraelska ofensywa w Gazie ‚zabiła więcej dzieci niż bojowników’” [Israel’s offensive in Gaza has ‘killed more children than fighters], londyński Telegraph napisał, że Izrael toczy wojnę z dziećmi”.

Pytam jeszcze raz: Co jest złego z Izraelczykami? Co wyprodukowało ten naród demonicznych potworów mordujących dzieci?

W książce „Goliat” Max Blumenthal – młody Żyd-Amerykanin z wpływowej rodziny – demaskuje ludobójczą mentalność Izraela. Blumentahl omawia bardzo popularny izraelski bestseller Torat Ha’Melech, który opowiada się za hurtowym mordowaniem nie-Żydów.

Torat Ha’Melech nie jest zmarginalizowaną radykalną tyradą, a przeciwnie, jest autorytatywnym przewodnikiem dla izraelskich żołnierzy. Jego autorami są dwaj czołowi izraelscy rabini – Yitzhak Shapira i Yosef Elitzur.

Blumenthal wyjaśnia:

“Posługując się galimatiasem tekstów rabinicznych, które zdawały się wspierać ich ludobójcze poglądy, Shapira i Elitzur wzywali do polityki bezwzględności wobec nie-Żydów, twierdząc, że przykazanie przeciwko mordowaniu „odnosi się tylko do Żyda, który zabija Żyda, a nie Żyda który zabija Goja, nawet jeśli Goj jest jednym ze sprawiedliwych wśród narodów świata”. Rabini dalej wszystkich cywilów z populacji wroga ogłosili ‚rodef’ lub złoczyńcami, którzy ścigają Żydów, a zatem stanowią uzasadniony powód do ich mordowania”.

Osobowość izraelskiego mordercy dzieci ma wiele wspólnego z psychiatrycznym terminem ‚socjopata’: „Osoba o psychopatycznej osobowości, której zachowanie jest aspołeczne, często przestępcze, a która nie ma poczucia odpowiedzialności moralnej i świadomości społecznej”.

Izraelski premier Benjamin Netanyahu zachował się jak socjopata kiedy powiedział, że palestyński opór „dla swojej sprawy wykorzystuje telegenicznie martwych Palestyńczyków”. Wyrażenie „telegenicznie martwy” jest zdumiewająco pozbawionym wrażliwości eufemizmem w odniesieniu do trupów małych dzieci z odstrzelonymi częściami ich ciał, i oczywiście to sam Netanyahu je zabił, a potem za swoje czyny próbował obwiniać swoje ofiary”.

Co możemy zrobić w kwestii socjopatycznego Izraela?

Jednym z czołowych amerykańskich ekspertów w dziedzinie socjopatów jest dr Robert Hare, który współpracuje z należącym do FBI Centrum Dochodzeniowym Uprowadzeń Dzieci i Seryjnych Mordów [Child Abduction and Serial Murder Investigative Resources Center]. Skoro Izrael jest największym porywaczem dzieci i seryjnym zabójcą dzieci na świecie, może powinniśmy cały syjonistyczny byt wysłać na leczenie do dr Hare.

Niestety, potwierdza dr Hare, socjopaci zwykle są nieuleczalni. Najlepsze co można zrobić to ich wykryć, korzystając z Listy Psychopatów Harego, a potem chronić się przed nimi.

Jednostkę socjopatyczną można aresztować i trzymać w więzieniu. Socjopatyczny naród sprawia dużo większy problem. Więc jak możemy chronić palestyńskie dzieci przed izraelskimi seryjnymi mordercami?

Społeczność międzynarodowa musi zastosować totalny ostracyzm wobec Izraela, jego liderów oskarżyć o zbrodnie wojenne, i wykorzystać połączone siły dyplomatyczne i militarne narodów świata do pokojowego zdemontowania ludobójczego bytu syjonistycznego. Ale to nie może mieć miejsca do chwili, kiedy raz na zawsze nie zostanie przerwany śmiertelny uchwyt syjonistów na zachodnie media, finanse i politykę.

W międzyczasie wszystkie jednostki dobrej woli muszą pomagać bronić się Palestyńczykom. Jak ostatnio powiedział czołowy włoski filozof, Gianni Vattimo, Europejczycy i inne przyzwoite narody świata „powinny zebrać fundusze na zakup lepszych rakiet dla Hamasu”. Vattimo ponaglił również Europejczyków do zorganizowania międzynarodowych brygad do walki razem z Hamasem, dokładnie tak jak obcokrajowcy-ochotnicy walczyli z Franco w hiszpańskiej wojnie domowej.

Jeśli są jeszcze jacyś przyzwoici, nie socjopatyczni Izraelczycy, to oni też powinni dołączyć do tych brygad, tak jak powieściopisarz Breyten Breytenbach i inni biali mający sumienie Południowi Afrykańczycy dołączyli do zbrojnego oporu wobec apartheidu. Gdzie są izraelskie odpowiedniki Breytenbacha? Muszą jeszcze być co najmniej jedna lub dwie osoby w Izraelu; dowiemy się kim są, kiedy zginą w męczeńskich akcjach przeciwko swoim socjopatycznym, mordującym dzieci rodakom.

Źródło: http://www.presstv.ir/detail/2014/07/29/373194/childkilling-sociopaths-of-israel/

Dr Kevin Barrett – 29.07.2014, tłum z j. ang. Ola Gordon.

Komentarze

komentarzy