służy izraelskie

In memoriam tych którzy zginęli i zginą w wojnach za bankierów i Izrael

Nigdy nie wolno nam zapomnieć tych którzy zginęli w wojnach wszczętych przez bankierów i Izrael. Ani nie wolno nam zapomnieć setek milionów ludzi którzy zmarli głodową śmiercią, bo bankierzy pozwolili narzucić na nas odsetki od wykreowanych z niczego pieniędzy. Wiemy że fundacje mówią, że zginą miliardy ludzi kiedy upadną dolar, funt, jen i euro.

Istoty ludzkie są zwierzętami społecznymi i nigdy nie powinno się zapominać o udrękach narzuconych nam przez chciwość i szaleństwo tych, którzy mają licencję na drukowanie naszych pieniędzy i możliwość ponownego pisania naszej historii.

Nasze badanie rozpocznijmy od Afryki i handlu niewolnikami. 90% zaangażowanych statków było z Brytanii, Hiszpanii, Holandii i Portugalii, i należały do Żydów. Zrobiono ogromne pieniądze. Kiedy bankierzy zobaczyli, że pojawienie się demokracji w Europie oznaczało koniec handlu niewolnikami, przenieśli swoje zainteresowania na Azję i opium. Przekonali Żydowski Rząd Jej Królewskiej Mości by wszczęła wojny opiumowe z Chinami.

W nowoczesnym świecie bankierzy piorą tryliony dolarów rocznie z nielegalnego handlu bronią i narkotykami. Piorą także $500 mld rocznie w łapówkach politycznych, z których 40% pochodzi z Chin. Bankierzy i chińscy komuniści od dawna mają wieloletnie relacje. Obecnie bankierzy przetrzymują $4 tryliony dla 21.000 bogatych Chińczyków w brytyjskich bankach na Karaibach.

Ponad 100.000 ludzi rocznie umiera od przedawkowania heroiny. Do Ameryki przychodzi tak dużo heroiny z Afganistanu, że średni wiek pierwszego jej użycia w Ameryce wynosi 14.5 lat.

Zanim opuścimy Afrykę powinniśmy odnotować, że bankierzy kontynuowali eksploatację czarnego kontynentu po tym kiedy skończył się handel niewolnikami. W II wojnie Boerów, Lord Kitchener, dowodzący 450.000 Gojów, w swoich obozach koncentracyjnych z sukcesem wymordował 26.000 Afrikanerów – kobiet i dzieci. Swoich ludzi wysyłał na mordercze wypady. Palili domy i zbiory, zatruwali studnie, a kobiety i dzieci brali do więzienia. Kitchener miał także 64 obozy dla Afrykańczyków, w których warunki były jeszcze gorsze niż dla Boerów.

Zwycięstwo w obozach umożliwiało Żydom przejmować afrykańskie diamenty, platynę i kopalnie złota.

Im bardziej sytuacja się zmienia, tym bardziej pozostaje taka sama. 12 sierpnia 2014 południowo-afrykańscy policjanci zabili 34 strajkujących górników i ranili 78. Nie powinno się zapominać o kolejnym niedawnym incydencie w Ugandzie. Mała grupa z Londynu chciała przejąć ziemię w Afryce, bo potrzebowali offsetu węglowego dla jakiegoś głupiego planu UE handlu węglem. Zamiast kupić ziemię jak robią to zwykli ludzie, zapłacili ugandyjskiej armii by zmusiła 20.000 Afrykańczyków do opuszczenia swoich gruntów. Nie mamy dokładnej liczby ofiar tego incydentu.

W Nigerii płaci się łapówki by kupić ropę po niższej cenie niż rynkowa. Miał miejsce incydent kiedy lokalni farmerzy protestowali przeciwko firmie naftowej, która truła ich rodziny i niszczyła ich zbiory. Jeśli dobrze pamiętam, firma wypłacała około $168 za każdego zabitego Afrykańczyka.

Nie ma możliwości dokładnie oszacować liczby zabitych przez handlarzy afrykańskich niewolników. Po stoczonej walce wewnątrz kraju trzeba było przejmować niewolników. Wtedy wielu umierało w długim marszu do morza, wielu umierało bo nie byli na tyle zdrowi by podróżować. Wielu popełniało samobójstwo. Są lepsze szacunki co do liczby tych którzy zmarli w tranzycie. Ale także wielu białych marynarzy umierało, bo podróż trwała dłużej niż podróż niewolników. Kiedyś biały chłopiec poprosił o pomoc dla biednych robotników w Anglii. Zauważył, że Afrykańczycy zostali zwolnieni z niewoli, a sytuacja białych w londyńskich slumsach nie była lepsza od niewolnictwa.

Ostatnia uwaga: W Newport Rhode Island były 22 żydowskie gorzelnie, i dużo więcej niż w Bostonie. Ci żydowscy biznesmeni nie tylko robili pieniądze sprzedając rum afrykańskim niewolnikom, ale sprzedawali także alkohol i broń amerykańskim Indianom którzy zabijali Gojów na granicy. W żaden sposób nie da się oszacować ilu białych i Indian zmarło w wyniku tego ubocznego biznesu.

Komunizm sfinansowały pieniądze Rotszyldów, Schiffów i Warburgów. Żydzi w Związku Sowieckim zabili ponad 60 mln ludzi. Podobne liczby można odnieść do Chin. Jednym z powodów I wojny światowej było to, żeby Związek Sowiecki mógł stać się żydowską dyktaturą. Szósty z Dziewięciu Punktów Woodrow Wilsona był obroną leninowskiego Związku Sowieckiego.

Inną sprawą w tamtym czasie była Deklaracja Balfoura, która obiecywała Palestynę jako żydowską kolonię pod protektoratem brytyjskim. Obietnica wejścia Ameryki do I wojny światowej przedłużyła wojnę, żeby Żydzi mogli dostać sowiecki reżim i Palestynę.

I wojnę światową można postrzegać jako konfrontację między superpotęgami w celu ustanowienia hegemonii. Ale można ją postrzegać także jako pierwszą w serii wojen ustanawiających żydowską potęgę (inaczej znaną jako komunizm) nad połową świata. Po II wojnie światowej Chiny oddano komunistom. Północną Koreę Żydzi Roosevelt i Chruchill dali Joe Stalinowi. Harry Truman nie sprzeciwił się oddaniu Korei Północnej i w 1950 w tej wojnie miliony Gojów zaczęły umierać. Było to częścią zimnej wojny i wspaniałą okazją do robienia pieniędzy.

Prezydent Kennedy został zamordowany w 53 rocznicę pierwszego spotkania bankierów w celu napisania legislacji o Uchwale Federalnej Rezerwy. Żydowscy bankierzy dali nam walutę dłużną, co oznacza, że nie możemy mieć pieniędzy jeśli nie pożyczymy ich na odsetki. Zauważmy, że to nie są pieniądze jakie pożyczyli z konta oszczędnościowego pani Jones. Sa to pieniądze stworzone z niczego. Nasz system transferuje całe bogactwo od nas do nich, co jest słuszne, bo oni są Żydami, a wy nie.

Izrael chciał mieć broń nuklearną, a prezydent Kennedy się sprzeciwił. To dlatego David Ben Gurion postanowił zabić JFK, zdaniem Mordecai Vanunu. To oznaczało, że prezydent Johnson był w stanie wciągnąć Amerykę w wojnę wietnamską i wybrać strategię która zagwarantuje klęskę.

Był jeszcze inny powód wojny wietnamskiej. Bankierzy chcieli wciągnąć Amerykanów w przewlekłą i bezsensowną wojnę, żeby mogli demoralizować ich, a ich dzieci uzależnić od narkotyków. To w ten sposób nauczyli się traktować okupowane kraje. Kiedy bankierom i Izraelowi udało się zabójstwo Kennedyego, Ameryka stała się krajem podbitym.

W czasie I wojny światowej miało miejsce wydarzenie, które daje przykład łotrostwa z czasów wojny bankierów. Edith Cavell napisała list do Nursing Mirror opublikowany 15 kwietnia 1915. Powiedziała, że Belgijska Pomoc której szefował Herbert Hoover odpowiadała za przedłużenie wojny, że między innymi agencja pomocy ładowała żywność do wagonów i wysyłała ją przez ziemię niczyją by nakarmić niemieckich żołnierzy, żeby mogli zabijać Gojów z innych krajów.

Sir Williamowi Wisemanowi, szefowi MI6 na Amerykę Północną, nie podobało się co miała do powiedzenia Miss Cavell. Herbert Hoover stał się sławny w 1921 kiedy nadzorował Rosyjską Pomoc w czasie głodu. To uratowało sowiecki reżim. Hoover został partnerem biznesowym Rotszylda poprzez firmę Rio Tinto Zinc. Hoover dwukrotnie pomógł Rotszyldom: raz w czasie I wojny światowej przedłużając ją na tyle by ustanowić żydowską dyktaturę w Rosji, i jeszcze raz by ratować ją przed rewolucją poprzez karmienie głodujących wieśniaków.

Uważam że powinniśmy zacząć sumować całkowitą liczbę tych którzy zginęli by bankierów zrobić bogatszymi niż kiedy startowali w handlu afrykańskimi niewolnikami.

Handel niewolnikami, handel opium, I wojna światowa, II wojna światowa, wojna koreańska, wojna wietnamska, wojny w Kambodży i Laosie i zimna wojna. Tę ostatnią Ameryka wykorzystała żeby uzasadniać wszelkie metody inwazji, rewolucji i zabójstw.

Oczywiście nigdy nie powinniśmy zapominać tych którzy zmarli z głodu z powodu lichwy. Od chwili utworzenia Banku Anglii bankierzy mieli prawo naliczania odsetek od pieniędzy które tworzyli z niczego. To i frakcyjna rezerwa bankowa tworzy niespłacalne długi, co wywołuje kryzysy. W latach 1930 zmarło z głodu 3 mln Amerykanów, bo nie pozwolono im mieć bezdłużnej waluty, takiej jak ‚zielone’ Lincolna.

W erze nowoczesnej w Ameryce mieliśmy fenomen wysadzanych w powietrze budynków z Amerykanami wewnątrz. To rozpoczęło się w 1963, kiedy 6 osób zginęło – FBI zwerbowała kilku upośledzonych umysłowo muzułmanów do zainstalowania bomby w WTC. Powinno zginąć dużo więcej, ale upośledzony umysłowo człowiek, który wjechał na parking z bombą nie mógł zaparkować obok wyznaczonej kolumny wspierającej, bo tam nielegalnie zaparkował kierowca z dostawami. Gdyby zaparkował obok innej kolumny, to tego dnia FBI zabiłaby dużo więcej Amerykanów.

19 kwietnia 1995 bomba zabiła 168 osób w Murrah Federal Building w Oklahoma City. Początkowe wiadomości TV i krążące helikoptery pokazywały jak siła bomb wybuchała z wnętrza budynku na zewnątrz. Po kilku godzinach redaktorom kazano mówić, że bomba była na zewnątrz w ciężarówce Ryder, a siła wybuchu szła do wewnątrz. Problem z tym kłamstwem jest taki, że generał lotnictwa Benjamin Partin wyjaśnił iż to co twierdził rząd było niemożliwe. Wybuch bomby tak daleko dokonałby małych szkód wewnątrz. I to nie pominęłoby pewnych kolumn by tylko zniszczyć te jeszcze dalej od ciężarówki. Gen. Partin obalił kłamstwa rządowe i wyjaśnił to na taśmach wideo. Wysłał listy i taśmy do wszystkich 535 kongresmenów i senatorów. Ani jeden nie odpowiedział.

Dlaczego nie bronili zamordowanych Amerykanów? Bo Izrael zabił prezydenta Kennedyego 32 lata wcześniej, i oni pozwolili by im to uszło na sucho. Skoro mogą zabić prezydenta, to jakie macie szanse przeżycia jeśli Izrael chce was zabić?

Oczywiście Izrael jest sprawcą 11 IX. Oni wiedzieli, że pewnego dnia Ameryka upadnie gospodarczo i nie będzie im już potrzebna. Bankierzy ukradli ich emerytury i oszczędności. Zbliżający się kryzys będzie największy w historii, bo bankierzy wykreowali więcej niespłacalnych długów do zlikwidowania, niż kiedykolwiek wcześniej. Pewne badanie MIT powiedziało, że kiedy padnie dolar, to co najmniej 500 milionów ludzi umrze podczas światowych zamieszek i buntów z powodu braku żywności.

Izrael wykorzystał 11 IX by przekonać Amerykanów do wydania trylionów dolarów których nie mieli, do zabijania milionów muzułmanów, którzy nie mieli nic wspólnego z kontrolowaną demolką Wież 1, 2 i 7.

a

Około 350 mln Gojów żyje na obszarze między Nilem i Tygrysem, który chce przejąć Izrael. ‚Wojna z terrorem’ zawsze była tylko kradzieżą ziemi, do której Izrael nie ma żadnego prawa.

Osobiście uważam, że Ameryka szuka fikcyjnej wersji III wojny światowej, bo wie, że nie jesteśmy w stanie walczyć i wygrać prawdziwej wojny. Oni chcieliby żeby Ameryka zajęła drugie miejsce, i pozwoliliby chińskim oligarchom, których łup ukryty jest w ich bankach, narzucić NWO. W najlepszym przypadku, po upadku amerykańskie płace zmniejszy się o połowę. Starym ludziom poda się coś przyspieszającego ich śmierć. Młodzi Amerykanie będą mogli pracować jako najemnicy, będą ‚kopami w drzwi’ dostawać się do domów na całym świecie i zabijać ludzi dla banków i Izraela. Ale nawet duża część tego zabijania będzie zautomatyzowana. Kilka miliardów ludzi będzie musiało umrzeć. Będzie można uwolnić zarazy.

Ale jest alternatywa. Amerykańska armia mogłaby powiedzieć NIE. Oficerowie niższego stopnia mogliby zorganizować przewrót wojskowy. Mogliby aresztować bankierów i przejąć ich aktywa. Armia mogłaby wykorzystać te pieniądze na anulowanie długów świata.

Jest to weekend Dnia Pamięci.

Najlepszym upamiętnieniem byłoby oświadczenie, że nigdy więcej nie pozwoli się Żydom wysyłać milionów Gojów na śmierć.

Źródło: https://vidrebel.wordpress.com/2015/05/25/in-memoriam-for-those-who-have-died-and-will-die-in-wars-for-the-bankers-and-for-israel/

Tłum. Ola Gordon.

Komentarze

komentarzy