a9

Brak Przyszłości Dla Żydów W Europie? A Co Z Przyszłością Europejczyków W Europie?

Avraham Guigui, naczelny rabin Brukseli, powiedział, że „Była aliyah [imigracja żydów do Palestyny przed ustanowieniem państwa Izrael- tłum.] tak samo jak emigracja do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Ludzie rozumieją, że nie ma przyszłości dla żydów w Europie.”

Mniejsza o przyszłość żydów w Europie, co z przyszłością Europejczyków na naszych własnych ziemiach?

Zauważmy, jak światła zawsze muszą być zwracane z powrotem na te kupieckie ofiary, które nie lubią jak centrum zainteresowania jest gdziekolwiek indziej, jak na nich samych i ich ‚cierpieniu’. Mówią o atakach na żydów w Europie i ‚powstającym anty-semityzmie’, ale NIGDY oni czy ktokolwiek inny nie wspomina o niezliczonych morderstwach, gwałtach, rabunkach i napaściach prowadzonych przeciwko Europejczykom przez ‚ubogacaczy’, których żydzi chcieli na naszym kontynencie i za których przyjmowaniem żywotnie prowadzili kampanię. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, to żydzi są wiodącą siłą za masową imigracją do Europy i tworzeniem wielokulturowości. Ponadto stoją za tworzeniem praw, które mają powstrzymywać Europejczyków przed wyrażaniem się przeciwko zastępowaniu nas przez imigrantów. Mają czelność wymagać sympatii i ochrony, podczas gdy to oni są tymi, którzy grają nieproporcjonalną rolę w powodowaniu tego wszystkiego w pierwszej kolejności.

Dlaczego żydzi nigdy nie wspominają, że Europejczycy w ostateczności będą mniejszością na swoich własnych ziemiach ojczystych w rezultacie polityk, za którymi kampanie prowadzili i które wspierają? Dlaczego to zawsze chodzi o nich i ich interes jako żydów, ale Europejczycy nigdy nie mogą wspomnieć naszego interesu jako Europejczyków bez szeroko rozpowszechnionej dezaprobaty i etykietowania?

Mdli mnie na widok tych ludzi jęczących jak to żydzi są ofiarami powstającego anty-semityzmu podczas gdy setki, tysiące, dziesiątki tysięcy Europejczyków stało się ofiarami wymuszonej wielokulturowości. Dlaczego jest w porządku, kiedy żydzi identyfikują się jako żydzi mówiąc o atakach na siebie, ale kiedy Europejczycy identyfikują się jako Europejczycy i mówią o pozaskalowym wymiarze przemocy przeciwko sobie, nazywani są rasistami? Dlaczego jest w porządku, kiedy żydzi mówią o tym, że nie czują się bezpiecznie w Europie, w związku z czym opuszczają i wyjeżdżają żyć w Izraelu wśród innych żydów, ale kiedy Europejczycy mówią, że nie czują się bezpiecznie w wymuszonych wielokulturowych i w wielorasowych społeczeństwach i chcą żyć w społeczeństwach złożonych z Europejczyków, nazywani są rasistami?

Joel Rubinfeld, prezydent belgijskiej ligi przeciwko anty-semityzmowi powiedział dla RT, że:

„Żydzi w Europie zaczynają opuszczać swoje kraje, zdążają do Izraela, do Stanów Zjednoczonych, do Kanady czy innych krajów, ponieważ stało się trudnym a nawet niebezpiecznym mieszkać jako żyd w Europie”.

Czy nie jest zatem niebezpieczne mieszkać w Europie jako Europejczyk? I nie udawajmy, że tak jest, bo żydzi są mniejszością, bo kiedy Europejczycy staną się mniejszością, czy myślą oni, że Europejczycy nie staną się celem ataków nawet bardziej niż oni są teraz? I czy Europejczycy nie mają prawa zapobiec tej przyszłości przed nastaniem i zabezpieczyć przyszłe bezpieczeństwo naszych przyszłych pokoleń? Najwyraźniej nie. Tylko żydzi wydają się mieć prawo do dbania o swój własny interes jako żydów.

Na każdy atak popełniony przeciwko żydowskim jednostkom w Europie przypada niezliczenie więcej ataków wymierzonych przeciwko Europejczykom, ale nigdy nie jest to tak przedstawiane, ponieważ byłoby to takie rasistowskie, czyż nie. Dopóki zorganizowane żydostwo jest zaniepokojone, dopóty Europa musi akceptować ‚wielorasowe społeczeństwa’ i jej przyszły ‚mniejszościowy status’, ponieważ jest to ‚wzbogacające’ i ‚różnorodność to siła’. Nawet, gdy Europejczycy są ofiarami tych „ubogacaczy”, nie przeczy to ‚korzyściom’ wielorasizmowi w ich oczach. Żydzi jednakże nie mogą żyć w takim miejscu a szczególnie, kiedy jakaś mała liczba wydarzeń przeciwko żydom się pojawia, oznacza to, że muszą żydzi uciekać z niebezpiecznej Europy’ w poszukiwaniu bezpieczeństwa wśród innych żydów.

Żydzi muszą spojrzeć długo i mocno na swoich własnych przywódców i tych żydów, którzy stoją za otwieraniem Europejskich granic dla mas imigrujących z krajów trzeciego świata. Jeśli obawiają się o swoje własne bezpieczeństwo w Europie, to muszą za to winić swoich własnych ludzi.

Nie, żeby się przejmować, czy żydzi opuszczą Europę, ale czyż nie jest to obrzydliwe widzieć tych ludzi, którzy spowodowali ten bałagan w pierwszej kolejności, a teraz uciekających z Europy dla swojego własnego bezpieczeństwa, aby radziła sobie sama z problemami.

Suplement:

Źródło: http://www.jewishnews.co.uk/belgiums-chief-rabbi-there-is-no-future-for-jews-in-europe/

Źródło: https://smashculturalmarxism.wordpress.com/2015/11/27/no-future-for-jews-in-europe-what-about-the-future-of-europeans-in-europe/

Komentarze

komentarzy