duda-onet-466

Zobacz jak polskojęzyczny portal należący do Niemców zmanipulował wypowiedź prezydenta i podjudził Polaków

Należący do niemieckiej grupy Ringier Axel Springer polskojęzyczny portal Onet.pl postanowił zrelacjonować wizytę Andrzeja Dudy w Otwocku. Prezydent powiedział tam m.in., że Polacy (wszyscy) w swoim kraju powinni się czuć jak ludzie „pierwszej kategorii”, a nie jak wykorzystywani przez innych ludzie „drugiej kategorii”. Tymczasem Onet.pl tak zestawił cytaty z Dudy, by wynikało, że prezydent wypowiedział zdanie o ludziach „pierwszej kategorii” w kontrze do uczestników antyrządowych demonstracji. Judzenie level HARD!

Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Otwocka użył sformułowania o ludziach „pierwszej kategorii” w następującym zdaniu:

„Nasze państwo jest wykorzystywane, a my jesteśmy traktowani jak ludzie drugiej kategorii. Czas najwyższy, abyśmy powiedzieli, że tu, w Polsce, to my właśnie jesteśmy ludźmi pierwszej kategorii. I że nasze interesy przede wszystkim tu muszą być realizowane. I że mamy prawo do realizowania naszych interesów także na arenie międzynarodowej”.

Tymczasem kontrolowany przez niemiecką grupę medialną Ringier Axel Springer polskojęzyczny portal Onet.pl tak zestawił cytaty z Dudy, by wynikało, że prezydent zdanie o ludziach „pierwszej kategorii” wypowiedział w kontrze do uczestników antyrządowych demonstracji:

„Ci, którzy dzisiaj mówią, że trzeba bronić demokracji, chcą bronić tego, co było przez ostatnie osiem lat – mówił podczas spotkania z mieszkańcami Otwocka prezydent Andrzej Duda. Prezydent w ostrych słowach wypowiadał się między innymi o Komisji Weneckiej i zwolennikach KOD-u. – To my właśnie jesteśmy ludźmi pierwszej kategorii – dodał prezydent.”

Poniżej screen ze strony Onet.pl:

duda-screen

To się nazywa antypolska banda !

Komentarze

komentarzy