7062465-zdjecie-z-profilu-643-385

Zbigniew Stonoga kandydatem na urząd Prezydenta RP

Przedsiębiorca gnębiony przez wymiar sprawiedliwości w III RP ogłosił, że będzie ubiegał się o najwyższy urząd w państwie. Ulubieniec intenetu, człowiek znany z niekonwencjonalnych pomysłów poinformował swowich fanów, że wystartuje w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Decyzja ta została przyjęta z wielkim aplauzem. Internauci zaczęli masowo na fanpage Zbigniewa Stonogi pisać, że „końcu pojawił się prawdziwy kandydat”, „pójdziemy na wybory”, „popieramy Pana”, „Zbigniew Stonoga Prezydentem RP”. A ten od słów przeszedł do czynów i ruszył w Polskę, by tłumaczyć Polakom swoją decyzję i zachęcać do wsparcia jego działań. Pomimo tego, że oficjalnie kampania jeszcze nie ruszyła na jego spotkania przychodzi bardzo dużo sób w różnym wieku. Na ostatnim w Katowicach zjawiło się ponad 500 osób. Dziennikarze portalu Pressmix postanowili zapytać tego dzielnego biznesmena jakim zamierza być prezydentem.

Jakim prezydentem byłby Zbigniew Stonoga?
Zbigniew Stonoga: Byłbym prezydentem Ludzi wykluczonych z życia przez jeden błąd, ale i prezydentem ludzi wykluczanych z życia przez ich uczciwość. Byłbym prezydentem miłości zapewne, miłości wyrażanej poprzez szacunek do Człowieka, a nade wszystko Człowieka słabego i nie mającego pomysłu na siebie. Z całą też pewnością byłbym prezydentem pogardy, pogardy dla minionego systemu i ludzi instytucjonalnych, którzy bez legitymacji społecznej zawłaszczyli moją Ojczyznę.

Ciężkie czasy przyszłyby dla partii wywodzących się z czasów, w których udział w pochodzie 1 majowym decydował o karierze zawodowej i życiowej.
Myślę, że Pan Jarosław Kaczyński porównując moje, a Jego zacietrzewienie do komunizmu i postkomunistów jest potulnym kociakiem. Moi bracia Polacy szybko i chętnie wróciliby do Polski, ale w to miejsce w pośpiechu wyjeżdżaliby z niej millerowcy, palikociarze, chłopaki z boiska (tych trzech) i adaś michnik i inne Icki.

A jak miałbym Pan to zrobić skoro uprawnienia Prezydenta R.P są jakie są?
– Zawsze mówiłem, że każda administracja pada po pierwszych 1000 skarg. Nie byłoby w Polsce nominacji sędziowskich, prokuratorskich, adwokackich, radcowskich, generalskich do czasu usunięcia poprzez naciski ich własnych środowisk na usunięcie wszystkich szumowin z tych zawodów.

Sędzia Piwnik stanęłaby przed Trybunałem Stanu za doprowadzenie do przedawnienia karalności sprawców afery FOZZ-gwarantuję. SLD-owska maszyneria musiałaby na skutek codziennych ataków prezydenta odpowiedzieć na każde pytania w sprawach ich afer i rozkradania majątku narodowego szczególnie majątku Śląska i tych Ludzi, którzy na co dzień ciężko pracują w naszych kopalniach i hutach.

Veto dotyczyłoby wszystkiego co antypolskie i amoralne, a żadnym kłopotem nie byłoby podporządkowanie sobie kolejnego rządu.

Wprowadzenie odpowiedzialności osobistej funkcjonariuszy publicznych za błędy w ich pracy oraz zniesienie jakichkolwiek immunitetów.

 1. Zmiana prawa podatkowego z naciskiem na postępowania kontrolne do 3 miesięcy w pierwszej instancji.
 2. Likwidacja bazy BIK i wyciągnięcie z niebytu społecznego Ludzi, którym się odebrało prawo do normalnego życia nie rzadko kierując ich w bezsilności na drogę przestępstwa.
 3. Zmiana wieku emerytalnego dla kobiety i mężczyzny 55lat- 75% uposażenia , 60 lat-85 procent uposażenia i 65 lat 100% uposażenia.
 4. Likwidacja NFZ poprzez przypisanie naszych składek do subkont przychodni szpitali i szpitali specjalistycznych w rejonie naszego zamieszkania.
 5. Zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych dla osób, które były członka PZPR oraz funkcjonariuszami publicznymi przed 01.01.1990 r.
 6. Zrównanie emerytur esbeckich do emerytur każdego Polaka.
 7. Zniesienie obowiązku opłacania składek ZUS.
 8. Zmiana Ustawy Kodeks Karny poprzez podwyższenie kar dla sprawców przestępstw popełnianych w zorganizowanych grupach przestępczych oraz podwyższenie kary za przestępstwo pedofilii od 5 lat do kary dożywocia.
  Ponadto w przypadkach potrzeby stosowania środków zapobiegawczych w postępowaniu karnym o ile przestępstwo nie godziło w seksualność,zdrowie i życie zmienić ustawę poprzez obowiązek stosowania poręczenia majątkowego w wysokości co najmniej wartości wyrządzonej szody.
 9. Natychmiastowa likwidacja Straży Miejskiej, ITD,CBA,Kontrola Skarbowa,Służba Celna i przekazanie tych środków na rzecz odpowiednich nowo powołanych departamentów Policji.

Jak tego dokonać?
– Normalnie! Samozaparciem i wielką legalną manifestacją poprzez udział w głosowaniu w roku 2015? Myślicie, że miałbym z tym kłopot?Przeczołgałbym słodkich, kwasów, kolesi z boiska i górali ze wzgórz Golan. W Polsce byłaby Polska w której Człowiek Młody i Senior czuliby się jak we własny wreszcie domu.

Dziękujemy za rozmowę.

Komentarze

komentarzy