POLSKA

Zagrożenie dla Polski i Polaków – Plan okupanta

Ten artykuł pisany jest po to aby uzmysłowić Polakom, którzy dopiero teraz po zamachach we Francji obudzili się i zadają pytanie co się dzieje na ziemi i co nam grozi. Nie ma wzbudzać strachu ale pokazać ludziom jak bardzo byli oszukiwani przez te lata i jaki plan w stosunku do Polaków i Polski maja ci co rządzą światem.

Plan zła zakłada jeden rząd, jedną walutę i niewolników do pracy w określonej liczbie, pełną kontrolę urodzeń, śmierci. Znany jest pod nazwą NWO – nowy porządek świata. Aby go zrealizować, okupant musi wybrać ludzi którzy będą go wdrażać w życie, oraz też czas i miejsce aby to wszystko zostało uruchomione tak, aby skończyło się sukcesem. Wszystko szło zgodnie z planem do momentu 2012 roku. Tu nastąpił przełom i ci którzy wykonywali ten plan otrzymali szanse pobudki. Pokazano im do czego to wszytko zmierza, a ponieważ na tej planecie większość tego planu realizują ludzie i rządzący, dlatego ci co zobaczyli nowy system niewolniczy „odrodzili się” w swoim wnętrzu. Można to nazwać przebudzeniem takim samym jakie teraz zachodzi w wielu ludziach na całym świecie.

Jednak przed 2012 rokiem wszystkie kraje oprócz Islandii, która wyrwała sie z rąk okupanta, sukcesywnie dostosowywano do NWO, w tym także Polskę. Nasze rządy poddane Unii i USA musiały wykonywać polecenia i co najgorsze, ludzie-roboty wykonywały wszystko zgodnie z dyrektywami jakie otrzymały, oczywiście pobierając za to odpowiednie honoraria. Wybrano ludzi i postawiono ich na stanowiskach. I tak zamiast po obaleniu reżimu komunistycznego rozpocząć etap wolności, zostalismy strąceni przez ludzi którzy okupują stołki w Warszawie przez blisko 25 lat do poziomu wasala i niewolnika europy .

Jak do tego doszło? Jak zrobiono z pięknej ideologi solidarności – bagno? Rozpoczęto degradację polskiego społeczeństwa poprzez:

- rozprzedawanie polskiego majątku i ziem,

- poprzez danie ludziom możliwości szybkiego zarobienia pieniędzy i wciągnięcie ich do wyścigu szczurów,

- poprzez niszczenie polskich firm i zastępowaniem ich korporacjami i panującymi tam zasadami,

- poprzez systematyczne dawanie nadziei i obietnic politycznych, doprowadzając do największego podziału społeczeństwa w historii Polski.

Nie trzeba było rozbiorów bo Polacy sami sie rozebrali na tych co czują sie bogami bo maja trochę więcej pieniędzy od innych, na fanatycznych katolików którzy miliony razy klękali w kościele a po za nim codziennie żyją wg 7 grzechów głównych, na niewolników narzekających na swoją pracę i swoje życie bo ledwo starcza od pierwszego do pierwszego, na tych co zmienili przestrzeń i muszą emigrować i pracują jako niewolnicy którym starcza od pierwszego do pierwszego ale za to nie mają czasu dla rodzin oraz dzieci i chyba na najgorszą część społeczeństwa, czyli na fanatyków politycznych, którzy nabrali się na szopkę PIS-PO a wcześniej SLD-SOLIDARNOŚĆ i są gotowi bić się i zabijać za absurdy w jaki uwierzyli.

A nad tym rozbiorem siedzą ci którzy dokładnie go zaplanowali i wcielili w życie, śmiejąc się z nas i podjudzając jeszcze bardziej do nienawiści. Skupię się na najważniejszym niebezpieczeństwem jakie zagraża nam Polakom, a mianowicie na wojnie z Rosją na terenie naszego kraju.

Zanim ci, co powiedzą ze to niemożliwe i przestaną to czytać, niech chociaż przeczytają te 2 pytania:

JAK TO JEST ŻE STRĄCONO SAMOLOT Z POLSKIMI POLITYKAMI NA TERENIE ROSJI A TERAZ KIEDY UNIA NAWOŁUJE WRĘCZ DO WOJNY Z ROSJĄ, RZĄDY W POLSCE OBJĘŁA PARTIA KTÓRA NIENAWIDZI ROSJI?

JAK TO JEST ŻE PRZEZ 8 LAT WYPRZEDANO CAŁY MAJĄTEK POLSKI, SKŁÓCONO POLAKÓW I W ROK POPRZEDZAJĄCY NAJTRUDNIEJSZY ROK W HISTORII LUDZKOŚCI ZAMIENIŁA SIĘ MIEJSCAMI Z PARTIĄ KTÓREJ JEDYNYM CELEM JEST ZEMSTA ZA SMOLEŃSK?

Czy teraz już widzicie jak spektakl został wyreżyserowany i jak my Polacy zostalismy oszukani?

Ci sami ludzie od 20 lat rządzą tym krajem zmieniając tylko nazwy partii ale nie zmieniając celu, czyli zniszczenia naszego kraju i Polaków. Doprowadzenia do absurdu wojennego. W tym roku mieliśmy 2 prowokację i gdyby nie przytomność Putina bylibyśmy już poligonem dla wojsk Unii i Rosji, teraz dano nam coś w postaci nadziei i wybawców, którzy mogą odegrać najgorszą rolę w tym przedstawieniu i doprowadzić nas na skraj przepaści i pchnąć w tą przepaść.

Zapytacie: JAK TO ZROBIĄ, PRZECIEŻ BĘDZIEMY WIDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE?

no wreszcie w naszym kraju coś dobrego się dzieje, nic nie muszę robić a oni mi dają prawie wszystko co potrzebne aby poczuć się docenionym niewolnikiem” i wtedy kochany rząd przyjmie do nas uchodźców, mówiąc że muszą wykonywać dyrektywy Unii a potem gdy ogłoszą część prawdy, że to Rosja brała udział w strąceniu samolotu w Smoleńsku, wydadzą wyrok na nasz kraj.

Prawda o Smoleńsku jest taka, że w tym czasie Rosja, USA i Unia razem wcielały NWO i wtedy razem pracowały i uczestniczyły w wydarzeniach o których piszę. Gdy nastąpiło zlecenie strącenia tego samolotu, aby stał się jednym z powodów do skierowania Polaków przeciwko Rosji, tak się stało. Ale po 2012 roku nastąpiła zmiana i Putin wyłamał się z NWO, co widać teraz po wydarzeniach na świecie, dlatego nie dajmy sie wmanewrować marionetką w wojnę z Rosją. Widzimy że ciągle nasz prezydent nawołuje do agresji i nienawiści do Rosji, ciągle tworzą pakty, proszą o rozdysponowanie wojsk Unii w naszym kraju itd. Nie dajmy się oszukać, aby potem nie płakać tak jak uchodźcy w Syrii których rząd sprzeciwił sie USA i teraz ich kraj pogrążony jest w wojnie przez twór USA, czyli Państwo Islamskie. Widzimy tam że Rosja sprząta to co stworzyło USA.

Widzimy że Rosja nie chce walczyć z Europą i widzimy jak USA przygotowuje upadek Europy po to, aby mogli przerzucić tutaj swoje wojska pod pretekstem walki z terroryzmem który sami zasponsorowali i przywieźli do Europy. Zamachy w Europie pokazują tylko kolejne klocki w tej układance, a ponieważ dotyczy ona całej Europy, tzn. że nas Polaków też i jesteśmy objęci tym planem i widać że bardzo sprytnie został wdrożony na naszych oczach. Dlatego nie dajmy się oszukać tak jak daliśmy sie oszukiwać przez 20 lat, zrzućmy jarzmo niewolników i fanatyków religijnych i politycznych i zajmijmy się naszą przestrzenią. Mamy siłę w milionach dlatego wykorzystajmy ją tak aby przegonić kilkuset sprzedajnych robotów których nienawiść może doprowadzić do absurdu jaki widzimy w Syrii i we Francji.

Jeżeli jednak uwierzymy w polityków i w swoje zaprogramowane umysły to ten rok stanie się taki jaki powiedziano w przepowiedniach wszystkich jasnowidzów. Będzie rokiem wojny, klęsk żywiołowych, anomalii pogodowych poza naszym zrozumieniem i oszustw bankowych, żywnościowych itd. Wierzę w to że skoro skierowano nas w tą samą przestrzeń, dano dzieci na nowy świat, dano pobudkę świadomości tzn. że dano to po coś.

Zapytacie: PO CO? Po to abyście dokonali wyboru, abyście uwolnili sie od przeszłości, obietnic polityków, dogmatów kościoła, naukowców i zaczęli myśleć i czuć jako wolni ludzie, jako ludzie którzy pokój wypracują świadomością i pracą a nie wojną i śmiercią.

Politycy będą chcieli jeszcze patrząc na nasze ruchy dać nam wroga zastępczego, dać nam najemników z Bliskiego Wschodu aby siali zamieszanie i terror u nas tak jak to się dzieje w Francji, ale gdy dojdzie do rzekomego wypełniania ilościowych roszczeń Unii i USA to natychmiast wygońmy rząd który już powiedział, że będzie się martwić o terrorystów jak oni będą na naszej ziemi. Czyli doskonale wiedzą że najpierw wpuszczą a potem będą patrzeć jak Polacy walczą przeciwko tak samo oszukanym ludziom jak oni sami a rząd wtedy będzie miał czas aby szykować sie do kolejnej rozgrywki z Rosją. Ten czas zależy od naszej pracy i historia zatacza koło i tak jak nasi dziadkowie i ojcowie walczyli o obalenie reżimu komunistycznego, tak my walczymy o to aby nie doszło do 3 wojny światowej i jeżeli komuś wydaje się, że to bajki, to ciekawe co go przekona i kiedy uwierzy – może jak zabiją mu dziecko na froncie? Czy jak spalą mu dom? Skoro mogli strącić samolot z Polakami aby po kilku latach użyć go jako karty przetargowej w rozgrywkach z Rosją i na tronie posadzić tego co kipi nienawiścią do Rosji to nie powtarzajcie w kółko tego samego, że coś jest niemożliwe, skoro widzicie to za oknem. Powiedzcie że wam się to nie mieści w głowie ale że nie jest to niemożliwe, to będzie prawda a potem zacznijcie kojarzyć fakty i czytać i słuchać co podawane jest przez tych co umieją odróżnić kłamstwo od fałszu.

Wierzę że jedność w narodzie doprowadzi do jedności w całej przestrzeni i pokoju w Europie i skoro mamy możliwość być pierwszym najbardziej uduchowionym i pokojowym narodem w Europie to zróbmy wszystko aby się tak stało, bo nie ma piękniejszej nagrody za pracę niż wolność.

Komentarze

komentarzy