Miller

Stonoga oskarża: Miller brał udział w każdej aferze III RP

„Wy będziecie błagać naród polski o wybaczenie, ale my wam tego nie wybaczymy”

– grozi politykom Zbigniew Stonoga w swoim najnowszym nagraniu.

Stonoga ujawnia, że politycy „prawie wszystkich partii” próbowali go przekupić ułaskawieniem przez prezydenta i rehabilitacją w mediach, czym chcieli zapobiec ujawnieniu przez niego szczegółów wszystkich największych afer III RP. „Miejcie świadomość, że nasze spotkania, na których proponujecie mi profity złodzieje. Wspaniały prezent. Nawet nie wiecie chamy, że was nagrywałem audio-wideo” – mówi przedsiębiorca. Co więcej przy próbach jego przekupienia miała być mowa o samorozwiązaniu Sejmu w październiku.

Stonoga zapowiada także, że już wkrótce, gdy powróci do kraju rozpęta piekło – „Moim celem jest rozpętać w Polsce burzę jakiej nigdy nie było„. Na dwa tygodnie przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, czyli około 11 maja, ma udostępnić w internecie film, na którym pokazuje dokumenty świadczące o udziale w aferach licznych polityków z pierwszych stron gazet – „naprawdę Polscy komuniści tj. Krzysztof Janik i Leszek Miller to prawdziwa wataha, to są ludzie, którzy okradali ten kraj w każdej z możliwych afer.„

Stonoga nie atakuje jedynie polityków ale również media i ich właścicieli. Według niego Mariusz Walter i grupa ITI prała pieniądze, co obecnie bada m. in. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jednak jeszcze większe kontrowersje budzi informacja do kogo te pieniądze mają należeć. Według przedsiębiorcy właściciel TVN-u pierze brudne pieniądze byłego premiera Włoch Silvio Berlusconiego, by je przekazał… Władymirowi Putinowi.

 

 

Źródło: Polskie piekiełko

Komentarze

komentarzy