Capture3

Stonoga do Michnika „Świnio ile Ci zapłacili za te brednie”

Zbigniew Stonoga odniósł się do artykuły który pojawił się na łamach gazety wyborczej. „Do Michnika! Świnio ile Ci zapłacili za te brednie” – napisał na facebook-u.

Zbigniew Stonoga opublikował akta z sprawy afery taśmowej. Jak tłumaczy to nie on je publikował a jedynie udostępnił, bo akta od dwóch tygodni były na chińskich serwerach i zostały wrzucone tam przez służby. Stonoga dodaje, że kieruje nim poczucie praworządności i sprawiedliwości społecznej. „Nie może być tak, żeby zwykły Kowalski był przez państwo prześladowany za naruszenia tak zwanego prawa(…). Tymczasem bawią się te skó***syny, złodzieje z wiejskiej w najdroższych restauracjach, żrą obiady po dwa tysiące i piją wina po kilka tysięcy(…). Dotąd w historii polskich afer nikt nikogo nie rozliczył, czas najwyższy to zmienić…” – komentuje Stonoga

Gazeta Wyborcza której redaktor naczelnym jest Adam Michnik napisała artykuł pod tytułem „Kim jest Zbigniew Stonoga? Ma co najmniej 142 sprawy w prokuraturach i sądach”. Stonoga komentuje całą sprawę mówiąc, że to nie prawda a w tych postępowaniach został uniewinniony.

Stonoga od samego początku prowadzenia swojego konta na fb opisuje oszustwa, skandale rządu. Często podkreśla, że to on został ofiarą systemu który o mały włos go nie zrujnował. „Mówiłem Wam komuszki odpie****ić się ode mnie, nie prześladować mnie i moich firm – nie chcieliście…” – napisał przed publikacją akt.

Komentarze

komentarzy