68cc0b273188dcf03cb34bcf437b6d68_L

Prof. Witold Kieżun: KOD specjalnie ogłupia ludzi, a Balcerowicz był wysłannikiem Sorosa

Bardzo ciekawe słowa padły z ust zacnego bohatera Powstania Warszawskiego, prof. Witolda Kieżuna, który w rozmowie z portalem wPolityce.pl, odniósł się do działalności KOD, Mateusza Kijowskiego i Leszka Balcerowicza.

Otóż w ocenie profesora Leszek Balcerowicz dlatego każdego dnia krytykuje rząd PiS, bo ma w tym interes, a dawniej był wysłannikiem bankstera Georga Sorosa:

Leszek Balcerowicz był wysłannikiem Sorosa, który u zarania III RP przysłał do Polski Sachsa, którego program na polskiej ziemi realizował Balcerowicz. Głównym założeniem tego programu było opanowanie gospodarki przez kapitał światowy – mówi prof. Kieżun.

Tu profesor wskazuje na plany rządu dotyczące opodatkowania sklepów i banków, a to uderza w światowy kapitał.

Kieżun wskazuje, że dlatego Balcerowicz pojechał na Ukrainę, bo grupa ludzi zwęszyła tam interes do zrobienie, a były polski minister finansów, pokaże im jak to zrobić.

W kontekście działalności KOD, prof. Kieżun uważa:

Ta cała akcja, która jest u nas – demonstracje KOD, manifestacje i pikiety – musi przecież kolosalnie kosztować. Proszę zwrócić uwagę na prostą sprawę: ich sztandary są nowiusieńkie, świetnie przygotowane – mówi profesor wskazując na działalność Georga Sorosa.

Dodaje, że ludzie się okłamywani i ogłupiani.

Komentarze

komentarzy