bbf55006e9ec1b7d17928ac9815e306a_L

Nie ma co prowadzić żadnej dyskusji z Michnikiem! Od razu nazywajmy go Hitlerem

11 maja tego roku podczas dyskusji zorganizowanej w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie Adam Michnik porównał do Adolfa Hitlera wybitnego polskiego historyka mieszkającego w USA, prof. Marka Chodkiewicza.

Oto chichot historii – środowiska żydowskie, które rzekomo walczą na całym świecie z mową nienawiści, która ich zdaniem zapoczątkowała i umożliwiła Niemcom dokonanie Holokaustu sami dopuszczają do mowy nienawiści i to na terenie muzealnej placówki poświęconej w dużej mierze Holokaustowi. Okazuje się, że Polacy w sporej części z własnych portfeli sfinansowali muzeum, które staje się propagatorem mowy nienawiści.

Każda próba dialogu z szeroko pojętym środowiskiem skupionym wokół Michnika i „Gazety Wyborczej” kończy się tym, że wszyscy inaczej myślący z automatu obrzucani są epitetami typu: Hitler, Stalin, Bierut, Gomułka, Putin. Jest to coś w rodzaju nowej wersji popularnej gry w pomidora, z tym że zdaniem lewaków wygrywa ten, kto pierwszy użyje któregoś z wymienionych nazwisk-epitetów i skieruje go w stronę nieprawnego politycznie przedstawiciela polskiej prawicy. Dyrekcja Muzeum Historii Żydów Polskich niejako sama potwierdziła i przyznała racje tym wszystkim, którzy od dawna przestrzegali, czym ta placówka wybudowana w stolicy naszego kraju się stanie.

Mamy oto sygnał, że w Warszawie za ciężkie miliony doszło do uruchomienia antypolskiego centrum propagandy. Jako redakcja proponujemy, aby od tej chwili nie prowadzić żadnej dyskusji z Michnikiem, ale od razu nazywać go Hitlerem, a wszystkich, którzy go zapraszają do debat lub przeprowadzają z nim wywiady nazywać Goebbelsami. Michnik i jego świta nie są partnerami do dyskusji na żaden temat. Oni sami z takich dyskusji się wykluczyli. Całą tę ferajnę z Czerskiej oraz jej akolitów powinno dotknąć coś w rodzaju zakazu stadionowego z tym, że powinien on dotyczyć zakazu wstępu do wszelkich placówek kulturalnych i miejsc publicznych, w których spotykają się normalni przyzwoici ludzie.

Komentarze

komentarzy