KOD-demonstracja_Sankoff64_CC-by-SA-4,0-466

Na wiecu KOD dot. wolności mediów przemawiała Renata Kim – ta sama, która chwaliła niemieckie media za cenzurę w/s gwałtów w Kolonii

Himalaje hipokryzji osiągnięte! Dziennikarka Newsweek’a Renata Kim kilka dni temu chwaliła niemieckie media za utrzymywanie cenzury w/s masowego molestowania i ataków na kobiety przez islamskich uchodźców w Niemczech. Dziś przemawiała na demonstracji KOD w/s wolności mediów. Jakby tego było mało – obecny na wiecu Jacek Żakowski stwierdził, że „gdyby media publiczne dobrze spełniły swoją rolę, to PiS nie doszedłby do władzy…”. Jednym słowem: Odlot!

Establishmentowi dziennikarze i obrońcy okrągłostołowego ładu doznają zbiorowej histerii, która powoduje poważne zaburzenia w racjonalnym postrzeganiu rzeczywistości. Renata Kim, pisząca artykuły w lisowym Newsweek’u, kilka dni temu chwaliła niemieckie media za utrzymywanie cenzury w/s masowego molestowania i ataków na kobiety przez islamskich uchodźców w Niemczech. Dzisiaj przemawiała „w imieniu dziennikarzy” na wiecu KOD w/s wolności mediów. Potężnie odleciał również Jacek Żakowski – ten publicysta Gazety Wyborczej stwierdził, że „gdyby media publiczne dobrze spełniły swoją rolę, to PiS nie doszedłby do władzy…”. Jednym słowem – wielkie LOL!

Pisałem już to, ale nie zaszkodzi powtórzyć: W Polsce, wbrew temu co głoszą niemieckie media do spółki z Gazetą Wyborczą, wcale nie jest zagrożona demokracja. W Polsce zagrożone są za to wpływy ludzi, grup czy całych korporacji, które do tej pory żyły kosztem naszego państwa lub reprezentowały interesy zagranicznych instytucji drenujących kieszenie zwykłych Polaków. Stąd przerażający lament, krzyk i histeria jaką możemy obserwować w polskojęzycznych telewizjach.

Komentarze

komentarzy