Israel

Żydowska pijawka

Nóż się w kieszeni otwiera gdy czyta się taką oto wiadomość jaką zamieścił na swojej stronie portal Zmiany Na Ziemi

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-bedzie-wyplacac-zydom-w-izraelu-dodatki-po-100-euro-miesiecznie

Taka polityka swołoczy z Wiejskiej , to dla nich prosta droga pod mur polityczny i w końcowym efekcie zawiśnięcie na pobliskiej latarni.

Dlaczego milczy się u nas o zbrodniach obywateli spod wiadomej gwiazdy , gdy ci po zakończeniu drugiej wojny światowej weszli w struktury UB ( urzędy bezpieczeństwa ) i gnoili z całą siłą tych co walczyli za wolną Polskę ( żołnierzy AK – Armia Krajowa )

Potomkowie tych katów dostawali , być może jeszcze dostają wysokie emerytury ( bezprawnie ) a ludzie pokrzywdzenie przez nich muszą walczyć o przywrócenie dobrego imienia jakie zostało im zabrane.

Nierząd swołoczy znajduje na to pieniądze , a nam każe do usranej śmierci zapierdalać , bo raczej rzadko kto dorobi się tych 20 lat pracy na przysłowiowy papier – spora część osób pracuje na czarno bądź na tak zwane umowy śmieciowe , które nie mają opłacanych składek ZUS.

Oj zbiera się tym poprawnie politycznym judaszom z Wiejskiej – jak to powiedział pewien głos , pora chyba na Polski „Majdan” tylko uważać trzeba by nie wślizgnął się do niego EUUS-RAELSKI przywódca ( czytaj marionetka ) bo znów damy przysłowiowego ciała tak jak w latach 80.

Mam nadzieję że mamy na tyle światłych ludzi ( nie zeszmaconych współpracą z bezpieka – ABWerą , WSIą czy podobnym pokrojem pokurczów ) którzy będą wiedzieli jak pokierować ludzmi.

Tu na koniec tekstu warto podliczyć tę „wspaniałomyślność  naszych osłów”

 50.000 luda razy 100 euro ( na złotówki przekłada się to pi razy oko 410 do 420 zł ) efekt końcowy to co miesiąc około 21.000.000 zł z naszego budżetu na rzecz pijawek.

Tak się zastanawiam – wobec tego namówię jedną osobę ze swojej rodziny ( Polkę z dziada pradziada ) , straciła on w czasie drugiej wojny ojca i brata z niemieckiego okupanta , by wystąpiła do rządu Polskiego o odszkodowanie wraz z odsetkami , ponieważ swołocz z Wiejskiej stworzyła precedens – pokrzywdzonym przez wojnę nie swoim obywatelom  ( winnym jest Trzecia Rzesza ( jej spadkobiercami są współczesne Niemcy ) płaci za fryców.

Komentarze

komentarzy