a65-592x400

Żmijowe plemię wraca na Ukrainę

„Podążaliśmy do centrum świata i wylądowaliśmy w brzuchu węża” – Rabin Joel Bakst, „Podróż do centrum Tory” [Journey to the Center of the Torah], www.chazantorah.org, 2007

Teraz wszystko się składa. Nauka DNA rozdarła zasłony czasu i odkryła węża i jego naród. Ci których dzisiaj nazywamy „Żydzi” są uczniami złego bytu, który Biblia nazwała „tym wężem starodawnym, diabłem„.

Od wczesnych stuleci pierwszego millenium, Chazarowie z Europy wschodniej znani byli jako „diaboliczne „plemię żmijowe”, a teraz, państwo Izrael potwierdziło iż jego naród to faktycznie Chazarowie.

Potwierdzenie przez Izraelczyków, że Żydzi nie są spokrewnieni ze starożytnym Izraelem a z Chazarią, opublikował The Times of Israel (Wyciekły raport: Izrael uznaje Żydzi to faktycznie Chazarowie, tajny plan odwróconej migracji na Ukrainę [Leaked Report: Israel Acknowledges Jews in fact Khazars; Secret Plan for Reverse Migration to Ukraine], 18.03.2014). Ten artykuł autorstwa prof. Jima Walda, poinformował, że izraelskie przywództwo w Jerozolimie wysyła sprzęt wojskowy i osadników z Izraela na Ukrainę.

Żydzi przejęli kontrolę nad rządem i finansami tego spustoszonego kraju i zamierzają w końcu z Ukrainy uczynić „drugą ojczyznę” Żydów.

Kształcąca książka Texe Marrsa ujawnia, że naród znany dzisiaj jako "Żydzi" przybyli z Chazarii. Nie są potomkami starożytnego Izraela. Wnioski książki są bodźcem dla żydowskiego przejęcia Ukrainy.

Ich plan, ujawniony przez rządowych wtajemniczonych, pokazał się po tym kiedy Netanyahu i jego rząd przyjrzeli się zwiększającym się dowodom genetycznym DNA, że Żydzi nie są potomkami Abrahama. Pochodzą z Chazarii, której głównym ośrodkiem jest Kijów. W rzeczywistości Żydzi z Izraela i USA są pochodzenia ukraińskiego. Ukraina jest w sercu Chazarii.

Z powrotem do Chazarii

Rabini uczą, że w VIII wieku cały naród Chazarii przeszedł na Talmud i na kabalistyczny judaizm. Przyjmując brudny, choć okultystycznie kształcący, symbol seksu 6-ramiennej gwiazdy, pogańscy Chazarowie, przez wieki znani jako „plemię żmijowe”, walczyli przeciwko zarówno chrześcijanom jak i muzułmanom. Później, jako nawróceni „Żydzi”, migrowali do Polski i Europy wschodniej. Obecnie mieszkają głównie w Ameryce i Izraelu.

Nauka DNA dzisiaj potwierdziła to chazarskie pochodzenie Żydów. W książce „Nauka DNA a żydowskie pochodzenie” [DNA Science and the Jewish Bloodline] dokumentuję to dziedzictwo chazarskie..

Chazarowie, zidentyfikowani w Apokalipsie 2 i 3 jako zła „synagoga szatana”, są dalej proroczo zidentyfikowani w Ezechielu 38 i 39 jako Naród Goga, z krainy Magoga. Proroctwo wyraźnie mówi, że ten wojowniczy naród żmijowy dokona najazdu i podbije najpierw Izrael, a później zanurzy cały świat w chaosie i wojnie (Ap 20).

Ta wyróżniająca się nowa książka wyjaśnia, że chazarscy Żydzi faktycznie są "Gogiem i Magogiem". Ich proroczy los to ograbienie Izraela i Bliskiego Wschodu i wykorzystanie Ameryki jako pełnomocnika dla NWO.

Z Chazarii do Izraela, i z powrotem do Chazarii (Ukraina) to tajny plan Izraela. Po zlikwidowaniu ukraińskiego narodu, żydowskie najazdy będą kontynuowane dotąd, aż Żydzi zrealizują swój NWO.

Dominacja Ameryki

W 2007, amerykańscy profesorowie politologii James Petras, John Mearsheimer i Stephen Walt doszli do wniosku, że amerykańska polityka zagraniczna jest teraz zdominowana przez izraelskie lobby. Żydzi robią to poprzez swoje bogate grupy takie jak AIPAC, ADL i AJC. One kontrolują zarówno partie republikańską jak i demokratyczną, a Biały Dom spełnia ich życzenia. Do tych życzeń należy podbój Ukrainy.

Ale, jak to się stało, że Żydzi doszli do uznania swojego chazarskiego pochodzenia? Prof. Jim Wald tak pisze w The Times of Israel:

Ten zaskakujący zwrot wydarzeń miał jeszcze bardziej zaskakujący początek: genetyka, wiedza w której wybitni okazali się izraelscy uczeni.

„Jest dobrze znanym faktem, że kiedyś w VIII i IX wieku, Chazarowie, wojowniczy Turkic naród, przeszedł na judaizm i rządził nad ogromnym dominium, które stało się południową Rosją i Ukrainą. Co stało się z nim po zniszczeniu tego imperium przez Rosję około XI wieku, zostało tajemnicą. Wielu spekulowało, że Chazarowie stali się przodkami aszkenazyjskich Żydów.

„Podczas debaty w ONZ na temat partycji Palestyny, Chaim Weizman powiedział. . . ‚To bardzo dziwne. Całe życie byłem Żydem, czułem się jak Żyd, a teraz dowiaduję się iż jestem Chazarem’.”

Zespół naukowców niebieskiej wstążki

Odkrycia genetyczne w 2012 dr Erana Elhaika z prestiżowego Johns Hopkins Medical University, że Żydzi nie są starożytnym Izraelem, a pochodzą z Chazarii, zdumiały Izraelczyków. Po nich nastąpiły inne badania naukowe. Wald mówi, że dla zbadania DNA powołano „zespół naukowców niebieskiej wstążki z czołowych instytutów badawczych i muzeów”.

Te autorytety, powiedział Wald, „wydały tajny raport dla rządu potwierdzający fakt, że europejscy Żydzi faktycznie są Chazarami”.

Rozwiązanie ukraińskie: dwie żydowskie ojczyzny

Początkowo ten wynik uznano za nieszczęśliwy, nawet złowieszczy, ale, mówi Wald, premier Netanjahu i jego doradcy zaskoczyli nas, wychodząc z ich „ukraińskim rozwiązaniem”. Niektórzy żydowscy osadnicy mieliby opuścić Izrael i wrócić na Ukrainę. To przesiedlenie na Ukrainę będzie wymagało czasu ze względów logistycznych i ekonomicznych. Ale wynikiem końcowym byłyby dwie żydowskie ojczyzny, Izrael i Ukraina.

“Nie mówimy o wszystkich aszkenazyjskich Żydach wracających na Ukrainę” – tłumaczył dobrze ulokowana osoba w kręgach wywiadowczych – „oczywiście to nie jest praktyczne”.

To rozwiązanie Wald nazywa „Chazaria 2.0″. „Wszyscy Żydzi mogą wracać na Ukrainę bez warunku obywatelstwa”. Co więcej, izraelski rząd obiecuje „infuzję ogromnej pomocy militarnej” dla Ukrainy, „łącznie z wojskiem, sprzętem, i budową nowych baz”.

„Jeśli początkowy transfer okaże się OK., zachęci się również innych osadników na Zachodnim Brzegu do przenoszenia się na Ukrainę”.

W rezultacie Ukraina stanie się „autonomicznym żydowskim dominium”, na małą skalę następcą średniowiecznego imperium chazarskiego. . . Będzie się nazywać, w jidysz, Chazerai.

„W sojuszu z syryjskimi rebeliantami i Ukrainą, jak również Gruzją i Azerbejdżanem” (również część starożytnego terytorium chazarskiego), pewne źródło wyjaśnia, Netanyahu „wywiera presje na Syrię i Rosję”.

Komitet naukowców niebieskiej wstążki przebadał DNA i inne dowody i poinformował izraelski rząd, że faktycznie Żydzi pochodzą od Chazarów. Premier Netanyahu potajemnie zdecydował osiedlić Żydów na Ukrainie, i zapełnić ten kraj wojskowymi i  funkcjonariuszami wywiadu. Mówiąc krótko, Żydzi uczynią Ukrainę, centrum starożytnej Chazarii, drugą ojczyzną dla Żydów.

Izrael i USA organizują krwawy przewrót na Ukrainie

Tak więc możemy zrozumieć obecny bałagan polityczny na Ukrainie. Żydzi rozpoczęli poszukiwania swojej nowej ukraińskiej ojczyzny. Mają wsparcie ze strony USA, jako świadka – żydowską dyplomatkę, Victorię Nuland z Departamentu Stanu. Ameryka ostrzega Władimira Putina, by trzymał się daleko od Ukrainy i zrezygnował z historycznych więzi Rosji do tego kraju, teraz rządzonego przez Izrael.

Konstytucyjnie wybrany ukraiński prezydent, Janukowycz, został obalony w ubiegłym roku przez Amerykę i Izrael, przy głębokim zaangażowaniu CIA i Mosadu. Żydowski miliarder Petro Poroshenko został szybko zainstalowany jako prezydent. Żydowski pieniądz i potęga militarna stale przybywają na Ukrainę. Ukraińscy chrześcijanie (nie Żydzi!) są mordowani. Trwa ludobójstwo.

Współczujmy ukraińskiemu narodowi

Wszyscy powinniśmy bardzo współczuć i ubolewać nad cierpiącym narodem ukraińskim. On jest mordowany i represjonowany przez aroganckich syjonistycznych Żydów, którzy, przy pomocy Ameryki, stali się teraz „panami ukraińskich niewolników”. Nawet obozy koncentracyjne zostały już otwarte i są wypełniane rodowitymi Ukraińcami.

Izraelscy oligarchowie, pod żelazną ręką Poroszenko, dzielą się łupami ukraińskiego przejęcia. Gospodarka upada – spadła do 40% tej sprzed poziomu 2013. Izrael dokonuje kradzieży gazu i ropy ze zdestabilizowanego Bliskiego Wschodu i sprzedaje je z ogromnym zyskiem pozbawionej energii Ukrainie. Wszystko się zmieni.

Petro Poroshenko, nowy prezydent Ukrainy, jest Żydem. Żydzi, przy amerykańskim wsparciu i manipulacjach,  teraz kontrolują Ukrainę i są zajęci mordowaniem Ukraińców i ustanawianiem obozów koncentracyjnych. Izrael planuje uczynić z Ukrainy drugą żydowską ojczyznę. Obecnie tylko 9,2% społeczeństwa Ukrainy stanowią Żydzi, ale żydowska mniejszość przejęła ZSRR i wymordowała 66 milionów ludzi!

Jest to największa tragedia od czasu kiedy satanistyczni Chazarowie dokonali najazdu na spokojną, bezbronną Palestynę w 1948, ostrzeliwali i mordowali Palestyńczyków, i wypędzali setki tysięcy do pustynnych obozów dla uchodźców.

Amerykanie są nieświadomi horrorów, jakie ich rząd narzuca ukraińskiemu narodowi. Ale Bóg wie. On widzi. On czuje. Zasialiśmy wiatr. Teraz będziemy zbierać burzę.

Żydowskie potwory rządzące Ukrainą dokonują ludobójstwa i mordów w całym kraju. Ukrainę przekształcają w "żydowską ojczyznę" dla Chazarów. To samo Żydzi, Lenin i Trocki, zrobili z Rosją w 1917.

Ukraińska wioska po spustoszeniu terenu przez żydowskie siły zbrojne.

Źródło: http://www.texemarrs.com/082014/serpent_people_return.htm

Texe Marrs, tłum. z j. ang. Ola Gordon

Komentarze

komentarzy