36

Wieści z Palestyny – prasa zagraniczna

Polskojęzyczny mainstream (czytaj: żydowskie media w Polsce) jest głuchy na wołanie poniżonych i mordowanych w Palestynie, w Strefie Gazy. Tematy zastępcze są jak widać ważniejsze od eksterminacji Gojów w Strefie Gazy. Jednak na świecie, poza Polską oczywiście, trwają liczne protesty przeciwko żydowskiemu ludobójstwu na Palestyńczykach, niekiedy całkiem spontaniczne, które nie mają najmniejszych szans przedostać się do mainstreamu:

116

Żydowska „najmoralniejsza armia świata” nie walczy z równym sobie przeciwnikiem, ale eksterminuje cywilną ludność, tworząc dla swych osadników „przestrzeń życiową”. Porównajcie potencjał bojowy Palestyńczyków z machiną wojenną w rękach Żydów. Policzcie żydowskie czołgi, myśliwce, helikoptery i zapoznajcie się z całą żydowską machiną wojenną, piątą na świecie, w którą inwestuje miliardy dolarów rocznie dobry wujek Sam. A następnie porównajcie to z możliwościami rozbrojonych i trzymanych w getcie Palestyńczyków, którzy nie mają dosłownie ani jednego czołgu, myśliwca czy jakiejkolwiek innej broni, dzięki której mogliby się obronić przed Żydami. Na żydowskie czołgi mają jedynie kamienie. 

a221

a219

Tylko wówczas można zrozumieć jak ten „konflikt” wygląda. To w rzeczywistości zwykłe ludobójstwo i sadystyczne znęcanie się nad bezbronnymi. To nie walka, ale ludobójcza egzekucja na zwykłych ludziach, jak Ty, drogi czytelniku/czytelniczko, czy ja.

Po 16 dniach mordów życie straciło 718 Palestyńczyków i 32 izraelskich „żołnierzy”.

Wartościowe artykuły i galerie zdjęć w światowej prasie (zobacz koniecznie):

  • http://www.dailymail.co.uk/news/article-2703938/The-West-less-sympathetic-Israel-Britain-s-warning-Netanyahu-concerns-grows-rise-civilian-deaths-Palestine.html
  • http://www.dailymail.co.uk/debate/article-2703531/MAX-HASTINGS-Ive-loved-Israel-brutality-breaks-heart.html

Francja płonie:

  • http://www.dailymail.co.uk/news/article-2703594/Hatred-driving-new-exodus-Synagogues-attacked-Shops-flames-And-terrified-Jewish-families-fleeing-Britain-As-Israeli-envoy-says-like-dark-days-1938-chilling-dispatch-Paris.html

I Ty nie zapomnij o Palestynie:

Komentarze

komentarzy