trump2

Tak się miażdży zakłamane elity światowe – Donald Trump powiedział o nich całą prawdę.

Wracamy do czasu sprzed amerykańskiego głosowania w wyborach prezydenckich i prezentujemy w całości, jedno z najważniejszych przemówień obecnego już prezydenta – elekta Donalda Trumpa.

Przeczytajcie. Zapamiętajcie. Podajcie dalej!

Poniższy tekst dotyczył elit amerykańskich, ale doskonale pasuje do całości lewactwa na świecie.

Nie ma nic, czego nie zrobią polityczne elity. Nie ma takiego kłamstwa, przed którym się powstrzymają, by utrzymać swój prestiż i władzę waszym kosztem. To się właśnie dzieje.

Elity w Waszyngtonie i korporacje medialne i finansowe, które je finansują, istnieją tylko z jednego powodu – by chronić i bogacić siebie.

Elity mają tryliony dolarów do stracenia w tych wyborach. Podam przykład. Zaledwie jedna umowa handlowa, którą chcą przeforsować, wiąże się z trylionami dolarów kontrolowanymi przez wiele krajów, korporacji i lobbystów.

Dla tych, którzy kontrolują dźwignię władzy w Waszyngtonie i dla globalnych specjalnych interesów współpracują z tymi ludźmi, którym nie chodzi o wasze dobro.

Nasza kampania to prawdziwe egzystencjalne zagrożenie, jakiego wcześniej nie widzieli. To nie są jedynie kolejne, odbywające się co cztery lata wybory.

To rozstaj dróg w historii naszej cywilizacji, który określi, czy my, naród, odzyskamy kontrolę nad naszym rządem.

Dla nich to jest wojna i dla nich wszystko jest dozwolone.

Uwierzcie mi, to jest walka o przetrwanie naszego narodu.

Te wybory określą, czy będziemy mieli wolny kraj, czy tylko iluzję demokracji, ale będziemy kontrolowani przez grupkę globalnych specjalnych interesów ustawiających nasz system. I on jest ustawiony.

To jest rzeczywistość. Wy to wiecie, oni to wiedzą, ja to wiem i tak naprawdę cały świat to wie. Elity i media będą kontrolować ten kraj przez dobrze znane środki.

Każdy, kto podważa ich kontrolę, jest uznawany za seksistę, rasistę, ksenofoba i osobę moralnie nieukształtowaną.

Będą was atakować, pomawiać, starać się zniszczyć waszą karierę i waszą rodzinę. Będą się starali zniszczyć wszystko, co ciebie dotyczy, w tym twoją reputację.

Będą kłamać, kłamać, kłamać, a potem będą robić jeszcze gorsze rzeczy.

Będą robić wszystko, co uznają za potrzebne.

Clintonowie to przestępcy.

Pamiętajcie, to przestępcy.

Na naszą wielką cywilizację, tu w Ameryce i w całym cywilizowanym świecie, przyszedł czas rozliczenia.

Widzieliśmy to w Wielkiej Brytanii, która zagłosowała, by uwolnić się od globalnego rządu, globalnych umów handlowych i globalnych umów imigracyjnych, które zniszczyły ich suwerenność i zniszczyły wiele krajów.

Ale główna baza światowej siły politycznej jest tu, w Ameryce.

I to nasze zepsute polityczne elity są największą siłą stojącą za wysiłkami na rzecz radykalnej globalizacji i pozbawienia praw ludzi pracujących.

Ich środki finansowe są praktycznie nieograniczone.

Nieograniczone są ich środki polityczne.

Ich środki medialne są niezrównane.

I co najważniejsze, głębia ich niemoralności jest absolutnie nieograniczona.

Komentarze

komentarzy