a274

Pokonana Ameryka. Ameryka rządzona przez Żydów, część II

“Kiedy świat patrzy na Amerykę, widzi izraelską kolonię” – Paul Craig Roberts

a

Ameryka została przejęta

Powoli i niepostrzeżenie, oszukani przez kłamstwa i uśpieni do samozadowolenia, Amerykanie pozwolili by ich kraj wpadł w ręce V kolumny: wrogiej elity etnicznej, której główna lojalność jest wobec Izraela, kraju ustanowionego na ukradzionej ziemi i zaangażowanego w systematyczne ludobójstwo.

Jest to łotrowskie państwo, które niewątpliwie jest odpowiedzialne za największy masowy mord w historii: katastrofę 11 IX. Jeśli można polegać na dowodach naukowych i logice sądowej, to Izrael musi być tu podejrzanym No. 1, biorąc pod uwagę nieprzerwaną historię terroryzmu i niekończących się naruszeń prawa międzynarodowego. Każde państwo które może to zorganizować i które jest bezkarne – choć udaje mu się obwinić za to 19 Arabów z nożami do cięcia kartonów – jest wyraźnie siłą z którą należy się liczyć.

Ponad 200 funkcjonariuszy wojskowych, wywiadu i egzekwowania prawa, w tym 2 generałów, teraz zakwestionowali raport Komisji 11 IX. Do nich dołączyło ponad 1.500 czołowych architektów i inżynierów, 250 pilotów i ekspertów lotnictwa, 400 profesorów uniwersytetów, i 250 ocalonych i członków ich rodzin. David Ray Griffin, autor 11 książek o 11 IX i wybitny profesor emeritus, napisał taki zdecydowany wniosek: „Wszystkie proponowane dowody na to że 11 IX Amerykę zaatakowali muzułmanie, wyglądają na sfabrykowane”.

Dr Alan Sabrosky, były dyrektor Army War College, podniósł stawkę i jednoznacznie zidentyfikował Izrael jako stronę winną. „Co musimy zrobić to powstać i powiedzieć, że oni [Izraelczycy] nie tylko zaatakowali USS Liberty, ale że na 100% jest pewne, że 11 IX był operacją Mosadu”.

Ale jeśli potrzebny jest jakiś inny dowód na nikczemne zniewolenie Ameryki wobec syjonistycznych interesów, to będzie to upokorzenie Obamy przez izraelskiego premiera Benjamina Netanyahu wcześniej w tym roku. Upokorzenie to miało miejsce przy trzech osobnych wydarzeniach: we wrześniu 2009, w lipcu 2010, i jeszcze raz w maju ubiegłego roku. Felietonistka Washington Post, Dana Milbank, pisze niemal z nieukrywana radością o Obamie zawieszającym „białą flagę kapitulacji” w Białym Domu – gdzie siedział „rozbity i upokorzony”.

Zbrodnia Obamy?

Poprosił Izraelczyków o przestrzeganie prawa międzynarodowego i zaprzestanie budowy osiedli na terenach palestyńskich. Prosił ich by wycofali się do granic z 1967, zgodnie z Rezolucją 242 ONZ – dosyć rozsądna prośba, którą każdy wcześniejszy prezydent USA kierował do Izraelczyków w interesie pokoju.

Odpowiedź izraelskiego premiera? – „Izrael NIE WRÓCI do nie dających się obronić granic z 1967!”

Więc jak to jest, że ten nieuprzejmy i krnąbrny „sojusznik” Ameryki nadal otrzymuje $3 miliardy rocznie dotacji? Czy Ameryka jest tak zamroczona miłością do żydowskiego państwa, że nie może powiedzieć „Nie”? Głupie pytanie. Bo opiera się na założeniu Chomsky’ego, że Ameryka jest nadal panem i władcą, a mały Izrael jest zależną kolonią.

Zagadkę można łatwo rozwiązać kiedy odwróci się do góry nogami założenie Chomsky’ego: zorganizowane żydostwo, przejąwszy Amerykę, przekształciło ją w izraelską kolonię. Kwota $8.2 dziennie jaką amerykański podatnik płaci żydowskiemu władcy nie jest żadną dotacją. Jest to haracz hołdowy. Jest to podatek albo opłata narzucona na pokonany naród przez jego zdobywcę.

Posłuchajcie nuty pogardy wobec własnego prezydenta w tej niezwykłej relacji z upokorzenia Obamy przez Netanyahu, jego żydowskiego zwycięzcy:

Netanyahu pobił Obamę jak burą sukę, grał nim jak na skrzypcach, walił w niego jak w wielki brązowy bęben. Premier Izraela tańczył w kółko wokół swojego aroganckiego, profesjonalnego oponenta. Premier wytarł podłogę tym facetem. . . Bibi rozdarł go na kawałki. . . pokazując całemu światu, że premier Izraela ma znacznie większe poparcie zarówno w Izbie jak i w Senacie, niż prezydent Stanów Zjednoczonych.

Według mnie to mówi wszystko. Biedny Obama. Został symbolicznie wykastrowany i zakopany po szyję w ekskrementach. Tych 29 nagradzających Netanyahu stojącą owacją w Kongresie to nic innego jak kawał plwociny prosto w twarz prezydenta.

Jak mówi polityczny guru Philip Giraldi, był to „pierwszy raz w pisanej historii, żeby małe państewko, liczące mniej niż 8 mln obywateli, poddało sobie dużo większy kraj z populacją ponad 310 mln”.

Teraz Ameryka jest niewolnikiem Izraela.

KTO  RZĄDZI  AMERYKĄ?

„Nigdy nie widziałem by prezydent im się sprzeciwił. Oni zawsze dostają to czego chcą. Gdyby naród amerykański rozumiał jaki uchwyt ci ludzie mają na nasz rząd, zorganizowaliby powstanie zbrojne”. (Admirał Thomas Moorer, były szef połączonych szefów sztabu, 1983)

W tym miejscu czuję potrzebę przeproszenia za zdjęcie grożącego palcem rabina pod koniec cz. 1 tego artykułu, razem z zapalnym słowem jakie rzekomo wypowiedział o żydowskim pragnieniu dominacji świata. Już słyszę moich krytyków krzyczących: „Głupia, dlaczego bluzgasz tym całym nonsensem z Protokołów? Nie wiesz o tym, ze Protokoły mędrców Syjonu są antysemicką podróbką?”

Tak, przyznaję wzdychając, że słyszałam słowo „podróbka” często wymawiane jako powód by nie czytać tego wspaniałego opracowania politycznego, drugiego tylko po Republice Platona z uwagi na jego głębię.

Ale to co mówię nie ma nic wspólnego z Protokołami.

Nie jestem teoretykiem spiskowym. Jestem historykiem zainteresowanym tylko faktami. Tylko prawda rozbudza moje serce.

Jeszcze raz rzućmy okiem na syjonizm.

W niedawnym artykule zatytułowanym Dlaczego ważna jest Palestyna, Israel Shamir przedstawia obraz który stawia cały ten nonsens z Protokołów w perspektywie:

Palestyna jest ważna, gdyż uważa się ją za zaczątek imperium, jeden z kluczowych punktów koniecznych do kontrolowania świata. Takie panowało przekonanie XIX-wiecznych budowniczych Imperium Brytyjskiego typu Rhodes. . . Kiedy H J Mackinder wymyślił tajemną teorię, rozwinęła się by stać się siłą napędową globalizmu. . . Mackinder planował ujarzmienie całej planety przez Imperium… Napoleon [wcześniej] bawił się ideą umieszczenia Żydów w Palestynie jako francuską piechotę, ale Żydzi się nie zgłaszali. Brytyjczycy osiągnęli to czego nie mogli osiągnąć Francuzi.

Inaczej mówiąc, syjonizm, zdaniem niedawnej opinii Shamira, był brytyjską inspiracją i narzędziem w arsenale Pax Britannica. Był to sposób w jaki Brytyjczycy zamierzali podbić świat. Umieściliby niechcianych Żydów w Palestynie jako swoich pełnomocników. Izrael miał być brytyjską kolonią. A lord Balfour, kiedy napisał słynną Deklarację Balfoura w 1917, miał błysk w swoim oczku. Bardziej interesowała go realizacja planów Imperium Brytyjskiego niż bycie miłym dla Żydów.

Jeśli to wszystko jest prawdą – a myślę że być może jest – to możemy zobaczyć co wydarzyło się później. W 1948 Imperium Brytyjskie popadło w ruinę. Już nie było w stanie posługiwać się Izraelem jako sługusem. Ale na pewno był nim inny główny beneficjent II wojny światowej – Ameryka. Jeszcze nawet w 1948 Ameryka była w większości kontrolowana przez swoich Żydów. Ich wpływ, choć miał szybko zwiększać się po 1967, był ogromny, nawet w 1948.

To Żydzi wykręcili rękę prezydenta Trumana by zdobyć jego pełne poparcie dla ich raczkującego państwa. To znowu Żydzi, poprzez mściwego Morgenthau, jak wykazałam w cz. 1 tego artykułu, mieli zrobić życie piekłem dla podbitych Niemców po II wojnie światowej. Żydzi zawsze byli w tle, wydaje się, mrocznymi obserwatorami na kapuścisku historii.

Kolonię której nie dało się zdobyć Brytyjczykom na Bliskim Wschodzie, Izrael, odziedziczyła Ameryka. Tak więc Chomski miał w końcu rację. W każdym razie na początek. Izrael miał być lotniskowcem Ameryki na Bliskim Wschodzie. Amerykanie mieli go wykorzystywać jako gigantyczną bazę militarną, z której mieli plądrować arabską ropę. Nie mieliby tez żadnego problemu z marzeniami Ben Guriona o Wielkim Izraelu rozciągającym się od Nilu do Eufratu. W końcu dlaczego nie dać Żydom tego co chcieli?

Wielki Izrael miał być po prostu przedłużeniem Ameryki: jej 51-ym stanem.

Plan się nie udał. Najlepiej opracowywane plany myszy i ludzi, jak się nam mówi, często się nie udają. Stoły się odwróciły przeciwko prostym Amerykanom. Żydzi byli dużo sprytniejsi niż kiedykolwiek mogliby być ich WASP-owscy władcy. W ciągu 3.000 lat przykrych doświadczeń poznali sztukę dwulicowości i przebiegłości. Podstęp był ich dziedzictwem genetycznym. Oni byli najlepsi w przetrwaniu.

Trzeba przyznać to Żydom. Dotąd ciemiężeni, postanowili stać się ciemiężcami. Wcześniejsze ofiary postanowiły odgrywać rolę drapieżców. Od tej chwili kocia łapa postanowiła stać się raczej kotem – i stała się kocią pidżamą [w przenośni: najlepszy w jakiejś dziedzinie].

Krótko mówiąc, Żydzi przejęli Amerykę i zrobili z niej żydowską kolonię. Tylko tyle. Ich amerykańscy gospodarze wysadzili się własną petardą.

Ale po co się martwić? Amerykańscy Żydzi Amerykanami, prawda? Skoro oni są na tyle sprytni by przejąć Amerykę, co już pokazali, to dlaczego mieliby nie zrobić kolejnego logicznego kroku i przejąć świat – tak, zdominować świat poprzez Amerykę? Nikt nie zaprzecza iż to jest celem Ameryki: dominacja na pełną skalę. Dlatego skoro Żydzi kontrolują Amerykę, a Ameryka kontroluje świat, to czy nie wynika z tego logicznie, że to Żydzi kontrolują świat? Ta logika jest niezaprzeczalna.

Żydowska dominacja nabiera innej perspektywy kiedy postrzega się ją przez ten historyczny pryzmat. Tu nie ma żadnych „teorii spiskowych”. Żadnych Żydów o haczykowatych nosach łapiących świat w swoje okrutne szpony. Żadnych iluminatów usiłujących sodomizować nasze dzieci i pić ich krew. Czysta logika. Czysta historia. Ameryka dążąca do dominacji na pełną skalę, z Żydami jako przywódcami bandy.

Można powiedzieć, ze szalone marzenia z Protokołów w końcu się zrealizowały, ale nie w sposób zamierzony przez ich oryginalnych myślicieli.

Co nas czeka. . .?

Pozwolę sobie przedstawić opinię Eustace Mullinsa, choćby dla żywych obrazów jakie pokazuje o terrorach znoszonych przez miliony rosyjskich chrześcijan w bolszewickiej Rosji pod żydowską hegemonią. Czy taki może być los amerykańskich chrześcijan w niezbyt odległej przyszłości?

Jest zbyt wiele dobrze udokumentowanych rzezi w historii, w których Żydzi torturowali i mordowali z największą radością, napawając się takimi barbarzyńskimi praktykami jak wyrywanie serc kobiet i dzieci i smarowanie się po twarzach ich krwią.

Orgia mordów, tortur i grabieży po żydowskim triumfie w Rosji [po rewolucji bolszewickiej 1917] nigdy nie miała równych w historii świata. Żydzi mogli zaspokajać swoje najżarliwsze fantazje masowego mordowania bezradnych ofiar.

Chrześcijan wyciągano z łóżek, torturowano i zabijano. Niektórych faktycznie krojono w plastry, po kawałku, a innych znakowano gorącym żelazem, wykłuwano oczy by zadać im nie do zniesienia ból.

Innych przymocowywano łańcuchami do podłogi i w usta wlewano gorący ołów. Wielu przywiązywano do koni i ciągnięto ulicami miasta, kiedy tłum atakował ich kamieniami i kopał do śmierci.

Jeszcze innych umieszczano w skrzyniach. . . następnie umieszczano w nich głodne szczury, które podgryzały ich ciała. Niektórych przybijano gwoździami do sufitu, palcami lub stopami, i pozostawiano wiszących aż zmarli z wyczerpania.

Matki przyprowadzano na place publiczne i ich dzieci wyrywano im z rąk. . . Niemowlęta te podrzucano w powietrze, podczas gdy inny członek tłumu podbiegał by je złapać na czubek bagnetu.

Ciężarne chrześcijańskie kobiety przywiązywano łańcuchami do drzew i ich dzieci wykrawano z ich ciał.

„Nigdy nie powinniśmy zapomnieć o tym co miało miejsce kiedy Żydzi stanowili wrogą elitę w ZSRR” – mówi ponuro prof. Kevin MacDonald. „Pogarda i nienawiść dla tradycyjnego ludu i kultury Rosji była głównym czynnikiem w zachłannym uczestnictwie Żydów w największych zbrodniach XX wieku”.

MacDonald nawiązuje tu do systematycznego mordu ponad 50 mln Rosjan za Lenina i Stalina: okresu mordów trwającego 36 lat (1917-1953).

Nowa amerykańska elita – co wykazałam w cz. 1 tego artykułu „Ameryka jako żydowska kolonia” – jest żydowską elitą. Dokładnie tak jak elita w bolszewickiej Rosji i ZSRR Stalina. I to jest zasadniczo wroga elita, która „nienawidzi narodu którym rządzi”.

Dlatego musimy być ostrożni.

Bo to co przydarzyło się milionom Rosjan w pierwszej połowie XX wieku – systematyczne ludobójstwo – może równie dobrze przydarzyć się milionom Amerykanów w przewidywalnej przyszłości.

„To jest całkiem możliwe” – uważa Kevin MacDonald – „że wchodzimy w dystopię rasową o niewyobrażalnym okrucieństwie”.

Gra zwana przetrwaniem

Nadzwyczajny sukces Żydów stanowiących tylko 2,5% populacji Ameryki, można przypisać skrupulatnej organizacji, koordynacji i tworzeniu sieci. Ta korzystna spoistość pochodzi z ewolucyjnej cechy Żydów: wyjątkowo silny etnocentryzm, który umożliwił im infiltrację niemal każdej organizacji która może zagrażać im jako grupie. W Ameryce, bardzo zdolnym Żydom lojalnym wobec Izraela, udało się wejść na kluczowe stanowiska polityczne, łącznie z Departamentami Skarbu i Stanu, Pentagonem, Radą Bezpieczeństwa Narodowego i Białym Domem.

W ostatnich 24 miesiącach ani jeden decydent [jak mówi James Petras] nie wypowiedział żadnej krytyki o najohydniejszych zbrodniach Izraela, od zdziczenia w Gazie do rzezi humanitarnej flotylli i ekspansji nowych osiedli w Jerozolimie i na Zachodnim Brzegu. . . Wielu z czołowych syjonistycznych decydentów dostało się do władzy dzięki umyślnej strategii infiltracji rządu by kształtować politykę promującą interes Izraela ponad interesy amerykańskiego narodu.

Jeśli Goje przegrali z Żydami grę o życie i ich ciężko zdobytą wolność, to dlatego, że przede wszystkim nie wiedzieli iż uczestniczyli w tej grze. Grze o najważniejszą możliwą stawkę.

Grze zwanej przetrwaniem.

Podsumowanie

Świat który nas czeka, jeśli nasi nowi władcy przeważą, będzie ponurą dystopią. Będzie to duchowe pustkowie, w którym pozbawiona zasad elita będzie poniewierać rojem mas. To będzie okrutny świat wyzysku, ciemności moralnej i niewypowiedzianej brutalności.

„Śmierć rozwiązuje wszystkie problemy” – cynicznie dowcipkował Stalin. „Nie ma człowieka, nie ma problemu”. Kiedy masowa zagłada staje się cudownym lekarstwem, można oczekiwać ekscytujących czasów.

W powszechnie uznawanej pracy o holokauście Otto Friedricha Królestwo Auschwitz [The Kingdom of Auschwitz], ocalony z obozu koncentracyjnego mówi:

Życie w obozie koncentracyjnym nauczyło nas, że cały świat jest naprawdę jak obóz koncentracyjny. Światem nie rządzi ani sprawiedliwość, ani moralność. Nie podlega karze zbrodnia, ani nagrodzie cnota. Światem rządzi siła. Kładziemy fundamenty pod jakąś nową, potworną cywilizację.

Niewinna ofiara tej "nowej potwornej cywilizacji", palestyńskie dziecko, z odrąbanymi przez izraelskiego osadnika rękami, za rzucenie kamieniem.

Więc w tym miejscu jesteśmy teraz: w oku cyklonu.

Ameryka, kiedyś demokracja, teraz jest krypto-faszystwoskim krajem rządzonym przez korporacyjną i kosmopolityczną elitę. „Nie ma żadnej wolności, żadnej demokracji, i żadnej odpowiedzialności rządu w Ameryce, faszystowskim kraju” – podsumowuje ze smutkiem Paul Craig Roberts w jednym z ostatnich artykułów.

Żydzi, spełniając swoje najdziksze marzenia wymyślone w Protokołach, stoją oglądając pola mordów świata który podbili. Irak i Afganistan leżą w ruinach, dzięki ich machinacjom. Iran jest na celowniku, w oczekiwaniu na swoją zagładę. A tymczasem w Ameryce, kiedy z różnych państw sprowadza się worki na zwłoki, i ponury cyrk chleba i gier miele niemiłosiernie, nie ma po co żyć z wyjątkiem seksu i śmierci.

Żydzi, chętni egzekucjonerzy Stalina, są teraz elitą rządzącą w Ameryce. Jak w wejmarskich Niemczech, Żydzi robią większość pieniędzy i pomagają tworzyć kulturę neopogaństwa i nihilizmu, dekadencji i rozpaczy. Nie zmieniło się nic oprócz kraju.

Rosja, Niemcy, Ameryka – wszystkie poprzewracały się jak kręgle.

a

CO NASZ CZEKA

“Jeśli chcesz zobaczyć przyszłość, wyobraź sobie but depczący ci twarz – na zawsze” -George Orwell, 1984

Dr Lasha Darkmoon

Źródło: http://www.darkmoon.me/2011/america-vanquished-part-2-america-under-jewish-rule-by-dr-lasha-darkmoon/

Tłum. Ola Gordon.

Komentarze

komentarzy