imigranci-wolnosc-24

Merkel chce sprowadzić kolejne 12 milionów imigrantów. Plan na 40 lat

Naiwny jest ten, kto myślał, że Niemcy dochodzą do rozumu po ostatnich zapowiedziach deportacji znacznej puli orientalnych uchodźców. Wedle przecieków z raportów niemieckiej kanclerz, Niemcy zamierzają sprowadzać 300 tys. imigrantów rocznie!

Chociaż wedle szacunków w 2015 roku do Niemiec domaszerowało 2,2 mln „przychodzców” to jednak w dalszym ciągu nie zaspokaja to ich potrzeb. Zgodnie z wyliczeniami, Niemcy potrzebują 300 tys. rocznie imigrantów przez kolejne 40 lat aby powstrzymać katastrofę demograficzną.

Do jakiego stanu doprowadził się naród Goethego, Hegla i Bismarcka, że pomimo rekordowo wysokiej liczby mieszkańców, wciąż grozi im zapaść?

Już od lat media wszelakie informują, że przyrost naturalny za Odrą i Nysą utrzymywany jest tylko przez orientalnych przybyszy, wywodzący się z krajów muzułmańskich.

Podczas przemowy w Stuttgardzie Angela Merkel odniosła się do obecnych wyzwań czekających Stary Kontynent. Oczywiście nie przyznała, że Niemcy zostały zalane falą przemocy, terroru i bezprawia od 2015 roku.

– Zjednoczona Europa jest najlepszym gwarantem pokoju i bezpieczeństwa. Dla dzisiejszego pokolenia potrzebne jest, aby wspólnym wysiłkiem ją utrzymać, tak jak powojenne pokolenie ją budowało – powiedziała kanclerz.

Komentarze

komentarzy