371556_ Ayelet- Shaked

[UPDATE 18+] – Izraelska posłanka: „Matki wszystkich Palestyńczyków muszą zostać zabite”

Ayelet Shaked, znana posłanka izraelskiego parlamentu określiła wszystkich Palestyńczyków jako terrorystów, dodając, że ich matki powinny zginąć podczas nalotów za rodzenie „małych węży”.

„Muszą umrzeć, a ich domy muszą zostać zniszczone aby nigdy więcej nie rodziły terrorystów” – stwierdziła też, że „Wszyscy są naszymi wrogami, a ich krew powinna się znajdować na naszych rękach”.

Tego typu rzeczy znajdują się na jej profilu na Facebooku.

Ayelet Shaked jest posłanką z ramienia partii HaBayit HaYehudi, skrajnie prawicowej i klerykalnej partii syjonistycznej.

źródło: http://www.presstv.ir/detail/2014/07/16/371556/israel-must-kill-all-palestinian-mothers/

—————————————— [UPDATE] —————————————————

Żydowski szał mordów (18+)

Izrahell ma w nosie głos płynący od ludzi całego cywilizowanego świata, który głosi stanowczo:  przestańcie zabijać.

Po „krwawej sobocie” i atakach z dzisiejszego poranka, w niedzielę, liczba zamordowanych Palestyńczyków sięgnęła 350 ludzi, z czego większość stanowią dzieci i kobiety. Natomiast liczba rozszarpanych palestyńskich domów w wyniku ostrzału rakietowego wyniosła 1007 – jak podają palestyńskie media:

 

http://ghad.ps/160118.html

http://ghad.ps/160118.html

Elementarnym kłamstwem mainstreamowych mediów jest bezustanne powtarzanie frazy: „konflikt izraelsko – palestyński”. Otóż nie mamy tu do czynienia z „konfliktem”, ale z systematycznym ludobójstwem na cywilnej ludności i niszczeniem cywilnej infrastruktury ludzi, którzy żyją w zatłoczonym i odciętym od świata gettcie. Ludzi, którzy nie mogą bo i nie mają możliwości się obronić. To nie „konflikt”, ale żydowski sadystyczny mord i nazywajmy rzeczy po imieniu.

Pamiętaj ten widok drogi Czytelniku/Czytelniczko, gdy następnym razem usłyszysz z żydowskich ust oskarżenia wobec Gojów o tzw. „antysemityzm”:

a160

a163

a164

 

http://pauleisen.blogspot.co.uk/2014/07/a-light-unto-nations.html

Zapamiętaj go dobrze, bo tak właśnie wygląda tzw. „konflikt”, którego oblicza mainstream Ci nie pokaże.

 

 

 

 

Komentarze

komentarzy