teen-killed-by-israel

Historyczne przemówienie w Damaszku szokuje świat

W ub. tygodniu na Konferencji o Zwalczaniu Terroryzmu i Religijnego Ekstremizmu w Damaszku, Syria, Gordon Duff wygłosił istotne historyczne przemówienie, które wywołało fale szoku na świecie.

Gordon Duff był członkiem delegacji Veterans Today, która podróżowała do Damaszku i była w konsultacji z Zarządem VT i innymi podobnie myślącymi ze wspólnoty militarnej i wywiadowczej.

Przemówienie Gordona Duffa szybko mieniło fokus całej konferencji i teraz wysyła fale szoku na świecie w różnych służbach dyplomatycznych, militarnych i wywiadowczych.

Dlaczego jego przemówienie jest historyczne? Z wielu powodów. Jest to pierwsze przemówienie w historii amerykańskiego „niedziałającego” zespołu wywiadu, które dało odprawę wojskową publiczności tego typu, w tym liderzy militarni rożnych sił plemiennych z Libanu, Syrii i Iraku, razem z rosyjska delegacją i wielu innymi z całego świata.

Który amerykański generał zostawił w Iraku sterty broni ciężkiej i amunicji, dla mającej się wkrótce pojawić  ISIS/ISIL/Daish?

Który amerykański generał zostawił w Iraku sterty broni ciężkiej i amunicji, dla mającej się wkrótce pojawić ISIS/ISIL/Daish?

ISIS, znana także jako ISIL, Daish, Al Qaeda wersja 2, albo Al CIA Duh wersja 2. Jak taka grupa mogła rozrosnąć się tak szybko i natychmiast stać się tak dobrze uzbrojoną i bezkarną?

ISIS, znana także jako ISIL, Daish, Al Qaeda wersja 2, albo Al CIA Duh wersja 2. Jak taka grupa mogła rozrosnąć się tak szybko i natychmiast stać się tak dobrze uzbrojoną i bezkarną?

 

Ale co ważniejsze, Duff, wybitny międzynarodowy konsultant ds. wywiadu i bezpieczeństwa, zidentyfikował przyczynę dysfunkcjonującego zaangażowania USA w Iraku i Syrii i prawdziwy powód ISIS / Daish. 

Przemówienie Duffa natychmiast zmieniło cały ton konferencji i zwróciło jej uwagę na bardzo praktyczny temat prawdziwych przyczyn ISIS/Daish. Natychmiast przeniosło fokus z teoretycznych dyskusji o terroryzmie i ekstremizmie, na poziom praktyczny – kto za to odpowiada i dlaczego.

Gordon Duff po raz pierwszy tak publicznie w prostych słowach przedstawił prawdziwą przyczynę ISIS/Daish, i to ujawnienie przez tak bardzo wiarygodnego profesjonalisty teraz wywołuje szok na całym świecie.

Duff oświadczył, że teraz jest zbyt wielu którzy zmarli mówiąc wyraźnie, ze nadszedł czas dzielenia się kluczowymi hipotezami w oparciu o sygnały wywiadu.

To co się dzieje w Iraku i Syrii z ISIS to nie terroryzm, to po prostu ZBRODNIA. Jest to dzieło międzynarodowej zbrodniczej kabały, która zdobyła kontrolę nad amerykańskim Kongresem.

Zbrodniczą kabałę Duff zidentyfikował jako Izraelczyków i wskazał, że jest to światowa zbrodnia na nigdy wcześniej niespotykana skalę.

Duff wyjaśnił w jaki sposób decyzja o Citizens United Sądu Najwyższego umożliwiła magnatowi z zorganizowanej przestępczości amerykańsko-izraelskiej działającemu z Makao, Sheldonowi Adelsonowi, zasadniczo kupić kontrolę nad obu: Izbą i Kongresem w ostatnich wyborach, jak Kongres dostał się pod kontrolę międzynarodowego syndykatu zbrodni, który specjalizuje się w handlu ludźmi i narkotykami.

Duff zidentyfikował również amerykańskich generałów McInerneya i Vallely’ego jako zaangażowanych w organizację Daisch, razem z sen. Johnem McCainem.

Wskazał także, że sekretarz obrony Chuck Hagel [właśnie zrezygnował] uniemożliwił amerykańskie bombardowanie Syrii w odpowiedzi na gazowy atak fałszywej flagi w Aleppo, Syria.

Poniżej przemówienie Gordona Duffa:

Teraz dla każdego powinno być jasne, że utworzenie ISIS/Daish nastąpiło nie z powodu terroryzmu, ale bezprawnego wpływu na amerykański system polityczny ulokowanego w Izraelu syndykatu zbrodni, w którym grupa wewnątrz Kongresu, wojskowa i wywiadowcza wmanipulowano we wsparcie utworzenia ISIS/Daish.

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2014/12/13/historic-speech-in-damascus-sends-shockwaves-around-the-world/

Tłum. Ola Gordon.

Komentarze

komentarzy