8028_b4dd0e849990

Eurosodoma – W niemieckich szkołach przymusowy seks

Nowoczesna Europa to współczesna Sodoma. W niemieckich szkołach zmusza się do seksu! 

W video-reportażu opowiada się o tym, że dzisiaj w Niemczech rodzice nie mogą obronić swoich dzieci przed przymusową degeneracją i demoralizacją. Dlatego, że jest to program państwowy, absolutnie obowiązujący wszystkich uczniów niemieckich szkół.

Czwartoklasistka Melitta, córka imigrantów z Rosji, poprosiła nauczycielkę o zwolnienie jej ze szkoleń w sferze seksu w szkole. Za to „przestępstwo” rodziców dziewczynki ukarano grzywną i wyznaczono termin „pozbawienia wolności” dla ojca a dzisiaj i dla mamy tego dziecka. Powód: „niewłaściwe wychowanie dzieci”.

UWAGA! Transkrypcja video poniżej.

 

 

Kobiecie z Rosji, mieszkającej w Niemczech, grozi pozbawienie wolności za to, że jej córka opuszcza lekcje „edukacji” seksualnej. „Nauczyciele” wyjaśniali 10-letnim dzieciom jak zajmować się miłością i jak dobierać sobie partnerów, zarówno męskiej płci jak i płci żeńskiej.

Małżonkowie Martens są pochodzenia rosyjskiego. I mąż i żona wyjechali do Niemiec w wieku dziecięcym. Wyrośli i ożenili się. Obecnie mają dziewięcioro dzieci. W przeciągu 30 lat mieszkają w mieście Gelsenkirchen. Rodzice są praworządni. Konflikt z władzami zaczął się całkiem niedawno. W miejscowej szkole dla uczniów 4 klasy wprowadzono lekcje „edukacji” seksualnej. 11-letnia córka pani Martens przyszła na pierwsze zajęcia i kiedy nauczyciel zaczął szczegółowo przedstawiać akt płciowy to dziewczynka przeraziła się.

„Widząc obrazki w książce nasza córka poczuła się nieswojo, poczuła się źle i nie chciała uczestniczyć w tej lekcji dlatego, że taka była jej dziecięca reakcja. Ona reaguje różnie w tej sprawie. Poprosiła „nauczycielkę” o to żeby mogła nie uczestniczyć w tej lekcji. Melittę natychmiast wezwano do dyrektora szkoły, która napisała skargę na rodziców dziewczynki do Służby Ochrony Rodziny”.

Władze nałożyły grzywnę na rodzinę za niewłaściwe wychowanie dziecka. Rodzice odmówili zapłaty grzywny uważając, że to nie rozwiązuje problemu. Dlatego matce Melitty grozi pozbawienie wolności. Wygląda na to, że rodzice są absolutnie bezsilni i nie mogą nawet podjąć dyskusji ze szkołą i innymi instytucjami w kwestii tego co dobre jest dla ich dzieci a co złe.

Przypadek jest na tyle przerażający, że w konflikt włączyły się organizacje społeczne z Rosji. Teraz prowadzą one rozmowy z niemieckim Ministerstwem Oświaty i proszą o wyłączenie z programu szkolnego lekcje „edukacji” seksualnej. Czy usłyszą te prośby niemieccy urzędnicy to nie wiadomo.

Za: http://3rm.info/51236-sovremennaya-evropa-prinuditelnyy-intim-v-shkolah-germanii-video.html

Data publikacji: 26.09.2014

Przekład: RX

Komentarze

komentarzy