dd4a15006d8ee65742d24d10992a8c8a_L

„Durnie w czarnych garniturach maszerują zamiast wydawać rozkazy”

Zany podróżnik Wojciech Cejrowski często komentuje sprawy polityczne. Tym razem w ostrych słowach odniósł się do ostatnich tragicznych wydarzeń w Europie.

– Durnie w czarnych garniturach maszerują zamiast wydawać rozkazy. Durnie – Merkel po środku, obok niej dureń Holland, dwa kroki za nią Tusek. Cały ten tłum durniów nic nie zrobił po Paryżu, a teraz nie robi nic po Brukseli i PRZED kolejnym miejscem – pisze Cejrowski na swoim profilu facebook.

Jego zdaniem do terrorystów należy strzelać.

Powinniśmy już teraz znać to “kolejne miejsce”, bo powinniśmy, przesłuchiwać podejrzanych, śledzić, podsłuchiwać i.. strzelać. To jest wojna, na wojnie się strzela. Ale durnie nie wydają rozkazów. Żaden samolot się nie poderwał, żeby zbombardować miejsca, gdzie przywódcy Państwa Islamskiego właśnie spokojnie jedzą kolację. Znamy te miejsca, ale durnie nie wydają rozkazów – uważa podróżnik.

Jakie to powinny być rozkazy? Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego należy wszystkich chętnych uczyć strzelania, uzbroić nawet strażaków. Ponadto zamykać meczety w Europie do odwołania, muzułmanów bez europejskiego obywatelstwa wysiedlić, wsadzając na statki i wywożąc na drugi brzeg Morza Śródziemnego, oraz postawić mur.

Rządzą nami durnie. Co teraz? Mamy się dać wysadzać w powietrze, kiedy durnie maszerują, zamiast wydawać rozkazy? – pyta retorycznie.

Komentarze

komentarzy