Rush-hour-at-Bilderberg-a-007

Bilderberg – plany ujawnione: zdesperowana Elita na ratunek Nowego Porządku Świata

Rewolucja Anty-UE i kryzys na Ukrainie grozi wykolejeniem rządu światowego

Spotkanie grupy Bilderberg w Kopenhadze ma miejsce pośród klimatu paniki dla uczestniczących w nim 120 globalistów. Nieustępliwość Rosji w sprawie kryzysu na Ukrainie, oraz ogarniające Europę nastroje antyunijne stanowią poważne zagrożenie dla Nowego Porządku Świata, który grupa Bilderberg od ponad 60 lat pomaga budować.

Wewnętrzne źródła Infowars potwierdzają, że biorąca w niej udział w pięciogwiazdkowym Hotelu Marriott elita skoncentruje się przede wszystkim na tym, jak zapobiec politycznemu, globalnemu przebudzeniu będącego największym i teraźniejszym zagrożeniem dla wielkich planów Grupy Bilderberg w ustanowieniu Nowego Porządku Światowego. Centralizacja władzy w jednym świecie, polityczna federacja i rozszerzenie partnerstwa transatlantyckiego (TTIP- Transatlantic Trade and Investment Partnership) jest bez wątpienia głównym tematem dyskusji na tegorocznym spotkaniu.

TTIP stanowi integralny składnik w planach Bilderberg w ratowaniu Nowego Porządku Świata, poprzez stworzenie ‚światowych firm’ w początkowo wolnej strefie handlu łączącego Stany Zjednoczone z Europą. Podobnie jak to zrobiła Unia Europejska rozpoczynając od utworzenia obszarów wolnego handlu, by ostatecznie nabrać charakteru federacji politycznej kontrolującej ponad 50% praw swoich państw członkowskich i tworząc przepisy z całkowitą pogardą dla ich suwerenności i demokracji. TTIP w założeniu jest przeznaczony do osiągnięcia tego samego celu, tylko na większą skalę.

Sprawę wspiera amerykański pełnomocnik ds. handlu Michael Froman, zaufana postać Wall Street i członek CFR, siostrzanej organizacji Bilderberg. Froman bierze czynny udział w budowaniu kolejnego bloku globalnego rządu Trans-Pacific podobnego do TTIP, ale z udziałem państw azjatyckich.

Biorąc pod uwagę, że Bilderberg planował stworzenie wspólnej waluty euro już w 1955 roku (1) (przewodniczący Bilderberg Etienne Davignon w wywiadzie 2009 r. (2) przechwalał się tym, że wspólna waluta euro była pomysłem Bilderberg) ostatnie wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego wszczęły alarm wśród globalistów Bilderberg wywołując w nich przerażenie, że ich planowanie superpaństwa UE staje się teraz utrudnione w wyniku populistycznego oporu jak i wrogości wobec niekontrolowanej polityki imigracyjnej.

W samej Danii głośno wokół Morten Messerschmidt i duńskiej Partii Ludowej, która zdobywając 27% głosów w wyborach do euro podwoiła liczbę posłów. Chociaż niektórzy są ostrożni wobec skrajnie prawicowych skłonności Messerschmidt to jego sukces odzwierciedla ogólne oburzenie nie tylko w samej Danii, ale również w całej Europie wobec imigracji, opiekuńczej Europy i irytacji UE.

Tymczasem we Francji Marine Le Pen z wyrzeźbioną rolą jako twarz konserwatywnego ruchu z grożącymi hasłami ‚zerwać ze zjednoczoną Europą’ i jej zdecydowana wygrana w wyborach, została opisana jako ‚trzęsienie ziemi’ trafiające w serce polityczne Europy.

Natomiast w samej Wielkiej Brytanii ostatnimi czasy sceptycznej wobec UE sukces w wyborach Nigel Farage z UKIP członkowie Bilderberg nazwali jako ‚najbardziej niezwykły‚ wynik wyborów ostatnich 100 lat.

TTIP i rozpadająca się Unia Europejska po katastrofie wyborczej, szereg innych kluczowych kwestii z których większość będzie obracać się wokół dalszych prób scentralizowania władzy gospodarczej na kilka sposobów, w tym podatku węglowego bezpośrednio uiszczanego Organizacji Narodów Zjednoczonych uderzającego po kieszeniach osoby prywatne, jak i specjalne ‚zezwolenia’ dla wybranych instytucji i przedsiębiorstw zezwalających na dalsze zanieczyszczanie zdominują trwające obrady Grupy Bilderberg.

Dudniący kryzys na Ukrainie i relacje między Rosją a NATO będą również tematem spotkania Bilderberg 2014. Grupa Bilderberg omówi obawy rzekomego zamiaru Putina zbudowania alternatywnego porządku światowego opartego wokół krajów z grupy BRICS, które zniszczą dolara jako światową walutę, a także silnie osłabionej linii USA-UE-NATO

(1) http://www.infowars.com/leaked-1955-bilderberg-docs-outline-plan-for-single-european-currency/
(2) http://www.prisonplanet.com/bilderberg-chairman-%E2%80%98bilderberg-helped-create-the-euro%E2%80%99.html

by Paul Joseph Watson

Komentarze

komentarzy