77aba4dd24a20862718b74b1ac3551bf_XL

Soros wyjaśnia w Unii, jak działa system finansjery

Wypowiedź żydowskiego finansisty i spekulanta, Georga Sorosa nikogo nie dziwi. Jest on dzieckiem międzynarodowej finansjery, dlatego o każdej porze dnia i nocy będzie bronił Unii Europejskiej jako elementu systemu międzynarodowej finansjery.

Przypomnę tylko, że działania Sorosa były krytykowane przez przywódców chińskich, Victora Orbana a nawet przez Jarosława Kaczyńskiego.

Jaki plan ma Soros na rozwiązanie islamskiej napaści na Europę?

Potrojenie środków, które mają być spożytkowane na uchodźców.

Na pierwszy rzut oka propozycja jest rozsądna. Należy zagwarantować normalne życie uchodźcom. Skoro już są to nie mogą spać na ulicy. Jednak w tym planie jest olbrzymi podstęp.

Jeżeli zwiększymy wydatki na uchodźców, czyli zagwarantujemy im bogaty social, to do Europy zawitają kolejne miliony islamistów. Soros wyraźnie zabiega o nie zamykanie granic Europy dla islamistów.

Bredzi o budowie nowych miejsc pracy w ich macierzystych krajach. Jest to znakomite rozwiązanie, ale nierealne – trwa tam wojna.

Skąd Unia Europejska ma wziąć pieniądze na potrojenie wydatków?

„Finansowanie tych wysiłków w ujęciu długoterminowym wymaga nowych podatków. Prędzej czy później będą one niezbędne…” – skwitował Soros.

Teraz już wiemy. Unia Europejska wprowadzi nowe podatki. To my sfinansujemy social dla przybyszów islamskich.

Piękny i twórczy plan…

Dług rządu nigdy nie może być spłacony

Pan Soros bez owijania w bawełnę mówi to, co nasi politycy nie rozumieją.

Dług rządu nigdy nie będzie spłacony!!!

Oczywiście, Soros mówi to w innym kontekście. Jednak prawdą jest, że w systemie międzynarodowej finansjery, dług jest podstawą egzystencji. Nie można go spłacić, ponieważ nie ma takiej ilości pieniędzy, aby to uczynić.

„Dług rządu nigdy nie może być spłacony. Dług rządu jest zasadniczym elementem funkcjonowania rynków finansowych. Gdyby nie było długu rządowego, to nie byłoby systemu finansowego” – oświadczył George Soros.

Niech politycy nie gadają więcej bzdur, tylko niech wykują sobie słowa Sorosa na tabliczce i powieszą na ścianie. System finansjery jest tak skonstruowany, aby kolonizował czyli uzależniał państwa od długu bankowego.

Długu państwowego nigdy nie można spłacić.

Celem jest uczynienie z krajów Unii Europejskiej zbankrutowanej Grecji i Ukrainy. Wtedy bez problemu wdrożą Supermocarstwo.

Kolejna kwestia, którą politycy muszą się nauczyć, aby nie gadać bzdur:

„Mamy dwa rodzaje wzrostu gospodarczego: nominalny i rzeczywisty. Dług obliczany jest w kategoriach nominalnych. Potrzebna jest inflacja, potrzebny jest wzrost cen. Jeżeli ceny spadają, wtedy zadłużenie się zwiększa. Jeżeli za te same pieniądze mogę kupić więcej w roku przyszłym, to zadłużenie państwa się zwiększa i wpadamy w pułapkę”.

O czym mówi Soros?

O fikcji systemu finansjery i okradaniu każdego człowieka na ziemi.

Państwa nie podają realnego, rzeczywistego wzrostu gospodarczego, podają nominalny, czyli powiększony o inflację. Gdyby nie było wzrostu cen – inflacji, to wzrost gospodarczy byłby w wielu krajach ujemny.

System finansowy tak działa, aby Kowalski każdego roku miał mniejszą siłę nabywczą pieniądza, niż w poprzednim, czyli mógł kupić mniej towaru za te same pieniądze. Wtedy długi państw maleją.

Inflacja potrzebna jest po to, aby zmniejszać długi państw i niszczyć finanse Kowalskich.

George Soros udzielił lekcji parlamentarzystom unijnym. Przedstawił prawidłowe mechanizmy, które działają w systemie międzynarodowej finansjery.

Uczył parlamentarzystów, co mają zrobić, aby wdrożyć Superpaństwo, czyli:

  • zwiększać ceny produktów i usług,
  • zmniejszać siłę nabywczą pieniądza,
  • wdrażać nowe podatki.

Polecam dokładnie wysłuchać przemówienia Sorosa i jego końcowego wywodu.

I tak na marginesie…

zastanawiający jest fakt, dlaczego Watykan tak samo jak Soros namawia do przyjmowania imigrantów islamskich. Być może użyję tutaj mocnego słowa, ale jest to podłe zagranie, ponieważ Watykan miesza Boga z Islamem. Każdy wolno myślący człowiek rozumie, że islamizacja jest wymuszoną strategią przejęcia władzy w narodach. Szkoda, że nie dostrzega tego Watykan, który prowadzi taką samą politykę jak Soros. Czas o tym głośno mówić. Tu nie ma pomyłki, ale celowe działanie…

Komentarze

komentarzy