JM14

Michnik oddaj nasze pieniądze!!!

Jako aresztowany w stanie wojennym żądam abyś Aronie Szechter oddał nasze pieniądze . Państwa zachodnie
a szczególnie USA przeznaczyły na pomoc internowanym i aresztowanym 100 milionów dolarów .
Środki te były przeznaczone na pomoc w opłacaniu adwokatów , pomoc rodzinom aresztowanych i internowanych , uczestników manifestacji antykomunistycznych . Część pieniędzy miała być przeznaczona na tworzenie miejsc pracy dla tych ,którzy mieli wilczy bilet . Nigdy nie otrzymałem pomocy ze strony struktur solidarności jedynie co otrzymałem to jakąś mglistą wizję że takie środki mam dostać na stworzenie zakładu prywatnego . W związku z tym , że właśnie przeczytałem wywiad z Jackiem Maziarskim w którym ujawnia on
kto UKRADŁ pieniądze internowanym i aresztowanym żądam aby powstała Fundacja internowanych i aresztowanych w stanie wojennym, która wytoczy proces Michnikowi i GW oraz zażąda zwrotu tych pieniędzy wraz z odsetkami i przeznaczy je na pomoc polskim patriotom żyjącym obecnie w nędzy .

Michnik idziemy po Ciebie.

„…..Zmieńmy temat. Pański syn był bardzo aktywnym publicystą „Gazety Wyborczej”, z którą pan się procesował.
Powiedziałem, że powstała za pieniądze przeznaczone dla całej opozycji i mimo że dostarczyłem dowody, sprawę przegrałem. No cóż, takie mieliśmy sądownictwo… Ale na życie rodzinne to nie wpłynęło. Mamy z Wojtkiem różne poglądy, obaj wiemy, że stawia to czasem drugą stronę w kłopotliwej sytuacji. Wolałbym, żeby syn spojrzał na rzeczywistość trochę szerzej, ale on zapewne myśli to samo o mnie.

Cały wywiad z Jackiem Maziarskim

http://jacekmaziarski.pl/patron/wywiad-z-jackiem-maziarskim/

Komentarze

komentarzy