a181

Wiadomo, że coś jest źle. John Kaminski

Blokowane rozwiązanie każdego problemu, bo nie można wypowiedzieć zakazanego słowa.
Władze to żydowscy zbrodniarze.
Żydowskie media ukrywają ich zbrodnie, żydowskie kradzione pieniądze im płacą.

Co to znaczy, być przystosowanym do psychotycznego społeczeństwa?William Whitten

Bez najmniejszego dowodu, potwory światowych mediów ogłosiły winę muzułmanów za wybuchy w Nowym Jorku, w wyniku czego w świecie islamskim zamordowano 2 – 3 miliony niewinnych ludzi. Każdy kraj na świecie, który nie jest własnością żydowskiego Banku Światowego, jest teraz zagrożony atakami amerykańskich dronów, z jakiegokolwiek powodu, lub w ogóle bez powodu.

Po najgorszym przypadku promieniowania w historii, rząd USA wyłączył dozymetry.

Człowiek, który wiedział, dlaczego z nieba spadały ptaki, wybrał się w specjalną podróż, aby przekazać prezydentowi prawdziwą historię, a zakończył ją pobity na śmierć na podmiejskim wysypisku śmieci.

Amerykańskie miasta są targane bezprecedensowymi tornadami, które są prognozowane z dziennym wyprzedzeniem w internecie, poprzez nienaturalne formacje chmur – obciążającym dowodem są ich idealnie proste krawędzie i idealnie okrągłe kółka na radarowych zdjęciach – co oznacza, że ​​niektóre agencje rządowe kontrolując pogodę, kontrolują i wdrażają apokaliptyczne burze, by celowo zniszczyć amerykański krajobraz. Czyj to jest rząd? Każda odpowiedź na to pytanie jest zła – ale wiecie która z nich jest najgorsza.

Najgorsze jest to, że zagraniczny lider reprezentujący wszystko, co jest złe i okrutne na świecie, dostaje większe owacje na stojąco podczas przemówienia w Kongresie niż sam prezydent, i obstaje przy szalonym prawie swojego narodu do zabijania każdego, kogo chcą, kiedy chcą, bez powodu i bez kary. Za to amerykańscy ustawodawcy dziko go oklaskiwali, obawiając się, że każdy kto wykaże mniej niż całkowite podporządkowanie wobec tego potwora, będzie bardzo cierpiał w procesie reelekcji. Prawie nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest to sposób w jaki Ameryka działała przez większość swojej historii.

Jest powód, dlaczego nic się nie naprawia, a wszystko się niszczy, a ludzie są likwidowani w dużych ilościach. To wszystko z powodu jednego słowa, którego nie wolno używać, jeden zbiór pasożytów, który rozprzestrzenił się na całym świecie, jedna grupa bardzo bogatych, paranoidalnych patologii kontrolujących każde słowo pisane lub wypowiadane w mediach na całym świecie.

I to jest dokładnie to, czego Amerykanie, uwięzieni we własnych chińskich kajdankach żydowskiej edukacji, odmawiają – nawet do śmierci – zrozumienia ich.

To właśnie ci, którzy zapewniają nam edukację, popełniają te niekończące się zbrodnie przeciwko ludzkości.

Jesteśmy oszukiwani przez historie opisujące kapitalistów i komunistów, prawicę i lewicę, katolików i protestantów itp. One wszystkie są odmianami strategii dziel i rządź. Smutnym faktem jest to, że we wszystkich wojnach od lat 1600, które nie były bezspornymi aneksjami krajów Trzeciego Świata, obie strony były finansowane przez żydowskich bankierów, którzy w końcu kupili, sabotażowali lub zniszczyli każdy kraj zachodniego świata, a demolka USA jest ich ostatnim i największym osiągnięciem.

Nasze myślenie jest tak osaczone, byśmy wierzyli, że są to kraje łączące się w walce z islamskim terroryzmem, gdy w rzeczywistości wszystkie te kraje stały się częściami zombie światowego żydowskiego potwora finansowego. Żaden z nich nie ma prezydenta prawdziwie wybranego przez naród; wszyscy są mianowanymi kontrolerów umysłu NWO, których wybrano z powodu braku sumienia i umiejętności naśladowania prawdziwych cech ludzkich, ale również pozbawionych nudnych i przestarzałych cech uczciwości i współczucia.

Więc to nie jest W Brytania, Francja i USA, które wybrały na własną odpowiedzialność, ani nikt inny, by bombardować Libię, żeby ukraść jej cenne zasoby ropy naftowej i wody. Nie, to faktycznie trzy główne bataliony szwadronu śmierci NWO z siedzibą w Londynie, prowadzone przez konsorcjum żydowskich panów zbrodni, którzy przejęli główne gałęzie przemysłu – powiedzmy, wszystkie główne gałęzie przemysłu – i ostatecznie przelewają wszystkie nieuczciwie zdobyte zyski, których nie wydają na siebie, bezpośrednio do Izraela i żydowskich brygad zagłady na całym świecie. To jest to, czego Hitler nigdy nie zrealizował.

Zasadą działania rządów w dzisiejszym świecie jest, aby pamiętać tę maksymę upiornej demokracji: najemnicy Blackwater i terroryści z al-Kaidy to dwie podjednostki tego samego pracodawcy, tego samego podrozdziału zwolenników terroru z Wall Street, które można wykorzystywać w każdej sytuacji i po każdej stronie, by zdestabilizować każdą sytuację i strząsnąć pieniądze z drzew dla swoich żydowskich przełożonych, którzy w każdym przypadku zdecydują, co mają zrobić ci bandyci.

Tak więc z krzykiem uciekamy od stalmudyzowanych mediów, prosto w ramiona naszych internetowych mistrzów, obiecujących uratować nas od tyranii, a co znajdujemy? Ten sam rodzaj kaftana nałożonego na wypowiedzi, gdzie nie wolno nam używać pewnego słowa, bo spadną nam przychody z reklam.

Podobało mi się określenie Kurta Nimmo „Straussian neocons” [neokonserwatyści-strusie] jako najlepszy epitet dla Żydów wśród pisarzy, którzy na różne sposoby wyginają się po to, by nie nazywać ich Żydami. Jak podkreślałem od lat, narażając się na wieczną krytykę tych wszystkich ‚odpowiedzialnych’ pisarzy internetowych, pierwszym krokiem w rozwiązaniu problemów żydowskiego porwania rzeczywistości jest nazywanie ich „Żydami”. Nie syjoniści, nie komuniści, nie feministki, nie anarchiści, nie bolszewicy, nie liberałowie, nie szabatyjscy frankiści [Shabbataean] – oni wszyscy są Żydami! Ale przez te wszystkie napisy, Żydzi mają wieczny spryt w unikaniu identyfikacji poprzez te niekończące się, zakodowane pseudonimy i utrzymują w otumanieniu opinię publiczną co do prawdziwej przyczyny pewnych problemów. Strategia ta odniosła sukces poza najśmielsze marzenia.

Chazarscy bandyci finansowi wszczepili celowy i permanentny złośliwy guz w ​​jelita Bliskiego Wschodu, kiedy wymyślili Izrael jako swoją kryjówkę. Po pierwsze, wymysł Izraela umożliwił I wojnę światową, ponieważ wciągnął Amerykę do wojny, którą już wygrywały Niemcy. A po drugie, to zagwarantowało stały konflikt na wieczność, lub przynajmniej do czasu, kiedy filozofia judaistyczna zostanie wymazana z ludzkiej pamięci (która, nawiasem mówiąc, jest obowiązującym wymogiem, jeśli ludzkość ma uciec przed losem robotów, co dla niej zaplanowano).

Ale nie robimy żadnych postępów, ponieważ ci na topie i oświeceni komentatorzy różnych stron internetowych wciąż niechętnie używają słowa „Żyd”, gdzie słowo „Żyd” jest wymagane.

• To Żyd zastrzelił nieuzbrojonego demonstranta pokojowego na flotylli, który chciał dostarczyć żywność głodującym ludziom. Cztery strzały w tył głowy.

• To Żyd wymyślił bombę atomową. Cytat z jego wypowiedzi: „Ja jestem Śmiercią, Niszczycielem Światów,” będący echem wcześniejszej uwagi Wernera Sombarta: „Wojny to żydowskie żniwa.”

• To żydowski lekarz zabił Huey Long, żydowski lekarz który dodał wirusa raka do szczepionki polio, nawet żydowscy lekarze zabili prezydenta Williama Henry’ego Harrisona w 1830 roku.

• Filmy, telewizja, gazety, przemysł muzyczny, teatr, wydawnictwa, ewangelicka religia, sport… one i prawie wszystko inne zarządzane są przez Żydów.

A jeszcze są internetowcy, „szanowani” komentatorzy (wielu z nich to Żydzi), którzy nie używają słowa Żyd kiedy piszą swoje artykuły. Jak Nimmo, wyginają się by nie używać tego wyrazu.

Co mnie niepokoi jeszcze bardziej, to liczba otwarcie żydowskich komentatorów, którzy teraz używają to słowo. Oni znają swoją historię, choć w większości nie są skłonni do pozwolenia mówiącym prawdę na debatę o holokauście, z których większość jest albo w więzieniu, albo mają „prawny” zakaz mówienia prawdy o tej podstępnej, żydowskiej kontroli intelektualnej rzeczywistości, poprzez arbitralne wprowadzanie niesprawiedliwego prawa cenzury.

Mimo to, szczególnie witryna VeteransToday, rzekomo ubiegająca się o to, by stać się odpowiedzialnym głosem w komentarzach o amerykańskiej polityce zagranicznej i innych sprawach, utrzymuje podobną do Chomsky’ego fikcję, że Żydzi są po prostu kolejną mniejszością etniczną w świecie pełnym niesfornych ludzi, gdy prawdziwa rzeczywistość jest taka, że wszyscy na świecie bardzo potrzebują zdać sobie sprawę z tego, że Żydzi są nieuchronnie niszczącym rakiem każdej organizacji, jaką zdążą zainfekować, nakładając swoją własną nienawiść do siebie, że po prostu nie mogą uwierzyć w dobro i prawdę o wszystkich wokół nich, w morderczej wściekłości, która nigdy nie ucichnie, aż w końcu zniszczą siebie.

I najważniejsza sprawa w głowie każdego, do czego zachęcam wszystkich was szczerych komentatorów żydowskich, jest taka. Jeżeli Żydzi nie mogą powiedzieć prawdy o własnej historii, to jak możemy oczekiwać od nich, aby powiedzieli prawdę o czymkolwiek? Tylko o słabym umyśle niewinny Goj by to zrobił.

A może nawet większą sprawą niż ta jest „Czy wszyscy rabini są ukrytymi homoseksualnymi pedofilami i tajnymi dilerami nerkowymi?”

Dlatego, kiedy skończycie tkanie kupy gorącego gnoju Palomino, żeby wyjaśnić, dlaczego te pytania zadawał „ktoś, kto nienawidzi”, odpowiedzcie mi na to:

Czy „walizkowa broń nuklearna,” którą podobno rząd Izraela umieścił w różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych (i prawdopodobnie innych) znajduje się w muzeach holokaustu, czy też zainstalowaliście ją w synagogach?

Gdybyśmy mieli prawdziwie amerykańskie możliwości egzekwowania prawa na terenie USA, wiarygodność tego spostrzeżenia, z uwagi na historię żydowskich manipulacji wojskowych na całym świecie, wywołałaby gorączkowe i drobiazgowe śledztwo w tej sprawie w całym kraju. Ale skoro go nie mamy – Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego chroni tylko Żydów i żydowskich interesów, zauważyłeś to? – mamy siły okupacyjne narkotyzujących się żołnierzy ćwiczących techniki mordów za granicą do wykorzystania w przyszłości. . . wszędzie tam, gdzie mogą być potrzebni.

Może powinniśmy wysłać niektórych z nich do Tennessee, do pomocy żołnierzom w rabowaniu przejeżdżających ludzi. Jeszcze jedna rustykalna migawka żydowskiej Ameryki.

Ktoś powinien zapytać potwora Netanjahu: „Bibi, kochanie, czy poświęciłbyś własną rodzinę dla dobra Izraela?” Obawiam się, że już znamy odpowiedź ukrytą w szalonej doktrynie judaizmu, która zamienia ludzi w roboty, zanim zamieni ich w pył.

Staram się nie czytać niczego napisanego przez Żydów, żeby nie zanieczyszczać swojej bazy danych, nawet bardziej niż już to zrobili, żeby nie wykrzywić się przez ukryte kłamstwa, które zarażają wszystko, co piszą.

Żydzi odwracają się i uciekają od prawdy. Absolutnie nie mogą jej znieść. Można zauważyć ich odpowiedź: wszystkie oszczerstwa i oszustwa, nigdy, nigdy wyczerpująca odpowiedź. To dlatego, że ich historii nie da się obronić i jest karygodna. Nie wspominając śmiertelna dla większości świata.

Do tej pory czekam na jakiegoś żydowskiego autora, by wypowiedział się w najważniejszej sprawie.

„Moralną zbrodnią przeciwko ludzkości jest obrona judaizmu w jakikolwiek sposób, ze względu na anty-ludzkie i autodestrukcyjne postawy do których zachęca. Talmud nakazuje Żydom zabijać lub zniewalać każdego nie-Żyda, a mienie ofiary uważać za własne. Żydzi co roku ślubują kłamać o wszystkim co robią. Wszystkie święta żydowskie radośnie celebrują rzeź nie-Żydów.”

Netanjahu, wzór wszystkich okropnych żydowskich rzeczy na świecie, otrzymał owacje na stojąco w amerykańskim Kongresie.

Komentarze

komentarzy