mikrochip

UWAGA !!! – Czip podający związki chemiczne do krwiobiegu

Niebawem media głównego nurtu przy współpracy z mafią farmaceutyczną rozpoczną wielką promocję chipów podskórnych, które będą teoretycznie mogły być zdalnie sterowane przez naszych lekarzy….

Ale to tylko odrobina prawdy!

Wszczepione, medyczne mikroczipy, które mają być wprowadzone do głównego nurtu do 2017 r. będą w stanie dostarczać leki, w tym rutynowe dawki środków antykoncepcyjnych, i wszystko za pośrednictwem komunikacji bezprzewodowej. Obecnie czipy dostarczające wszelkiego rodzaju środki farmaceutyczne mogą być wszczepiane pod skórę, ale tutaj pojawia się problematyczna część sprawy – czipy nie są kontrolowane przez ciebie – tylko przez „lekarzy”. Wyobraź sobie kogoś, z takim samym poziomem moralności jak szef firmy Monsanto, czy właściciel Pfizera, czy Billa Gatesa, decydujących, o tym kto dostaje leki i ile. Czy nie jest to przerażająca wizja?

Co więcej- te wszczepione chipy będą zdalnie sterowane. Będziesz miał dozowane leki, dzień za dniem, nieustannie, dopóki „ekspert” nie postanowi zatrzymać dozowania. To jest spełnienie marzeń przemysłu farmaceutycznego!

Technologia medycznych mikroczipów uwalniających środki farmaceutyczne została opracowana w latach dziewięćdziesiątych przez Massachusetts Institute of Technology (MIT). Została zaprojektowana tak by była kontrolowana przez sygnał sieci bezprzewodowej, podobnie jak telefon. Technologia jest obecnie w rękach firmy microCHIPS. Jako część swojej strategii korporacyjnej, przedstawionej na ich stronie www, stwierdza, że zamierza stworzyć „wszczepialne technologie długoterminowego dostarczania leków z komunikacją bezprzewodową.”

Również progestagen i estrogen mogą być uwalniane do organizmu kobiety, tak by działały jako metoda kontroli płodności.

[…] Na podstawie wstępnych badań klinicznych te nowe technologie zdolne są automatycznie dostarczać leki do 16 lat. Ponadto, szpitale i lekarze będą dokładnie wiedzieli, jakie leki i kiedy były brane, z kompletnym pominięciem prywatności.

Nie jest to jednak nowy pomysł. Dr Jose M. Delgado, dyrektor Neuropsychiatrii w Uniwersytecie Yale w dokumencie [Congressional Record, No. 26, Vol. 118 February 24, 1974] z 24 lutego 1974 omawia go bardzo szeroko, stwierdzając iż „Człowiek nie ma prawa do rozwijania własnego umysłu. Ten rodzaj orientacji liberalnej ma wielki urok. Musimy elektrycznie kontrolować mózg. Pewnego dnia, niektóre armie i generałowie będą kontrolowani przez elektryczną stymulację mózgu.”

Szef microCHIPS, Bradley Paddock uważa, iż „Układy scalone dostarczające medykamenty są największym krokiem naprzód w dostarczaniu leków od czasów wymyślenia tabletek w 1876 roku.”

Dlatego APEL DO LUDZI !

MYŚLCIE CO ROBICIE, ANALIZUJCIE TO CO SŁUSZYCIE Z TV, RADIA, INTERNETU.
NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ ŻE TO DLA WASZEGO DOBRA .

BĘDĄ PRÓBOWAĆ CZIPOWAĆ NAS WSZYSTKICH POD POZOREM POMOCY I DLA NASZEGO DOBRA !!!!!

ZASTANÓWCIE SIĘ JAKIE KONSEKWENCJE MOŻE IM WSZYSTKIM PRZYNIEŚĆ CHIP POD NASZĄ SKÓRĄ (BO NAM PRAWIE ŻADNE OPRÓCZ WIĘKSZEJ KONTROLI ŁĄCZNIE Z KONTROLĄ NASZEGO ŻYCIA ) – POMYŚLCIE JAKIE TO BĘDZIE PROSTE – KRZYWO SPOJRZYSZ NA WŁADZĘ, ODPALĄ ZDALNIE JAKIŚ CYJANEK ALBO INNE GÓWNO ZAWARTE W CHIPIE NA WSZELKI WYPADEK….

Chyba więcej pisać nie trzeba – wierzę w mądrość ludzką ! A ci którzy dadzą się zbajerować – no cóż.. ich problem !

Komentarze

komentarzy