Israel

Polscy jasnowidze ujawniają broń biologiczną z Izraela: brodawczak

Nie wiem czy długo ten materiał zagości na YouTube, dlatego też kopia będzie na Vimeo. Sądzę, że nie powinno się tych informacji lekceważyć, szczególnie, że wiadomo iż to Izrael jest centrum produkcji broni masowego rażenia z jądrową na czele. W swojej historii od 1948 roku, Izrael wielokrotnie udowodnił, że jest państwem o charakterze terrorystycznym. Ogólnie jest wiadome, że został stworzony przez mafię Rotszyldów dla bezpiecznego prowadzenia przez nią podboju świata i realizacji Protokołów Mędrców Syjonu, oraz innych chorych planów tych psychopatów.
Są uzasadnione podejrzenia, że Mossad stoi za więszością zamachów terrorystycznych z zamachem na WTC włącznie. Fakt, że państwo to nie podpisało żadnych porozumień jeśli chodzi o kontrolę uzbrojenia jest dodatkowym argumentem za tym, że mogą tam funkcjonować laboratoria i fabryki wytwarzające broń biologiczną.

Grupa jasnowidzów, która poprzez tzw. „zdalne widzenie” potrafiła zlokalizować centrum produkcji broni biologicznej. Było to kilka osób, które niezależnie od siebie pokazywały to samo miejsce. Badano jedynie tzw. „brodawczaka” choć warto by także potwierdzić tezy Jima Stone odnośnie sześcionogiego faga, który potrafi zaatakować wybrany obszar mózgu (zob: http://www.monitor-polski.pl/wypuszczono-grozne-nanoboty-i-beda-one-aplikowane-przez-szczepionki/ ).

BrodawczakMożna przypuścić, że terroryści, którzy chcą depopulować świat będą pracować nad różnymi rodzajami broni, z różnymi środkami dystrybucji. Fagi dostarczane tylko przez szczepienia mają ten minus, że coraz więcej ludzi nie chce się szczepić widząc zagrożenie dla swojego zdrowia. Natomiast chemtrailsy – opryski chemiczne, stały się naszą codziennością i mało kto na to zwraca uwagę. Od dawna wiadomo, że tzw. choroba Morgellonów to są sztuczne organizmy o odmiennym od ludzkiego DNA i w ogóle konstrukcji, które potrafią się rozmnażać w ludziach czyniąc trudne jeszcze do określenia zmiany. Podobnie może być z brodawczakiem, którego zdjęcia otrzymał Jan Taratajcio (zdj. po lewej).

Jasnowidze potwierdzili to co już wcześniej mówił Jan Taratajcio – że tego typu zmiany skórne mogą być usuwane przez stosowanie zappera, ponieważ impulsowy prąd elektryczny o określnej częstotliwości łatwo może sobie poradzić z z nawet stosunkowo dużymi pasożytami i to niekoniecznie z ziemskim DNA. Być może jest to jedyna forma walki z obcymi organizmami tworzonymi w laboratoriach terrorystów, którą mamy pod ręką. I nie chodzi tu o reklamę zapperów, a jedynie o wskazanie drogi jaką można walczyć z tą zarazą. Obecnie Jan Taratajcio testuje nowy model biorezonatora, tzw. Bio-zapper MAX, na osobie, która podesłała zdjęcia. O rezultatach poinformujemy.

Komentarze

komentarzy