a265

Odwaga zmierzenia się z jutrem: Nowy zarys rzeczywistości politycznej. John Kaminski

Znamy już drużyny w najważniejszej grze wszechczasów:
Żydzi kontra ludzkość (drapieżnik kontra ofiara)
(Wynik do tej chwili, a zostały jeszcze 2 minuty gry Planety Ziemi: Żydzi 5.761, ludzkość zero)

Wiadomość z ostatniej chwili: Można być albo Żydem, albo człowiekiem, ale nie obu. To mówią sami Żydzi w ich rzekomo świętej księdze, Talmudzie. Twierdzą, że tylko oni są prawdziwymi ludźmi na planecie, a wszyscy nie-Żydzi są, według byłego premiera Izraela, Menachema Begina, „bydłem”. Nie mam wątpliwości, że widzieliście wiele historii z Izraela, potwierdzających tę prawdę, jeden rabin po drugim powtarzają, że nie-Żydzi są tu po to, by służyć Żydom.

Czy można sobie wyobrazić wyraźniejszą analogię do tego wybijania stada na całym świecie, jakie odbywa się obecnie?

Żydzi nie są w stanie obronić swojej pozycji – bo to jest szaleństwo. Narcystyczna megalomania byłaby właściwym określeniem nauki stworzonej przez Żydów, którą jest psychologia. Judaizm jest psychologią choroby stworzonej po to, by leczyć – ale to całkowicie się nie udało. Religie upadały z tego samego powodu: braku określenia naszych relacji z innymi jako najważniejszej części naszego życia. Religia porwała w przestrzeń kosmiczną nasze główne posłuszeństwo poprzez wyimaginowanego boga. Psychologia zabrała nas do własnych umysłów i opuściła nas tam bez odrobiny nadziei, otępiła nas byśmy służyli alienacji i wyzyskowi.

Powtarzam: Żydzi nie są w stanie obronić swojej pozycji – bo to jest szaleństwo. To dlatego nieustannie stosują oczernianie i uniki. Wybuchł mit propagandy holokaustu. Obie wojny światowe zaplanowano i zrealizowano po to, by stworzyć państwo Izrael, przestępczą stolicę świata. Ci wszyscy postępowi Żydzi, udający takie szczere zainteresowanie losem kraju z którego żyją, mogą tylko cicho odpowiedzieć: „Jeśli tak mówisz, jesteś złym człowiekiem!” „Na pewno nie wiesz o czym mówisz”.

Pomyśl jeszcze raz, Mośku. Kiedy przeglądam cyber-horyzont, zastanawiam się.

Czy zauważyłeś, że kiedy naprawdę wkurzysz Żyda, powraca do najbardziej fekalnych obelg jakie może wypluwać i wykrzykuja najbardziej obraźliwe przekleństwa? Pokazuje się tu prawdziwe zaprogramowanie. To odzwierciedla się w ich tchórzliwych i nieuczciwych odpowiedziach na uzasadnioną krytykę. Ich główną dyrektywą jest planowanie zysku. Wyrażenie sprzeciwu jest po prostu bluźnierstwem, zastrzeżonym talmudyczną karą śmierci.

Dlaczego, według ciebie, trzymają Talmud w takiej tajemnicy? Bo pośród wielu horrorów zawartych w tej monumentalnej autodestrukcyjnej przewrotności, jest przykazanie: „Każdy nie-Żyd, który czyta Talmud, musi zostać zabity”. I to jest przyznaniem się wszystkich Żydów do wstydu jaki odczuwają, ale tłumią ten wariacki dogmat rządzący ich życiem.

Ponieważ wszyscy byliśmy hipnotyzowani, paraliżowani i mistyfikowani przez wieki, nakładanymi przez Żydów planami kontroli populacji – od gazet, sztuki, muzyki i filmów do uniwersytetów, encyklopedii, nauki i trendów pop – już nie mamy narzędzi do określenia, co jest prawdziwe, a co wymyślone.

a267

Plama na cywilizacji emanująca od hebrajskich proroków jest dużo bardziej rozpowszechniona niż możemy sobie wyobrazić – czy może, pojąć. Zasięg pasożytniczej penetracji żydowskiej w nasze umysły i ciała zapiera dech w piersiach. Nawet nasz sposób myślenia wymyślił Żyd.

Judaizm jest niczym więcej niż pasożytniczym wirusem destrukcyjnym, który ciężko zainfekował zarówno chrześcijaństwo jak i islam swoją zatrutą informacją, ale sednem sprawy jest to, że skutki jakie spowodował na świecie osiągają teraz punkt kulminacyjny w scenariuszu, jakiego nikt z nas (myśleliśmy) nie będąc tak nienawistnym i tak zdeprawowanym, by sobie nawet nie wyobraził i tego co się z nami dzieje – masowa zagłada dokonywana przez ludzi, o których przynajmniej mówiliśmy, że mieliśmy zaufanie – naszych przywódców!

Henry Ford miał rację. „Jedyną rzeczą, której boją się Żydzi, jest prawda”.

Bo Żydzi tak boją się tego, że wszyscy dowiemy się, że są jak każdy inny – nikim.

Nie wiem dlaczego tak się tego boją. Ja się z tego cieszę. Nazywa się to bycie człowiekiem i szanowanie własnego życia.

Długo wierzyłem, że Księga Apokalipsy zawiera zakodowane podświadome instrukcje jak nas zniszczyć, a my – prowadzeni szaloną ręką Żydów – teraz jesteśmy świadkami realizacji tego zaprogramowania.

Wierząc w to kłamstwo, a potem sprzeczając się o drobne rzeczy w nim zawarte przez 2000 lat, zatruliśmy nasz własny dom i zagwarantowaliśmy sobie własną ekstynkcję, która, jeśli nie zauważyłeś, jest nieuchronna.

Czy wspomniałem o tym, że wszyscy amerykańscy prezydenci (9) i wszyscy rosyjscy carowie (7), których zgładzono, byli zamordowani przez Żydów?

Czy wspomniałem o tym, że ludzie, którzy przewodzili konwersji na chrześcijaństwo rzymskiego cesarza Konstantyna na łożu śmierci, wszyscy byli Żydami?

A jeśli nadal masz wątpliwości na temat niewinności Adolfa Hitlera, czy wspomniałem o tym, że Roosevelt, Churchill i Stalin, wszyscy byli Żydami?

Praktyczna rada: Czy wiesz co zrobić, kiedy uskarżasz się na żydowskie wdarcie się w rzeczywistość, izraelskie ludobójstwo Palestyńczyków, czy wojny toczone przez Amerykę dla Izraela w każdym kraju arabskiego świata, podczas gdy Żyd ucieka do swojej pierwotnej pozycji rezerwowej, którą jest „Oczywiście to nie dotyczy wszystkich Żydów!”

Właściwa odpowiedź na to brzmi: „Naprawdę? O których 99% mówisz”?

I wtedy mógłbyś dodać: „Izraelscy żołnierze lubią strzelać do dzieci w tył głowy, a potem kraść ich organy”. Ważne jest by pamiętać, że izraelscy żołnierze są Żydami, tak jak twoi „sąsiedzi”, którzy mieszkają na twojej ulicy i zawsze są zajęci sprawami społecznymi i politycznymi. Faktycznie, wielu z twoich „sąsiadów” było izraelskimi żołnierzami.

• • •

Nikt nie będzie nigdy szczęśliwy, jeśli nie będzie żył w kraju w który wierzy. Wielki francuski prawnik Frederic Bastiat powiedział coś, co ważne jest we wszystkich czasach, sparafrazuję – kiedy obywatel ma wybrać między poczuciem uczciwej sprawiedliwości moralnej, czy jego wiarą w to, co jest słuszne, a przepisem, to społeczeństwo w którym żyje jest skazane. Prawa poprzedzają przepisy. Żaden przepis, który narusza prawa, nie powinien być przestrzegany. Thomas Jefferson powiedział to również.

Kto spośród nas wierzy teraz w Amerykę, z jej machiną wojenną w pełnym biegu, mordującą żydowskich wrogów na całym świecie, kosztem milionów ofiar. Nie jest ważne jak byliśmy oszukiwani przez żydowską propagandę przez całe życie, wszyscy pamiętamy, że jesteśmy Amerykanami, czującymi Amerykanami, chętnymi do obrony naszego kraju przed każdym wrogiem o każdej porze. Kto z nas teraz w to wierzy?

Czy poszedłbyś na wojnę i walczył na śmierć za Baracka Obamę? Czy George’a Busha? Czy Billa Clintona? Czy George’a Busha? Czy Ronalda Reagana? To tak długo trwała tyrania neokonów w Ameryce. Więc czy mógłbyś mi powiedzieć, gdybyś oddał swoje życie walcząc za Baracka Obamę, za co byłaby ta ofiara?

Wszyscy z naszych przywódców powinni siedzieć w więzieniu. Wszyscy są masowymi mordercami. Znasz to wszystko.

• • •

Najważniejszą informacją jaką mogę ci dać jest to, co nazywam meme Mullinsa / Ramsaya. Jest to opis współczesnego potwora finansowego żydowskiego świata, który ewoluował od zabicia króla przez Olivera Cromwella w Anglii w połowie lat 1600. Pierwszy Bank Anglii powstał wkrótce potem i do dziś kontroluje świat finansów.

Sto lat później w porozumieniu z żydowskim pieniądzem z Niemiec i Italii, wywiad brytyjski lorda Palmerstona zaprojektował rewolucję francuską, która jest najkrwawsza ze wszystkich, gdzie sąsiad mordował tasakiem sąsiada i wszystkie konfiguracje polityczne zmieniały się podczas trwającej rzezi, w taki sposób, by nic nie pozostało ze starej Francji.

W czasach rewolucji amerykańskiej, Haym Salomon, ówczesny Henry Kissinger, płacił Jamesowi Madisonowi regularne wynagrodzenie i George Washington dostawał istotne fundusze od żydowskiego handlarza niewolników Aarona Lopeza z Newport. Rothschild liczył monety księcia Williama z Hesji, który wyposażał żołnierzy brytyjskich do walki przeciwko amerykańskim rebeliantom. Ciekawostka: książę William nigdy nie zapłacił wojsku, ogromna kwota. Partner Amschela Rothschilda, założyciela dynastii, która teraz całkowicie niszczy świat, książę William, zmarł w tajemniczych okolicznościach w wieku 25 lat, jak mówił Eustace Mullins.

Przeskoczę amerykańską wojnę domową. To długa historia. Skomplikowane osiągnięcie żydowskie.

Trzeba było setek lat, zabójstwa siedmiu carów i uzbrojenia Japonii, zanim Żydzi ostatecznie przejęli Rosję, nigdy nie mogliby tego zrobić bez armii maniakalnych anarchistów, którą żydowscy bankierzy z Brooklynu przesłał z Trockim dla Lenina z $40 mln w złocie. Wynikiem tej żydowskiej rewolucji fałszywej flagi była, według Aleksandra Sołżenicyna, śmierć 66 mln nie-żydowskich obywateli.

Brutalne zamordowanie cara i jego rodziny w 1917 roku było kulminacją procesu wywołanego przez zainscenizowane załamanie na rynku akcji i masowej emigracji rosyjskich Żydów od 1900 roku, którzy wszyscy zarejestrowali się do głosowania i zyskali w wyborach na prezydenta Woodrowa Wilsona, „pokojowego kandydata”, który wprowadził Amerykę do I wojny światowej, jak tylko podpisano deklarację Balfoura, obiecującą Izrael syjonistycznym żydowskim potworom finansowym, którzy manipulowali i nadal manipulują rzeczywistością.

Wilson dalej zdradził swój kraj przez przewodzenie w uchwaleniu przepisów, które zmieniły charakter – i dobrobyt – Ameryki na zawsze. Podatek dochodowy, Rezerwa Federalna, bezpośrednie wybory senatorów niszczące demokrację. Wilson przyznał. „Nieświadomie zniszczyłem mój kraj”. Dupek. Tradycja wśród prezydentów. Z wyjątkiem jednego.

Do tej pory nie wierzyłem. Powiedział nam wszystko, ale nie mogliśmy go usłyszeć przez wcześniej zaplanowany szum w żydowskich mediach.

Ten mający prawie 50 lat film mówi jak bardzo byliśmy znieczuleni przez ten szum w ostatnich 50 latach.

Wszystkie wojny od czasu I światowej były przedsiębiorstwami Rothschilda-Rockefellera-Schiffa-Warburga.

Jest bardzo ważne by zrozumieć Ramsaya „The Nameless War” [Bezimienna wojna]. Jest na mojej witrynie http://johnkaminski.info/ Łatwa w czytaniu, warto.

•••

Taka jest moja wiara. Jaka nasza wiara, takie nasze działania.

Nazywajcie mnie naiwnym, ale wierzę, że wszyscy pracujemy dla tego samego Boga. Hindusi mają 3.300 imion dla boga, ale wszystkie są aspektami tego samego. Muzułmanie gorąco modlą się do Allaha, chrześcijanie z oddaniem wielbią ich posągi, to wszystko jest ten sam bóg.

Jaka twoja wiara, takie twoje działania. Wszyscy pracujemy dla tego samego Boga – oprócz tych, którzy wielbią B_g [Boga], co powinno być B$g.

W żaden sposób, w żadnej formie ani kształcie, Bóg Talmudu czy Starego Testamentu nie jest bogiem z Trifid Nebula [Trójlistna koniczyna] czy pierwszym wyrazem wymawianym przez dziecko. Jehowa to przekupna bestia, usprawiedliwia zbrodnie przeciwko ludzkości dla samej satysfakcji jego krwiożerczej kontroli. Wszyscy musimy się z tym uporać, i przyjąć maksymę Frederica Bastiata o narodach do poziomu gatunku:

Do tej pory, a może nigdy ludzkość nie upora się z bolesnym faktem, że największe powstałe imperia i najwięksi czczeni bohaterowie, od zarania czasu, byli największymi zabójcami.

Co mamy zrobić, gdy czczony przez nas Bóg, spętany i zniekształcony przez szukających zysku kapłanów, staje się diabłem, którego nasze serce każe nam unikać?

Cokolwiek chcemy myśleć o tych rzeczach, ważne jest, aby pamiętać, że wszyscy ludzie czczą tego samego boga, i mają takie same aspiracje, z wyjątkiem tej jednej zatrutej grupy. Nie możemy pozwolić, żeby chytra socjotechnika i manipulacje medialne odwracały nas od naszego celu, jakim jest wolność jednostki jako podstawa wszystkich praw i przepisów. Ten życzliwy paternalistyczny stosunek państwa jest fałszywą pozą, która sprowadziła nas niebezpiecznie za daleko na drogę do nieusuwalnej totalitarnej tyranii. Wolę człowieka z karabinem od biurokraty z piórem.

W dzisiejszych czasach intensywnej żydowskiej infiltracji, która zaczęła się od grup anty żydowskich, wiem, że jest trudne ocenianie innych, których inność może być nieco inna niż swoja własna. Wszyscy byliśmy oparzeni wiele razy przez Żydów, podszywających się pod naszych przyjaciół i sojuszników. Nie zniechęcajmy się zbyt szybko przez zdawkowe różnice. Konieczne jest zidentyfikowanie intruzów i fałszywców, nie wykluczając zbyt szybko potencjalnych sojuszników.

Moja reguła jest taka, że staram się trzymać wszystkie żydowskie informacje poza moją bazą danych, ponieważ 3.000 lat historii wykazały, że informacje te są nieprawdziwe i dają się manipulować, nie ważne jak prawie przekonująca może być ich retoryka.

Nadal czekam, by jakiś wytrawny pisarz żydowski, jak Gordon Duff, Gilad Atzmon, lub Michel Chossudovsky, wśród wielu tak mocno promowanych przez wszystkie te rzekomo na topie strony internetowe, odnieśli się do mojego głównego problemu, którego najwyraźniej żaden Żyd nie ma odwagi ani szczerości spróbować. Uważam, że słowa „Żyd” i „integralność” wzajemnie się wykluczają. Możesz przyłapać każdego Żyda, natychmiast, po prostu prosząc go, aby wyrecytował żydowską historię. Nie będzie w stanie uniknąć kłamstw.

Jeśli spróbujesz włączyć Żydów do koalicji walki o wolność na całym świecie, koalicja ta będzie skazana na niepowodzenie. Jeśli próbujesz zbudować stabilne społeczeństwo, Żydzi zdobędą nad nim kontrolę i je zniszczą. Ile pieprzonych dowodów potrzebujesz?

Odpowiedzcie mi na to wytrawni żydowscy pisarze, którzy udają, że stoją po stronie patriotów walczących o prawdziwą wolność.

Czy wierzycie we wszystko co powie człowiek, który wierzy, że jego szczególna. . . nazwij ją jaką chcesz grupą: etniczną, religijną, rasową, kulturową. . . miała prawo i obowiązek zabijać (i rabować, lubię tę część, bardzo religijna) każdego nie-Żyda na świecie, której wszystkie święta upamiętniają rzeź nie-Żydów, która co roku składa przysięgę by kłamać we wszystkim, co robią? Oczywiście, że nie. To by zrobiło z was Gojów.

To wasz wybór: zniesławianie pamięci o zmarłych, albo kasowanie życia żywych.

Logiczny punkt końcowy filozofii żydowskiej jest taki, że Żydzi będą zabijać, dopóki nie zostanie nikt do zabijania, oprócz nich samych.

Dla dobra tego cudownego świata w którym żyjemy i dla ludzi których kochamy, nam nie-Żydom nie wolno im na to pozwolić, ani nie wolno nam przyjąć żadnej pomocy od Żydów, którzy udają, że są po naszej stronie, bo wtedy, jak wiadomo, zadanie nie zostanie wykonane.”

John Kaminski

Źródło: http://www.johnkaminski.info/pages/whats_that_ticking_sound/the_courage_to_face_tomorrow.htm

Komentarze

komentarzy