NWO

NWO – osiem okrutnych ciosów nożem w plecy

Artykuł przeklejony, trochę nie składnie napisany (tłumaczenie byle jakie), ale warto przeczytać do końca i zastanowić się nad tym co nasze „władze” robią:

JAPONIA: 1904-05

Dawno temu, a dokładnie w 1904, amerykańska filia gangu NWO złożyła słodką propozycję Japonii: „Walczcie za nas z carską Rosją. Sfinansujemy was, a po wojnie damy wam kawałek Mandżurii„.

a

a

CIOS W PLECY: Japonia wygrała wojnę i ustanowiła kontrolę nad znaczną częścią Mandżurii (mapy powyżej). Ale 36 lat później Ameryka rozpoczęła wojnę z Japonią. Imperium Japońskie zniszczone przez NWO, a Mandżuria oddana z powrotem pod sowiecka kontrolę.

a

a

a

Marionetka NWO Teddy Roosevelt negocjował Traktat Pokojowy na korzyść Japonii, nie Rosji. Za finansowanie wysiłków wojennych, antyrosyjski bankier NWO Jakob Schiff otrzymał największe japońskie odznaczenie. 40 lat później kuzyn Teddy’ego, Franklin D Roosevelt, razem z plemieńcami Schiffa zniszczyli swojego starego „przyjaciela” – Japonię.

ROSJA: 1907

Dawno temu, a dokładnie w 1907, gang NWO złożył słodką propozycję carskiej Rosji: „Dołączcie do Trójprzymierza brytyjsko-francuskiego. Kiedy zakończy się wielka wojna z Niemcami i Turcją, dostaniecie Konstantynopol (Istambuł) od otomańskich Turków, którzy zdobyli to wspaniałe miasto Wschodniego Cesarstwa Bizantyjskiego w 1453″.

a

a

Lew Tołstoj ‚wyniuchał szczura’, którym okazał się być Konstantynopol! Wielki rosyjski powieściopisarz miał podejrzenia wobec „przyjaźni” zachodu, zauważając z sarkazmem, że „narody (zachodnie) bez powodu nagle zapałały tak spontaniczną i wyjątkową miłością do Rosji”.

CIOS W PLECY: I wojna światowa była niszcząca dla Rosji. Finansowani przez NWO bolszewicy wykorzystali te katastrofę by skończyć z Imperium Rosyjskim i wpuścili panowanie terroru. Brytania i Francja odmówiły azylu carowi – ich sojusznikowi. Bolszewiccy komuniści z NWO wtedy zamordowali cara i cała jego rodzinę.

a

a

a

‚Pułapka’ Trójprzymierza (Rosja pokazana jako dziewczyna trzymająca krzyż) doprowadziła do rozstrzelenia cara i zabagnetowania jego rodziny w piwnicy domu.

ARABSKI BUNT: 1916-18

Dawno temu, a dokładnie w 1916, brytyjski gang NWO złozył słodką propozycję Arabom w Imperium Otomańskim: „Zbuntujcie się przeciwko otomańskiemu rządowi, a wyzwolicie się spod scentralizowanych tureckich rządów kiedy wygramy wielką wojnę (I wojna światowa).

a

a

Legendarny Brytyjczyk T E Lawrence (Lawrence z Arabii) pracował z Arabami, którzy myśleli że walczą o niepodległość.

CIOS W PLECY: Po zakończeniu wojny Brytania i Francja ‚nagrodziły’ Arabów statusem kolonialnym. Wtedy zezwolono na masową imigrację Żydów do Palestyny – zdrada która w końcu doprowadziła do 100 lat konfliktu i cierpienia palestyńskich Arabów.

 a

a

Arabowie doznawali przesiedleń i śmierci w ostatnich 100 latach. Lepiej im było za Turków!

POLSKA: 1939

Dawno temu, a dokładnie w 1939, brytyjska i francuska filia gangu NWO złożyła Polsce słodką propozycję: „Wywołajcie walkę z Niemcami Hitlera. My was poprzemy i dostaniecie duży kawał niemieckiego terytorium. Odbuduje się stare Polskie Imperium”.

a

a

1: Dni chwały starego polskiego imperializmu spodobały się naiwnym przywódcom Polski.
2: Adolf Hitler przemawia w Gdańsku 1939: „W końcu w Polsce stało się wątpliwe czy Odra wystarczy jako granica, albo czy naturalną granicą Polski była nie Odra a Elba. Debatowano nad tym czy nasze armie zostaną zniszczone przed czy za Berlinem… Często zadawałem sobie pytanie: Kto tak oślepił Polskę?”

(Te same żydomasońskie siły, które po zamachu majowym z 1926 r. oskubały naszego orła z piór a jego skrzydła przybiły masońskimi gwiazdami/a303)

CIOS W PLECY: Po sprowokowaniu niemieckiej inwazji, sojusznicy opuścili Polskę. Brytania i Francja nie tylko nie zrobiły nic by Polsce pomóc w walce z Niemcami, ale milczały dalej kiedy Związek Sowiecki zaatakował Polskę od wschodu, mordując znaczną część polskich przywódców wojskowych.

a

a

1: 10,000 polskich oficerów zamordowanych przez NKWD Stalina w Lesie Katyńskim.

2: ‚Widziałem zdradzoną Polskę’ [I Saw Poland Betrayed], ambasador USA w Polsce, Arthur Bliss Lane.

CHINY: 1937 – 45

 Dawno temu, a dokładnie w 1937, amerykańska filia gangu NWO złożyła słodką propozycję Chinom Narodowym (Czang Kai Szek): „Walczcie z Japonią, a my was wspomożemy. Po wojnie Mandżuria będzie chińska, i razem będziemy prowadzić liczne interesy„.

a

„Choć przywrócono krajowy rząd Chin, z którym Japonia nawiązała sąsiedzkie relacje i współpracę, to reżim który przetrwał w Chungking (Chiny), zależny od protekcji amerykańskiej i brytyjskiej, nadal stawia bratobójczy opór. Chcąc zrealizować swoje przesadne ambicje zdominowania wschodu, Ameryka i Brytania, wspierające reżim Chungking, zwiększyły niepokój w Azji wschodniej”.

- Deklaracja wojny cesarza Hirohito, 12-8-1941

CIOS W PLECY: Po zakończeniu II wojny światowej, Mandżurię odebrano Japonii i oddano pod kontrolę Stalinowi, a nie Chinom! Czang Kai Szek był zszokowany tą zdradą. Z Mandżurii Stalin mógł zbroić chińskich buntowników komunistycznych Mao Tse Tunga. Późniejsza presja amerykańskiego rządu na Czang Kai Szeka osłabiła jego zdolność stłumienia komunistycznych buntowników. W końcu w 1949 Chiny dostały się czerwonym Mao. Mandżurię dano komunistycznym Chinom, kiedy Czang Kai Szek i jego narodowi zwolennicy uciekli z życiem na wyspę Tajwan.

a

a

a

Naiwny Czang zaufał Rooseveltowi i Churchillowi. FDR do Stalina:  „Ha Ha Ha. Czang myśli że po wojnie dostanie Mandżurię! Ha Ha Ha.”

IRAK: 1980

Dawno temu, a dokładnie w latach 1980, amerykańska filia gangu NWO złożyła słodką propozycję Irakowi (Saddam Hussein): „Ty walcz z Iranem, a my cię uzbroimy. Po wojnie dostaniesz Shatt al-Arab Waterway i razem będziemy robić biznes”.

a

a

CIOS W PLECY: Obustronnie wyniszczająca 8-letnia wojna w końcu zakończyła się w 1988. Dwa lata później, Ameryka zaatakowała Irak i narzuciła 13 lat brutalnych sankcji gospodarczych. W 2003 Amerykanie zaatakowali Irak, rujnując kraj i mordując Saddama Husseina.

a

a

1: ‚Szok & Przerażenie’ – bombardowanie Bagdadu, Irak

2: Amerykanie zorganizowali egzekucję Saddama Husseina

KURDOWIE: 1990-2003

Przy kilku okazjach, a dokładnie w latach 1990 – 2003, amerykańska filia gangu NWO złożyła słodką propozycję Kurdom w Iraku: „Zbuntujcie się przeciwko Saddamowi Husseinowi, a my damy wam własne państwo, kiedy odsuniemy go od władzy„.

a

Zbrodniarz wojenny Sr. i zbrodniarz wojenny Jr. obaj zdradzili Kurdów

CIOS W PLECY: Kiedy Kurdowie zbuntowali się w czasie I wojny w zatoce, Amerykanie wyciągnęli im spod nóg dywanik, umożliwiając pokonanemu Saddamowi zachować władzę i zmiażdżyć bunt. W czasie II wojny w zatoce, naiwnym Kurdom znowu obiecano państwo po obaleniu Saddama, tym razem obietnicę składał Bush Młodszy. I znowu obietnicę złamano.

 a

a

Lekkomyślni Kurdowie wielokrotnie grali głupków – i są z tego dumni!

a

a

Karolek Kurd zawsze da się nabrać na sztuczkę „państwowości”

LIBIA: 2003 – 2011

Dawno temu, a dokładnie w 2003, amerykańska filia gangu NWO złożyła słodką propozycję Libii: „Zrezygnujcie z broni masowego niszczenia i programu nuklearnego, poproście Iran by zrobił to samo, a my nawiążemy z wami dobre stosunki i biznes„.

 a

a

Kadafi z Condoleezą Rice (2003) i Obongo (2009) 

CIOS W PLECY: Po lekkomyślnym zrezygnowaniu z najlepszej libijskiej obrony, Libia Kadafiego została zaatakowana przez myśliwce NATO, amerykańskie siły powietrzne i wyszkolonych przez CIA „rebeliantów”. Najeźdźcy zaatakowali konwój Kadafiego, schwytali go, potem torturowali i zamordowali na filmie. Libia nadal jest w chaosie.

a

a

Ówczesna sekretarz stanu Hillary Clinton śmieje się i żartuje z wiadomości o mordzie Kadafiego:

My przybyliśmy. My zobaczyliśmy. On zmarł„.

2014: Przekaz dla marionetek NWO: Ukrainy, Polski, Estonii, Łotwy, Wietnamu, Filipin, Japonii, Korei Płd et al.

a

a

Nieważne jakie ‚cudeńka’ obieca wam dźgający w plecy gang NWO …

POMYŚLCIE DWA RAZY ZANIM ZACZNIECIE WALCZYĆ Z ROSJĄ LUB CHINAMI!

a

Źródło: http://www.tomatobubble.com/id601.html

Komentarze

komentarzy