Israel

Naziści z USA i Izraela podpalają świat!

To, co dzieje się obecnie na Ukrainie i w Palestynie dowodzi, że nastąpił nowy etap w zniewoleniu ludzkości. Problemem podstawowym jest to, że wiele krajów świata, w tym UE i Polska są w koalicji nazistowskiej. Tak jak miliony Niemców zostało opętanych propagandą Goebbelsa i dało się nabrać na tą zbrodniczą propagandę, tak samo obecnie miliony ludzi daje się nabrać na wyrafinowaną, unowocześnioną i mającą o wiele większy zasięg propagandę z piekła rodem. Miliony hitlerowców szło jak barany na rzeź mordując inne narody, pustosząc ich dorobek wielowiekowy dla wąskiej grupy sponsorów zagłady. Nic w tej kwestii się nie zmieniło oprócz arsenału, który na setki lat może zamienić ziemię w pył a z ludzkości zostanie garstka ocalałych w cudowny sposób, z czego większość z nich będzie chodzącymi lub pełzającymi trupami.

Poprzedni etap w totalnej wojnie z ludzkością rozpoczął się 11/09 prowokacją, której celem było zbudowanie przez nazistów amerykańskich gruntu i zasłony dymnej do ataku na Afganistan, Irak a w dalszej kolejności zlikwidowanie wiele innych celów. Naziści wprowadzili i upowszechniali słowo terroryzm, odmieniane przez wszystkie przypadki i powtarzają to do znudzenia do dnia dzisiejszego. Kto jest określany tym terminem? To są wszyscy ci, którzy nie chcą się podporządkować amerykańskiemu hegemonowi nazistowskiemu. To są wszyscy ci, którzy zamiast żyć w spokoju dla dobra swoich rodzin, dla dobra swojego kraju są zmuszeni chwytać za broń i bronić swoich rodzin, swojej ziemi, swojego życia. To są wszyscy ci, którzy nie chcą być niewolnikami nazistów z USA, Izraela czy innych krajów z nimi współpracujących. To są wszyscy ci, którzy byli i są odporni na kłamstwa propagandowe nazistów i całej koalicji nazistowskiej, w której marionetki z Polski spełniają rolę kundla Białego Domu i Brukseli. To są wszyscy ci, którzy mają odwagę wypowiadać o nich i ich zbrodniczych działaniach gorzką prawdę. Świadomość ludzi na całej ziemi powinna dojrzeć do takiego stanu, że na słowo terrorysta powinni reagować oklaskami i podziękowaniami za walkę z podstawowym złem na tej ziemi a na słowo nazista powinien łapać broń do ręki, bo to oznaczać może utratą życia.

Sprytne ukrywanie celów i metod swoich działań przez nazistów widać jak na dłoni w ostatnich dniach, kiedy to nie wahali się zestrzelić samolot pasażerski malezyjskich linii lotniczych. Cóż to dla nich 298 cywilnych trupów skoro nie wahali się zamordować ok. 3000 osób w WTC, tylko po to, aby w dymie i kurzu znaleźć pretekst do dalszego mordowania: Afgańczyków, Irakijczyków, Libijczyków, Syryjczyków czy narody innych nacji. Do aktu ludobójstwa na Ukrainie należało dołączyć ludobójstwo osób wielu innych narodowości, aby zwiększyć odpowiednie zainteresowanie krajów, które wyłamywały się z nagonki na Rosję i wschodnio – południowych mieszkańców Ukrainy, nazywanych przez nazistów i ich tuby medialne terrorystami. Należało dać możliwość oficjalnego wezwania jednego z głównych nazi – banderowców Jaceniuka do dostaw broni i ataku na Rosję przez koalicję nazistowską. Nazistowskie media oraz główni naziści doskonale wiedzieli kto i w jaki sposób strącił Boeinga 777 zanim ostatnia część zestrzelonego samolotu spadła na ziemię.

Wrzawa nazistowskich mediów i marionetek politycznych większości krajów europejskich pokazuje, że tragedia 298 osób i ich rodzin przyniosła na krótką chwilę pole do popisu dla nazistów bo śmierć grupowa jest bardziej widoczna niż pojedyncze śmierci, czy śmierci zasłonięte inna tragedią. Dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie dokonuje się ludobójstwo Palestyńczyków przez jeden z najbardziej okrutnych krajów nazistowskich jakim jest Izrael. Ta antyludzka nacja nie ma żadnych hamulców w aktach mordów. Doskonale pokazuje to dziennikarka jak naziści Izraelscy cieszą się z każdej tragedii Palestyńczyków. Można to porównać nie tylko do hitlerowców ale również do junty kijowskiej czy ekipy nazistowskiej Waszyngtonu.

Z każdym następnym dniem będzie coraz więcej informacji, które odkryją tę zbrodnię na 298 osobach z samolotu. Im więcej będzie tych informacji i im bardziej konkretne, tym szybciej będzie wyciszana sprawa zestrzelenia Boeinga 777 w mediach. Natomiast nazistowski sztab zbrodniarzy będzie musiał przygotować bardziej precyzyjnie następne wydarzenie przykrywające ostatnie oraz nie dające możliwości prostego wykrycia ich zbrodni.

To Rosja jest krajem, z którym nazistowski zachód prowadzi wojnę, która odbywa się co prawda jeszcze na terenie Ukrainy ale propagandowo jest prowadzona bezpośrednio i bez żadnego zażenowania właśnie z Rosją. Sztab zachodnich nazistów pod dowództwem szefa CIA siedzi w Kijowie i zarządza walkami i działaniami propagandowymi Kijowa ale marionetki nazistów wzywają Rosję do zaprzestania działań. Na Rosję wprowadza się sankcje tylko po to aby wtłoczyć opinii publicznej przekaz, że to Rosja jest agresorem i wrogiem ludzkości. Rosja jest w tej chwili w podobnym położeniu jak Polska w 1939 roku. Tym bardziej dziwić może zachowanie się części społeczeństwa polskiego, które ulega nazistowskiej propagandzie całkowicie bezrefleksyjnie. Natomiast postawa kasty politycznej nie dziwi mnie wcale, gdyż te psy szczekają tak jak im panowie naziści każą. Są oni największym zagrożeniem dla Polski i narodu polskiego. To nie Rosja zagraża Polakom a właśnie skundlona, antypolska, lumpiarska kasta polityczna, która widzi swój bliski koniec żywota. Mediów polskojęzycznych to nawet nie ma co oceniać czy klasyfikować, bo to zachodnia, nazistowsko/masońska agentura.

Jaki jest zasadniczy cel tych wszystkich wrogich dla ludzkości akcji?

Panować, panować, panować i jeszcze raz panować nad całym światem, nad ludzkością, nad zasobami ziemskimi, nad całym bogactwem materialnym i niematerialnym, nad myślą ludzką, nad każdym krokiem poszczególnego człowieka, nad jego rozwojem lub upadkiem, nad jego posłuszeństwem. To jest ich cel, do którego dążą od wieków. W dużym stopniu jest już zrealizowany. Przykładem niech będzie zachowanie się polityków w stosunku do Rosji, Ukrainy, Izraela, Palestyny, Afganistanu, Syrii i wielu innych gdzie w jednym przypadku wychodzą z nich psy gończe a w drugim psy obronne. Człowieczeństwo zostało całkowicie zatracone. Zatracony został nawet instynkt samozachowawczy, instynkt obronny czy odrobina zdrowego rozsądku i logicznego myślenia.

Pozostał im tylko pęd do władzy i mamony. Czy można kogoś takiego nazywać jeszcze ludźmi?

Są to już tylko stwory gadoidalne.  

Jerzy Truchlewski

Komentarze

komentarzy