Screenshot_1

Międzynarodowi żydzi pozytywnie o fali imigracji do Europy

Ronald Lauder, przewodniczący Światowego Kongresu Żydów oraz Josef Schuster, przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech, w wydanym oświadczeniu z zadowoleniem przyjęli obecną falę imigracji do Europy, określając ją oraz działania demoliberalnych rządów jako „właściwą rzecz”.

Międzynarodowi Żydzi określają imigrację jako „właściwą rzecz” i krok „w kierunku bardziej otwartego społeczeństwa”. W ich opinii najbardziej potrzebne jest teraz długoterminowe wsparcie dla „uchodźców”.

Uważają, że ci, którzy już zamieszkają w Niemczech, muszą zaakceptować „zachodnie Wartości”, do których należy uznanie, iż wsparcie dla Izraela jest „politycznym DNA kraju”, a Holocaust musi zostać zapamiętany na wieki. Dwaj międzynarodowi Żydzi potępili jednocześnie jakiekolwiek formy walki z masową imigracją.

MacDonald w swojej książce „Kultura krytyki” ukazuje badanie narodu i kultury żydowskiej od strony jej cech „rasowych” i etnicznych. Wychodzi z założenia, że Żydzi jako grupa reprezentują pewną strategię ewolucyjną: dobór grupowy. Polega ona na etnocentryzmie, który oznacza obronę własnej etniczności przy jednoczesnym osłabianiu etniczności innych grup. I tak np. w USA środowiska żydowskie propagują uniwersalne prawa człowieka w celu „rozmycia” dominacji ludności pochodzenia europejskiego (m.in. przez liberalne przepisy imigracyjne), ściśle pilnując zarazem integralności własnej grupy.

źródło: nacjonalista.pl/DK

Komentarze

komentarzy