a158

Chrześcijanie, przestańcie przelewać krew w żydowskich interesach i w żydowskich wojnach!

To zdjęcie przemawia tysiącem wyrazów! Pierwszą i drugą wojnę światową zorganizowali Żydzi po to, by żydowski program posunął się krok dalej. Afganistan, Irak, Pakistan i Libia to wojny za NWO.

Ale ciekawe jest to, że na każdego Żyda tracącego życie w takich wojnach, życie tracą dziesiątki tysięcy ich chrześcijańskich ‚pożytecznych idiotów’, a w końcu chrześcijan, którzy przeżyją na polu walki wyrzuca się jak zużytą chusteczkę! Spójrzmy na sytuację w Ameryce, weterani wojen w Korei, Wietnamie, Wojnach I i II w Zatoce, w Afganistanie, stanowią największą grupę w statystykach bezdomnych śpiących na ulicach!

Według listy 400 najbogatszych Forbesa, bogactwo 400 najbogatszych Amerykanów wynosi $1,57 bn. Żeby to wyrazić jasno, 400 osób ma większy majątek niż 155 mln ludzi razem. I większość z tych 400 pasożytów stanowią Żydzi!

Proszę zauważyć: na listach Forbesa są tylko ci skromni miliarderzy, a nie ma tych prawdziwych super-bogatych Żydów jak Rotszyldowie, Warburgowie, Rockefellerowie itp. Przestępczy syndykat Rotszyldów wart jest szacunkowo $600 bn. Krypto-Żydzi Rockefellerowie warci są około $200 bn, i większość z ich aktywów faktycznie należy do Rotszyldów poprzez fundusze powiernicze.

Aby umieścić to w perspektywie, cały PKB świata w jednym roku wynosi około $55 bn, co oznacza, że Rotszyldowie mają wystarczająco dużo bogactwa równego ponad 11 lat wartości produkcji globalnej! Teraz można zrozumieć, jak mogą dosłownie kupić świat i skorumpować każdego, żeby wykonywał ich brudną robotę i sprzedał swojej duszę diabłu! To jest oprócz faktu, że kontrolują prasy drukarskie świata, aby mogli tworzyć tak dużo pieniędzy ile chcą się z powietrza! Niektóre szacunki mówią, że syndykat przestępczy Rotszyldów jest właścicielem ponad 50% cennych aktywów świata. I to jest to, co nazywam przestępczością zorganizowaną!

Obudź się, Ameryko, obudź się Europo, to samo odnosi się do W Brytanii, Francji, Niemiec, Rosji itp. Znikoma mniejszość wykorzystuje większość jako ‚pożytecznych idiotów’! Nadszedł czas, żeby Goje przestali zabijać innych Gojów dla Synagogi Szatana, masońskich kananejskich / edomickich Żydów, złego nasienia Kany!

Christians stop shedding your blood for Jewish interests and for Jewish wars!

Źródło: http://theuglytruth.wordpress.com/2011/09/18/christians-stop-shedding-your-blood-for-jewish-interests-and-for-jewish-wars/#more-28956

Jenny Marttin, tłumaczenie Ola Gordon.

Komentarze

komentarzy