365067_Iran-Russia-China-

Bilderberg`owy Nowy Porządek Świata uderza głową w ścianę Iran-Rosja-Chiny

Co roku najbardziej wpływowi ludzie na świecie spotykają się w tajemnicy. Ich program: całkowita dominacja nad światem. Pośród największych mediów obserwujemy całkowitą zmowę milczenia.

Niesamowite jest to, że to prawda. 2011 destabilizacja Syrii, 11.09.2008 Goldman-Sachs doprowadza do kontrolowanego wyburzenia światowej gospodarki i prawdopodobnie nawet 9/11 zdarzenie fałszywej flagi było zaprojektowane, lub zatwierdzone przez Bilderberg.

Na szczęście świat znów walczy. Powstałe na bazie internetu alternatywne media rozdrabniające tajemnice otaczającą doroczną konferencję Bilderberg pozwalają ludziom dostrzec to, co ich panowie mają jeszcze w zanadrzu. I opór narodów przed przejęciem przez Bilderberg takich jak Iran, Rosja i Chiny są coraz bardziej rozpowszechniane.

Dlatego tegoroczna konferencja Bilderberg w Kopenhadze, w Danii, która zakończyła się w dniu 1 czerwca była ćwiczeniem kontroli zniszczeń.

Pierwszą bolączką Bilderberg`s, według dziennikarza Daniel Estulin, jest wzmacnianie się Iranu, Rosji i Chin. Umowa gazowa między Rosją i Chinami, oraz skuteczna obrona Syrii przez Rosję i Iran przed agresją NATO – wniosły poważne wątpliwości, czy zarządzany przez Bilderberg Zachód może kontynuować swój plan światowej dominacji.

Maj 2014 przyniósł złe wieści dla Bilderberg. Rosja, ukąszona przez NATO na Ukrainie ogłosiła, że jest pionierem nowej Unii Gospodarczej Eurazji. W tym samym czasie Chiny tworzą Asian Security Alliance (Azjatycki Sojusz Bezpieczeństwa), który obejmowałby również Rosję i Iran. Wszystko to na szczycie Rosja-Chiny dotyczącym gazociągów sugeruje, że świat wymyka się spod kontroli Bilderberg

W odpowiedzi na te komplikacje Bilderberg zastanawiają się nad wykorzystaniem „wielkiej okazji” w sprawie Iranu. Uznają oni, że syjonistycznie napędzane sankcje gospodarcze Zachodu nie zdały egzaminu. Sankcje po prostu doprowadziły Iran do handlu z Chinami i Rosją, a nie z Zachodem. Zakończenie sankcji mogłoby ożywić gospodarkę Iranu i zainicjować boom gospodarczy umożliwiając tym samym Zachodowi udział w zyskach.

„Wielka okazja” może pomóc umieścić Iran jako niezależną trzecią stronę, a nie jako pełnoprawnego, anty-zachodniego, ziejącego ogniem członka Unii Gospodarczej Eurazji. Mogłoby to stanowić dużą wygraną dla Teheranu przekształcając go w świecie w najbardziej zabiegającego debiutanta. Jednak to spóźniony sygnał Zachodu akceptujący Rewolucję Islamską w Iranie mogący położyć kres zastraszaniu, gróźb i przemocy, które charakteryzują politykę Zachodu wobec Iranu od 1979 roku.

Następną bolączką Bilderberg`ów, według Estulin, jest niepokojący wzrost nastrojów antyunijnych w Europie. Sukces partii nacjonalistycznych w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego stanowi bezpośrednią próbę sił dla długoterminowej wizji Bilderbeg w sojuszu USA-UE inicjującego Nowy Porządek Świata.

Źródło Estulin`s twierdzi, że Bilderberg umieścili ten niepokojących ich element w swoim programie obrad długo jeszcze przed ostatnimi wyborami do Parlamentu Europejskiego. Mówi, elity Nowego Porządku Świata są bardzo zaniepokojone, że „napędzane kraje i podzielona Europa coraz nie chętniej uważa globalizację za pewnik”. Rzeczywiście, zniszczenie suwerenności narodowej UE może być przykładem i wzorem konsekwencji jakie niesie ze sobą Unia dla całego świata. Jeśli UE jest podzielona, umiera wraz z tym syjonistyczne marzenie o europejsko-amerykańskim Nowym Porządku Świata.

Bilderberg są również zaniepokojeni będącym „ciosem w plecy” ujawnieniem przez Edward Snowden`s informacji dotyczących szpiegostwa NSA. Obawiają się, że obywatele tak w USA jak i Europie będą walczyć o ochronę prywatności, co automatycznie będzie utrudniać NSA „całkowitą świadomość informacji” (wszechwidzące oko NSA przypomina oko na szczycie piramidy Nowego Porządku Świata przedstawionego na dolarze amerykańskim). Na konferencji Bilderberg omówiono także strategie walki z obrońcami prawa do prywatności i kontynuację postępu w kierunku świata, w którym wszyscy i wszystko będzie pod jednym, ogólnym i stałym nadzorem. Niedawno osiągnęli małe zwycięstwo ograniczając niemieckie śledztwo w sprawie podsłuchów i szantażów NSA przeprowadzanych pośród wysokich rangą przywódców Niemiec.

Najbardziej niepokojącym i złowieszczym punktem porządku obrad tegorocznego Forum Bilderberg była krytyka polityki zagranicznej Baracka Obamy. Daniel Estulin cytuje Bilderberg:

„Krytycy prezydenta USA winią go za zdradę przywództwa Ameryki za granicą, powołując się na niepowodzenia w obronie amerykańskich interesów w Syrii i ostatnio na Ukrainie. Obama niedawno ogłosił doktrynę wzywającą do obniżenia aktywności działań zbrojnych i nasileniu działań dyplomatycznych. Członkowie Bilderberg będą dyskutować, czy taka polityka jest wskazana.”

Tłumaczenie: Neokonserwatywni architekci 9/11 i wojen 9/11 są rozczarowani tym, że Obama nie chciał zbombardować Syrii, zaatakować Iranu i iść na wojnę z Rosją na Krymie. Twierdzą oni także, że USA może zaatakować Chiny, aby zapobiec rozwojowi tego narodu do stanu dominującego, światowego supermocarstwa. Ci fanatycy są gotowi zaryzykować III wojnę światową w desperackiej próbie zapobieżenia tworzeniu się wielobiegunowego świata. Niektórzy ze zwolenników myśli Hobbesa wierzą, że świat potrzebuje „suwerennego” (jedynego supermocarstwa, a mianowicie US-NATO), aby zapobiec globalnej anarchii; inne są oczekiwania syjonistycznych masonów zdeterminowanych w celu ustanowienia jednego, światowego rządu ze stolicą w okupowanej Jerozolimie.

Jeśli ci ludzie pójdą tą drogą, przyszłość świata będzie groźna, okrutna i krótka.

Więc teraz, dzięki takim ludziom jak Daniel Estulin i jego źródeł, wiemy jakie tematy były omawiane na konferencji Bilderberg w tym roku. Ale nie wiemy jakie decyzje zostały podjęte.

Czy Bilderberg zdecyduje się na stopniowe, pokojowe przejście do wielobiegunowego świata, zawierając pokój z Iranem oraz powstrzymaniu się od nadmiernej agresji wobec Rosji i Chin? Albo włączą zielone światło dla neokonserwatystów, którzy będą pragnąć następnego wielkiego 9/11 – ataku fałszywej flagi (false flag attack), aby uruchomić następną rundę krwawego imperialnego podboju?”

Neokonserwatyści łatwo oszukali świat 11 września 2001 roku. Wówczas takie wyrażenie jak „false flag atak” nie były jeszcze wprowadzone w słownictwo na świecie.

Dziś świadomość fałszywej flagi jest najwyższa od wszech czasów. Ilekroć będą się pojawiać tak spektakularne „terrorystyczne” wydarzenia, czy to bombardowanie Boston Marathon, Sandy Hook strzelanina, lub atak z użyciem broni chemicznej w al-Ghoutha w Syrii, pierwsze pytanie rodzące się w umysłach wielu ludzi będzie brzmieć: Czy to może być kolejny false flag?

Media niekorporacyjne takie jak Press TV, Veterans Today, Russia Today, Global Research, Infowars, What Really Happened, Citizens For Legitimate Government, Truth Jihad Radio i inne przyczyniły się do popularyzacji terminu „false flag”. Dzięki niezależnym mediom, miliony ludzi usłyszało o Operacji Northwoods, Operation Gladio, Lavon Affair, Operation Cyanide i 46 drills 9/11.

Więc jeśli Bilderberg wybierze inną, na masową skalę operację fałszywej flagi, będą musieli zlikwidować Internet. Oczywistym sposobem na to będzie „cyber-9/11″.

Czy tajemniczy Centralny Komitet Grupy Bilderberg zezwoli na ogromne „cyber-9/11”? Czy oni wybrali Kinder-niespodziankę, łagodniejsze taktyki na ten rok?

Aby o tym się dowiedzieć, dostrój się do alternatywnych mediów …póki możesz.
Źródło:
http://www.presstv.ir/detail/2014/06/01/365067/bilderbergers-face-iranrussiachina-wall/

Komentarze

komentarzy