a59

UWAGA !!! – Mikroczip RFID w tabletkach

USA zaakceptowały przyjmowanie tabletek z mikroczipem (mikrochipem) RFID.

Niedawno w Wielkiej Brytanii pozwolono wydawać na receptę preparaty, zawierające mikroczip RFID. Obecnie również w USA Urząd do spraw Kontroli Żywności i Leków zatwierdził analogiczne preparaty z mikroczipami do wykorzystania w Stanach Zjednoczonych.

Jest to jadalny detektor cyfrowy, który może kontrolować stan zdrowia. Urząd twierdzi, że pacjenci biorą leki nieregularnie i powinni mieć w ciele urządzenie kontrolne, które pomoże zadbać o ich zdrowie. Firma Proteus Digital Health (PDH) opracowała czip o nazwie Ingestion Event Marker (IEM), który został również zaakceptowany w Europie. Czip IEM, o wielkości ziarnka piasku, można umieścić w tabletce. Czip kontroluje stan zdrowia człowieka: tętno, pozycję ciała i aktywność. Następnie IEM wysyła sygnał do smartfonu, a stamtąd – do lekarza.

Ludzi coraz bardziej zachęca się do przyjmowania mikroczipów RFID, jako naturalnej części ich życia. Jednak wtargniecie w życie osobiste przy tym nie jest brane pod uwagę, chociaż właściciele informacji będą mieć pełną informację o stanie zdrowia człowieka i miejscu jego pobytu. Wszystko będzie przechowywane w komputerze i monitorowane w trybie czasu rzeczywistego.

Źródło: http://3rm.info/37052-mikrochip-rfid-v-tabletkah.html

Komentarze

komentarzy