szwecja

Szwecja od 1 lipca 2018 roku delegalizuje seks małżeński i wprowadza „pozwolenia seksualne”

Szwedzki rząd zamierza wprowadzić nowatorskie ustawodawstwo zakładające zaostrzenie przepisów dotyczących gwałtów i przemocy seksualnej.  Przygotowana w tym celu nowa ustawa o „zgodzie seksualnej”, będzie zakładała, że dwie strony decydując się na współżyce seksualne będą musiały wyraźnie powiedzieć , lub nawet podpisać swoją zgodę i dotyczyć to nie tylko związków nieformalnych, ale również małżeństw!

Wirus lewactwa znowu zaatakował w Szwecji. Ten znikający na naszych oczach europejski kraj, przeistaczający się w Kalifat, jest pełen wspierających ten proces działaczy lewicowych, którzy przekonują, że obserwowany gołym okiem upadek Szwecji jest czymś pożądanym i naturalnym. Jak wiadomo najnowsza obsesja międzynarodowej lewicy to molestowanie. Aby przeciwdziałać tej straszliwej pladze wymyślono aby kobiety, które nie chca być zgwałcone przez „księciów orientu”, nosiły specjalne zabezpieczające ich przed tym „magiczne bransoletki”. Pomysł chyba nie przyjął się bo ubogacający Szwecję islamscy imigranci, uczynili ten kraj europejską stolicą gwałtów.

Jak wiadomo lewica w odpowiedzi na każdy problem ma nowe prawo zakazujące konkretnych rzeczy i ewentualnie ustanawiające nowy urząd zajmujący się egzekwowaniem tych wymyślonych absurdów legislacyjnych. Stworzono zatem nową „antygwałtową” ustawę, która ma zawierać regulację, wedle których jeśli dana osoba, słowem bądź gestem nie wyrazi zgody na seks, będzie on uważany za nielegalny, czyli będzie potraktowany jako zwykły gwałt.

Cel jest może szczytny, ale jak zwykle w wykonaniu lewactwa wyszła z tego parodia i absurd. Na przykład nie wiadomo jak właściwie taka zgoda w postaci „TAK” ma zostać utrwalona. Sugeruję się że wystarczy ustne wyrażenie zgody na współżycie, ale ktoś kto nie chce potem zdziwić się oskarżeniami o gwałt powinien pomyśleć o zgodzie pisemnej. Być może zatem rzeczywiście powstanie specjalny urząd, który opracuje formularz na podstawie którego będzie można zapytać kobietę, bez względu na to czy obcą czy też własną żonę, o to czy zgadza się na seks. Jeśli się zgadza, lepiej mieć to na piśmie.

Już to widzimy, jak hordy islamskich osiłków, którzy przyjmują szwedzkie miasta, będą prosić swoje ofiary o zgodę na seks. Może to zabawnie wyglądać gdyby będą za kimś gonić z formularzem. Z drugiej strony nowe prawo, które wejdzie od lipca 2018 r, będzie doskonałym orężem dla żon, które chcą pozbyć się swoich upierdliwych mężów. Wystarczy że stwierdzam że zostały zgwałcone i mężczyzna skończy w więzieniu.

Zresztą takie fałszywe oskarżenia są na porządku dziennym. Kiedyś o gwałt oskarżono Juliana Assange WikiLeaks. Jedna szwedka przypomniała sobie nagle, że została przez niego zgwałcona i z tego powodu rozpętano wielką kampanię, której celem miało być jego uwięzienie, która zakończyła się ucieczką szefa Wikileaks do ambasady Ekwadoru w Londynie. Podobnie próbowała zniszczyć koleżanka, 22-letniego Liama z Wielkiej Brytanii. Od stycznia 2016 roku mężczyzna przeżył, jak twierdzi, „psychiczne tortury”, gdy został oskarżony przez nią o wielokrotny gwałt. Chłopaka uratowało tylko to, że wypłynęły SMSy dziewczyny, w których prosiła go o „więcej seksu” i chwaliła się odbytymi stosunkami przed koleżankami. Zapytana przez sąd, dlaczego oskarżyła Liama o gwałt stwierdziła, że nie była usatysfakcjonowana ich pożyciem.

Takie sytuacje moga stać się teraz codziennością w Szwecji, ale raczej nie ma co liczyc, że fala gwałtów ustanie, bo nie spowoduje to prawdopodobnie problemów dla tamtejszej „rasy panów”, czyli islamskich imigrantów, którym wolno więcej i których szwedzkie sądy chętnie uniewinniają z zarzutów gwałtu na rodowitych Szwedkach. Można się zatem spodziewać, że nowe prawo będzie biczem na białych, których tak bardzo nienawidzi lewica. Strasząc ludzi konsekwencjami seksu, będzie można trochę zredukować przyrost naturalny w nienawidzonej przez środowisko lewicowej białej rasie. Zapewne niedługo po szweckim eksperymencie, ten absurdalny pomysł z pisemną zgodą na seks w małżeństwie i poza nimi, zyska powszechną unijną aprobatę i zostanie wprowadzony w kolejnych wariujących na skutek zatrucia lewackim ideolo, zachodnich społeczeństwach.

Komentarze

komentarzy