45850061_s_1

Kolejny szalony pomysł Niemców – proponują budowę na terenie Europy specjalnych miast dla imigrantów

Analitycy z niemieckiej organizacji pozarządowej European Democracy Lab, proponują nowy kuriozalny pomysł rozwiązania problemu napływających do Europy tak zwanych „uchodźców”. Remedium ma być wydzielenie na terytorium krajów członkowskich specjalnych stref, w których osiedlaliby się oni tworząc osady, a potem miasta, które według EDL staną się okazją do odtworzenia ojczyzn, z których wyjechali.

Wydzielenie enklaw dla islamistów to kolejny poroniony pomysł europejskich lewaków. Zresztą taka tendencja i tak występuje, tylko islamiści po prostu przejmują kolejne dzielnice europejskich miast. Nie wiadomo co miałoby skłonić ich do porzucenia tej ekspansji, aby budować coś od podstaw.

Analitycy European Democracy Lab twierdzą, że Unia Europejska źle przeznacza pieniądze na imigrantów. Ich zdaniem zamiast kursów językowych i integracyjnych powinno się przyznać im ziemię pod zabudowę, co ma spowodować, że imigranci staną się samowystarczalni i nie będą potrzebowali pomocy Unii. EDL postuluje powstanie nowych miast takich jak Nowe Aleppo czy Nowy Damaszek, w których ma dojść do naturalnej asymilacji w kolejnych pokoleniach.

12741963_10206240759358941_392398367072503079_n_0

Europejska lewica konsekwentnie udowadnia nam, że jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Wywołany przez nieodpowiedzialnych polityków kryzys migracyjny jawi im się jako coś w rodzaju imigracji zarobkowej. Problem w tym, że te hordy młodych muzułmanów przybywają po pieniądze, a nie po pracę. Jak zatem mieliby budować własne miasta w Europie? Chyba, że zbudują je za nich niewierni, a potem władze opodatkują nas jeszcze bardziej, aby płacić islamskiej rasie panów dżizję, czyli podatek od niewiernych, jak powszechnie odbierany jest oferowany im w Europie socjal.

Komentarze

komentarzy