If-I-Were-Grand-Dragon-of-the-Ku-Klux-Klan-1080x675

Jestem Rasistą! Jestem Ksenofobem!

Mając 20 lat byłem szaleńczo zakochany w pięknej mulatce, którą poznałem we Wrocławiu. Byliśmy razem przez kilka miesięcy i wspominam ten czas z sentymentem.

W tym samym Wrocławiu poznałem Irakijczyka mieszkającego od 20 lat w Polsce. Założył tu firmę, która szyła i szyje do dziś piękne garnitury. Wspaniały człowiek. Zaprzyjaźniliśmy się bardzo.

Latając po całym świecie i pracując w różnych krajach poznałem ludzi chyba ze wszystkich kręgów kulturowych i religijnych. Z wieloma z tych ludzi łączyła mnie i łączy bardzo silna więź.

Ale jestem ksenofobem. Jestem rasistą! To znaczy tak nazywa się mnie w moim własnym kraju.

Dlaczego? Bo mówię głośno, że dzisiejszy Islam do zagrożenie dla świata. Bo mówię prawdę.

O przyczynach powstania ekstremizmu muzułmańskiego można pisać godzinami. Sam już zdawkowo wspominałem o tym we wcześniejszych artykułach.

Począwszy od wypraw krzyżowych, przez kolonizację Afryki, stworzenie na palestyńskich ziemiach opresyjnego Państwa Izrael, po całą masę wojen, jakie w tamtym rejonie zafundowała arabom Cywilizacja Zachodu. No i oczywiście sterowana przez Zachód Arabska Wiosna, która miała przynieść demokrację (a wynieść zasoby naturalne), a pozostawiła jedynie śmierć i zniszczenie.

Są też takie czynniki, jak stworzenie przez USA Al-Queda’y i samego Bin Ladena, a ostatnio ISIS.

To wszystko rozpaliło nienawiść Muzułmanów do naszej części świata. I ciężko się temu dziwić.

Później, już na naszym terenie, miliony muzułmanów czuło się obywatelami drugiej kategorii. Może dlatego, że w zdecydowanej większości byli i są obywatelami drugiej kategorii. Poza nielicznymi, którzy zostali lekarzami, czy inżynierami, ogromna część tej populacji to niewykształcona, bezrobotna masa, zepchnięta na margines społeczny. Ze swojej i z nie swojej winy.

Polityka socjalna Zachodniej Europy rozleniwiła i tak leniwych już przybyszy i wychowała na swoim cycku kolejne już pokolenia socjal-muzułmanów. Nie pracują, bo nie pracowali ich rodzice. Rozmnażanie się jest sposobem na życie. No to się rozmnażają.

Narodzone z takiej „inicjatywy” dzieciaki mają jednak dostęp do internetu i telewizji i skoro urodzili się w takiej Francji, to chcą żyć tak, jak Francuzi!

No, ale ich nie stać na wymarzonego smartfona i żadna normalna Francuzka nie pójdzie przecież z „brudasem” do łóżka. No więc kradną i gwałcą. Proste. Szczególnie, że usprawiedliwia ich religia, w której wyrośli. Okraść niewiernego, to cnota. Zgwałcić niewierną, to prawo nadane przez samego Boga. Czegóż potrzeba więcej?

Muzułmanie uważają, że socjal im się należy. Że nie mają obowiązku pracować. Pracować mają na nich niewierni. Podludzie. To też jest zapisane w Koranie. Takie prawo. Taki zwyczaj.

Cały Dubaj powstał, dzięki petrodolarom i niewolniczej pracy robotników z Indii, Bangladeszu i innych ubogich krajów. Arabowie nie pracują! To ich hańbi. Co najwyżej nadzorują. Zarządzają.

Mogą sobie na to pozwolić bogaci Saudyjczycy, ale mentalność jest wspólna dla większości muzułmanów. Skoro Europa jest głupia i daje, to trzeba brać. Sam bym brał.

Czy ktoś kiedyś słyszał o protestach Chińczyków w Europie, domagających się zasiłków?! Chińczyk, gdy tu przyjeżdża, natychmiast zajmuje się handlem, lub otwiera knajpę i smaży sajgonki. Chińczycy w Warszawie to ciężko pracująca i dobrze sytuowana grupa obcokrajowców.

Czy ksenofobiczny Polak, rasista, czepia się w Polsce Chińczyka? Nie słyszałem…

Bo Chińczyk ciężko pracuje. Chińczyk szanuje lokalne prawa i nie dąży do wprowadzania tu swoich. Dlatego żyje i pracuje spokojnie… w ksenofobicznym, rasistowskim kraju.

Przyczyn radykalizacji, roszczeniowości i opresyjności środowisk muzułmańskich w Europie jest wiele i oczywiście należy tym przyczynom przeciwdziałać, ale to już nie wystarczy. Nie mamy na to czasu!

Gdy chorujemy na anginę i męczy nas silna gorączka, zwalczamy samą przyczynę choroby, ale i leczymy się objawowo. Antybiotyk uderza w źródło problemu, ale potrzebuje czasu, by zaczął przynosić skutki. Dlatego doraźnie zbijamy gorączkę ibuprofenem i psikamy gardło czymś przeciwbólowym.

Możemy sobie dywagować całymi tygodniami na temat tego co zrobić, by muzułmanie na świecie i w Europie nienawidzili nas mniej, ale to nie zmniejszy zagrożenia, które narasta przecież każdego dnia. Zagrożenia, które jest tu i teraz.

Islam to agresywna religia, ale w sprzyjających okolicznościach potrafi się odradykalizować. Teraz jednak okoliczności są dalekie od sprzyjających, więc Islam stał się wylęgarnią wszelkich ekstremizmów i takie są fakty. Niezależnie od pomysłów, na które być może kiedyś wpadnie Europa, by zwalczyć przyczyny tej rosnącej nienawiści Islamu do Zachodu, tu i teraz mamy poważny problem, więc należy myśleć i działać holistycznie, a więc i doraźnie.

Nic, co dzieje się teraz nie jest przypadkiem. To efekt ciągu zdarzeń i w większości celowych działań. Ciężko mi uwierzyć, że nagle USA przestaną napadać na cały świat w imię szerzenia Demokracji. Ciężko mi uwierzyć, że Izrael przestanie okupować Palestynę i odda Palestyńczykom to, co zostało im gwałtem odebrane. Ciężko mi uwierzyć w nagłą zmianę w geopolityce zachodu, więc nie widzę jakoś specjalnie końca źródła tej nienawiści.

Skoro jednak mamy zdefiniowany skutek, czy i co powinniśmy zrobić?

Każdy głos generalizujący muzułmanów dostaje natychmiast stygmat rasizmu i ksenofobii. To idiotyczne, bo islam to nie rasa, o czym mówię od dawna, ale to w tym momencie nie jest ważne. Każdy głos uogólnienia napotyka na podobny ostrzał zawsze tych samych argumentów…

Bo nie każdy muzułmanin, to terrorysta. Nie każdy muzułmanin obrzeza swoją córkę. Nie każdy muzułmanin gwałci, morduje, kradnie, napada i żąda wprowadzenia prawa szariatu.

100% racji!! To prawda! Nie każdy! Ale faktem też jest, że w ostatnich latach każdy terrorysta, to muzułmanin! Niemal każde obrzezanie miało miejsce w kraju muzułmańskim. 80% gwałtów w takich krajach, jak Szwecja, to dzieło muzułmanów. 80% przestępców we włoskich więzieniach, to muzułmanie, a stanowią zaledwie 5% społeczeństwa. No i szacuje się, że ponad 60% muzułmanów we Francji domaga się uznania prawa szariatu, jako prawa nadrzędnego.

Możemy więc mówić o gigantycznej nadreprezentacji tych zjawisk w środowisku muzułmańskim. Nie jest to więc paranoja, a umiejętność czytania danych ze zrozumieniem.

Jeżeli w danej populacji zwierząt stwierdza się wściekliznę, to natychmiast obszar ten poddany jest kwarantannie. Podejrzane osobniki są wyłapywane, a faktycznie wściekłe natychmiast eliminowane. Dla dobra całej populacji i innych gatunków.

Czy to rasizm? Czy to ksenofobia? Nie – to działanie doraźne i prewencyjne. RACJONALNE!

Gdy nastąpiło podejrzenie, że ebola przedostała się wraz z wolontariuszami do USA, natychmiast wszystkich odizolowano i wypuszczono dopiero po 100% upewnieniu się, że wszyscy są zdrowi. To nie rasizm. To nie ksenofobia. To nie prześladowanie mniejszości.

To troska o dobro całego społeczeństwa!

Z różnych powodów, tych wymienionych wyżej i nie tylko, muzułmanie stali się grupą szczególnego ryzyka. Dla całej światowej społeczności. Dla Całej Zachodniej Cywilizacji. Czy wszyscy? Oczywiście, że nie! Ale jest ich wystarczająco wielu, by kwarantannie poddać całą społeczność.

Co znaczy kwarantanna?

100% inwigilacja. Niestety. Całkowity zakaz szerzenia kultu, w tym manifestowania przynależności religijnej przez ubiór, lub inne symbole. Natychmiastowe zamknięcie wszystkich meczetów, w których stwierdzono nawoływanie do nienawiści, czy werbowanie do organizacji terrorystycznych. Z racji szeroko głoszonej pogardy dla demokracji, odebranie praw demokratycznych, szczególnie tych dotyczących prawa głosu w wyborach powszechnych. Natychmiastowe odebranie obywatelstwa i deportacja wszystkich sympatyzujących z ruchami ekstremistycznymi. Natychmiastowa deportacja i dożywotni zakaz powrotu za to samo przestępstwo wszystkich, którzy obywatelstwa jeszcze nie dostali. Dla ekstremistów urodzonych w Europie – dożywotnie więzienie.

Odebranie zasiłków socjalnych i konieczność podjęcia wskazanej przez Państwo pracy. W razie odmowy – deportacja.

Wszyscy zweryfikowani, uczciwi i ciężko pracujący muzułmanie z automatu staliby się obywatelami pierwszej kategorii i cieszyliby się szacunkiem, na który zasługują.

Europa musi stać się ciężko wypracowanym celem wszystkich przybyłych, a nie krową dojną, hodującą przyszłych morderców i gwałcicieli w imię europejskich wartości i politycznej poprawności.

Do tego jednak trzeba Europy silnej i silnych przywódców, którzy nie będą bali się stygmatu ksenofoba tylko dlatego, że walczą o dobro kontynentu z faktycznym, zdefiniowanym zagrożeniem.

Jeżeli takie podejście, taka troska i takie postawienie sprawy czyni ze mnie rasistę i ksenofoba w oczach zniewieściałej Europy, to pieprzyć to – jestem rasistą i ksenofobem! I jestem z tego dumny!

Jeżeli tak mają nazywać mnie ludzie nie mający pojęcia o faktycznym znaczeniu tych słów, to ich ocena nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Byle debil nie jest w stanie mnie obrazić.

Jestem nowoczesnym patriotą. Nie prawicowym kibolem, ale świadomym Polakiem i Europejczykiem. Jeżeli trzeba, dla dobra naszego stylu życia i bycia, dla dobra naszego bezpieczeństwa, mogę też być rasistą i ksenofobem. Pieprzyć to!

źródło: http://niepoprawnipolitycznie.com/jestem-rasista-jestem-ksenofobem/

Komentarze

komentarzy