a024bfe2d251f38095b6f98072329d73_L

Debilizm urzędników, utracony instynkt samozachowawczy. Unia dąży do samozagłady

Wpuszczając imigrantów, politycy Unii Europejskiej utracili instynkt samozachowawczy. Niszczą korzenie, na których wyrośli, i podstawy, na których siedzą.

Przywódcy unijnych państw do tej pory niszczyli dobrobyt i możliwości wzrostu gospodarczego głównie za pomocą socjalizmu, który objawiał się idiotycznymi z punktu widzenia konsumenta regulacjami, ugruntowywaniem wysokich podatków czy zwiększaniem biurokratycznej nadbudowy. Od roku 2015 doszła do tego masowa imigracja ludzi wyznających islam, którą również zawdzięczamy unijnym politykom. Bo przecież gdyby zgodnie z podpisanymi umowami międzynarodowymi straż graniczna wypełniała swoje zadanie i nie wpuszczała nikogo bez odpowiednich dokumentów (paszporty, wizy), to problemu by nie było.

Zagłada Calais

Jednak skoro miliony islamskich imigrantów już są w Europie, to władze powinny zadbać o to, by chociaż przestrzegali obowiązującego tu prawa. Niestety – z niewiadomych powodów – stosowane są podwójne standardy. Policja nie chroni Europejczyków ani ich mienia przed obcą inwazją. Skrajnym przykładem jest francuskie miasto Calais. Powstał tam obóz imigrantów, gdzie obowiązuje już prawo szariatu, a policja nie ma prawa wstępu. Jakby tego było mało, nudzący się imigranci napadają na Francuzów i Francuzki, okradają ich i gwałcą. Ludzie pozamykali się w swoich domach, które także stają się obiektem napaści. – Władze skazały Calais na zagładę. Zostawiono nam imigrantów i to my musimy się z nimi mierzyć. Francuskie władze nigdy nie przyślą tu wojska, bo nasze miasto zostało uznane za stracone – powiedziała mieszkanka Calais Simone Héricourt.

Francuska policja nie chroni nie tylko własnych obywateli, ale także przejeżdżających przez okolicę kierowców ciężarówek i ich towary czy autobusy pełne dzieci. Przykładem jest Mariusz Pudzianowski, strongman i właściciel firmy transportowej, który został okradziony na kilkadziesiąt tysięcy euro, a polska prokuratura zamiast szukać bandytów… jego oskarża o mowę nienawiści. „Panie Mariuszu Pudzianowski. Trzymasz Pan fason. Trzymaj go Pan dalej. Jeżeli za głoszenie prawdy w tym kraju można iść do więzienia, to będzie znaczyło, że standardy Korei Północnej właśnie zostały zaimplementowane” – słusznie skomentował na Facebooku Marian Kowalski, były szef Ruchu Narodowego. Podobnie sąd w Szczecinie już skazał, a prokuratura w Poznaniu wszczęła dochodzenie za anty-islamskie hasła wypowiadane na demonstracjach. Jednocześnie brakuje zasobów na ściganie prawdziwych przestępstw, nie wspominając o ich zapobieganiu. Z kolei podczas anty-imigranckich marszów służby porządkowe chronią przeciwników tych marszów i zwolenników dalszej inwazji, a pałują i traktują gazem uczestników protestów! Niemieckie władze zamiast zająć się kontrolą imigrantów, wolą inwigilować chroniącą niemiecką tożsamość Alternatywę dla Niemiec czy patriotyczną PEGIDĘ. Na dodatek organizacje, które chcą chronić obywateli przed przestępczością imigrantów, jak grupy Żołnierze Odyna w Finlandii, Norwegii i Estonii, są przez władze… potępiane. Gdzie tu logika i zdrowy rozsądek? Gdzie wyczucie skali problemów?

Debilizm komisarzy

Goście powinni dostosowywać się do obyczajów obowiązujących w kraju gospodarzy. Nie odwrotnie. Islamscy imigranci nie tylko nie dostosowują swojego zachowania, ale nawet próbują narzucać własne zwyczaje! Zwykli ludzie to widzą i się buntują, ale są pacyfikowani przez politycznie poprawnych polityków, media, pro imigranckie lewackie organizacje czy nawet zwykłych urzędników. Dlaczego administracja basenu w Koszalinie nie wyprosiła muzułmanki za ewidentne złamanie regulaminu tego obiektu, tylko wymyśla bzdurne, absurdalne uzasadnienia tego, że kobieta rzekomo nie złamała regulaminu? Niechciani goście mogą to, czego nie mogą gospodarze, bo Polakom zakazuje się wstępu na ten sam basen nawet w nieco dłuższych spodenkach. Z kolei w Niemczech władze nie potępiają gwałtów, tylko głoszą, by kobiety… nie prowokowały imigrantów. Jens Muller, burmistrz miasteczka Bad Schlema, powiedział, że uczennice szkół podstawowych powinny ubierać się tak, by nie prowokować „uchodźców” do zaczepek!

Absolutny debilizm wykazali urzędasy Komisji Europejskiej, którzy nie przejmują się losem napastowanych seksualnie kobiet, ale… „fałszywymi skojarzeniami”, które wiążą przestępstwa z napływem imigrantów. Wbrew faktom zdaniem Komisji… nie należy łączyć ataków na tle seksualnym z masową imigracją, a unijnych biurokratów bardziej niepokoi… reakcja opinii publicznej. Może wkrótce KE poprze kamienowanie zgwałconych europejskich kobiet, tak jak ma to miejsce na terenach opanowanych przez Państwo Islamskie? „Szczęśliwie nas, Polaków, po komunie sowieckiej to zupełnie nie dziwi, przecież to typowe dla komuny, tzn. zakłamanie lewackiej władzy” – skomentował tę sytuację Grzegorz Jaszczura, działacz wolnościowy i radny z Dąbrowy Górniczej. Totalnym szczytem głupoty jest postawa szwedzkich feministek, które nie chcą, by za molestowanie seksualne kobiet mężczyźni mścili się na muzułmańskich imigrantach. Tego typu myślenie i postawy oznaczają, że nie szanujemy samych siebie! W efekcie imigranci zaczynają się czuć coraz bardziej pewni swego i tym bardziej nie zamierzają stosować się do obowiązujących reguł. Imam Oussama El-Saadi jest na tyle bezczelny, że oburzył się na duński rząd, który chce w ośrodkach dla uchodźców rozdzielać imigranckie małżeństwa, jeśli jeden z małżonków jest niepełnoletni (w islamie dozwolone są małżeństwa nawet z kilkuletnimi dziewczynkami!).

Kto steruje tą samo-destrukcją Europy? Bo przecież wszyscy politycy i urzędnicy nie mogli nagle zgłupieć, żeby działać wbrew logice i przeciwko interesom własnych państw i narodów. Jak na razie unijnie kraje nie są aż tak słabe, żeby nie mogły się przed tym bronić. Jest policja, straż graniczna, wojsko i oczywiście służby specjalne, które jednak nie wykonują podstawowych zadań, do których zostały powołane. Dlaczego panuje taka niemoc w przeciwstawieniu się islamskiemu najazdowi? Dlaczego napadających na kobiety nie aresztuje się i nie wydala poza strefę Schengen z zakazem wjazdu do końca życia? Dlaczego w końcu media kłamią, ukrywają prawdę i manipulują na temat całego problemu, tym samym przykładając rękę do unicestwienia zachodniej cywilizacji?

Komentarze

komentarzy