a69

Czy żydzi są rasą panów?

W młodości czytałem wiele historii o niemieckich nazistach. Rzekomo to naziści uważali, że Aryjczycy byli „rasą panów”. Ta ideologa rasy panów rzekomo motywowała nazistów do robienia strasznych rzeczy innym narodom, które uważali za gorsze.

Później, jako dorosły, odkryłem, że zachód również popełnił straszne czyny wobec Niemców, łącznie z ohydnym bombardowaniem ogniem Drezna i rzezią bezradnych niemieckich jeńców wojennych i milionów niewinnych niemieckich cywilów. Alianci, pod przywództwem żydów, jak mówi historia, byli odpowiedzialni za masowe łapanki i mordy niewinnych niemieckich cywilów – mężczyzn, kobiet i dzieci – których po wojnie gromadzono w obozach koncentracyjnych.

Czytałem także o pewnych pełnych uprzedzeń Białych, którzy kiedyś również myśleli że byli wyższą rasą, dużo ponad Murzynami. Ta ideologia umożliwiała im uchwalać prawa by trzymać Murzynów posłusznymi, i przez lata nawet robili z nich niewolników.

Choć Murzyni traktowani byli źle jako niewolnicy, to jest także prawdą, jak pokazują historyczne archiwa, że to głównie żydowscy handlarze niewolników porywali ich, transportowali i sprzedawali na całym świecie, a szczególnie w USA.

Obecnie świat nadal cierpi z powodu fałszywej idei „rasy panów”. Teraz to żydzi uważają się za lepszych od wszystkich „gorszych” ras. Własna księga Żydów, Talmud (formalnie nazywana Talmud babiloński), jak również ich Kabała, deklarują, że przeznaczeniem Żydów jest podbicie i zniewolenie „nie-Żydów”, i zabicie wszystkich którzy są przeciwni temu podbojowi. Talmud stwierdza: „Najlepszych z Gojów – Zabijać!!!”

My,  żydzi, jesteśmy wybrańcami Boga, mówią rabini, bez względu na to jak źli jesteśmy.

Nie ma żadnej „rasy panów”

Logika mówi, że choć nierówność jest faktem życia – wszyscy jesteśmy nierówni tak czy inaczej, pod względem wyglądu, siły, inteligencji, talentu, zdolności itp. – to nie powinniśmy traktować innego człowieka jako albo gorszego, albo lepszego.  Zwłaszcza z powodu jego rasy czy koloru.

Żeby uważać jedną rasę albo zespół ludzi za „rasę panów” i lepszą, jest szczególnie złe i krzywdzące dla społeczeństwa. Sądzenie człowieka głównie na podstawie jego charakteru, a nie koloru, wydaje mi się rozważne i mądre.

Bóg nie wyróżnia ludzi

Pismo Święte potwierdza, że Bóg nie wyróżnia ludzi. „Albowiem u Boga nie ma względu na osobę” (Rz 2:11). Każdy z nas, niezależnie od rasy, grupy etnicznej, narodu, koloru czy budowy DNA, który wierzy w Jezusa Chrystusa jako Pana, zostanie zbawiony. W niebie nie ma ciała, żyda, poganina czy kogoś innego, mówi Pismo.

Nasze ludzkie ciało w końcu wraca do prochu ziemi. Człowiek zbawiony na szczęście narodzi się powtórnie „w duchu i prawdzie” (Jan 3:3)

Żydzi wykazują toksyczną postawę rasową

Dopiero 15 lat temu odkryłem, że żydzi nadal wykazują toksyczną postawę rasową wobec innych. Apostoł Paweł poinformował nas 2.000 lat temu o tej gorszącej żydowskiej doktrynie, mówiąc o Żydach:

„żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i sprzeciwiają się wszystkim ludziom” (1 Tes 2:15).

Zgodnie z ich najświętszą księgą, Talmudem babilońskim, którą praktycznie każdy rabin i pobożny żyd uznaje za prawdziwą,  żyd jest lepszym i zupełnie innym gatunkiem od innych:

„żydzi są istotami ludzkimi, zaś Goje (poganie) nie są istotami ludzkimi, są tylko zwierzętami” – Baba Mezia 114a-114b

Gorsi Goje, mówi Talmud, maja być niewolnikami żydów:

„Nie-żyd jest zwierzęciem w ludzkiej formie, i jest skazany by dzień i noc służył żydowi” – Midrash Talpiah 225

żydzi uważają się za boski gatunek

Zastanawiając się czy to było tylko najbardziej zajadłe i nienawistne u żydów, którzy wierzą w te teksty, postanowiłem sam je zbadać. To co znalazłem mnie zszokowało. Wielokrotnie w ich wypowiedziach i książkach, władze żydowskie mówią jasno, że żydzi są narodem szczególnym, lepszym od Gojów, boskim gatunkiem, a nawet „bogami” na ziemi.

Poniżej kilka wybranych cytatów. Chciałbym pokazać setki innych. Nie ma żadnych wątpliwości. Współcześni żydzi są opętani wszechogarniającym duchem fanatyzmu i wyniosłą arogancją jakich nigdy wcześniej nie widziano w ludzkich sercach. To mógł wymyślić jedynie diabeł.

„Ponieważ żydzi są najlepszymi i najbardziej kulturalnymi ludźmi na świecie, to mają prawo do podporządkowania sobie reszty ludzkości i bycia panami świata” – rabin Harry Waton

“Naród żydowski jako całość stanie się własnym Mesjaszem. Poprzez rozpad innych ras zdobędzie dominację nad światem. . . W ten sposób spełni się obietnica Talmudu” – Baruch Levy, list do Karola Marksa

“Wszyscy nie-żydzi są źli z natury. żydzi są koroną stworzenia, nie-żydzi są szumowiną świata” – rabin Shneur Zalman

“Musimy uznać, że żydowska krew i krew Goja (poganina) to nie to samo. Każde prawo które opiera się na równaniu Gojów z żydami jest absolutnie nie do przyjęcia”. – rabin Yitzhak Ginsburg

“Krew żydowskiego narodu jest umiłowana przez Pana, dlatego jest bardziej czerwona, a ich życie milsze” – rabin Yitzhak Ginsburg

“Milion Arabów nie jest wart żydowskiego paznokcia” – rabin Yaacov Perrin

“Mamy przypadek żyda. . . zupełnie inny gatunek. Ciało osoby żydowskiej jest zupełnie innej jakości niż ciało członków innych narodów świata. . . osoba nie-żydowska pochodzi z trzech sfer szatańskich, natomiast świat żydowski pochodzi ze świętości” – rabin Mendel Schneerson

“Wszystko co nas dotyczy jest inne. żydzi są wyjątkowi ontologicznie (biologicznie)” – Elie Wiesel, działacz holokaustyczny

“żydowska krew nie jest taka sama jak krew Goja” – rabin Yitzak Ginsburg

“Według Talmudu, można zabijać każdego Goja” – rabin Ido Elba

“żyd który zabije nie-żyda jest zwolniony z wyroku i nie naruszył zakazu mordu” – rabin Israel Ariel

Proszę zrozumieć, te cytaty nie pochodzą od rabinów żyjących setki lat temu. Większość tych osób żyje teraz i często cytuje ich żydowska prasa. Sam Talmud, jak mówi słynny żydowski pisarz Herman Wouk (Wiatry wojny – Winds of War) jest ‚krwią życia żydów‚. Sędzia amerykańskiego Sądu Najwyższego, Ruth Bader Ginsburg, nazywa Talmud „Moim najświętszym codziennym przewodnikiem życiowym„.

Wszyscy ci słynni rabini i inni żydzi ściśle przestrzegają reguł i praw swojego Talmudu, który faktycznie mówi żydom, że pewnego dnia, kiedy otrzymają swoje królestwo, „Nawet najlepsi Goje zostaną skazani na śmierc”. Talmud mówi, że metodą egzekucji będzie ścięcie.

Nauka DNA wykazuje, że żydzi nie są szczególnym narodem

Moja najnowsza książka, „Nauka DNA a żydowskie pochodzenie” [DNA Science and the jewish Bloodline], jest szczególnie pogardzana przez rabinów, właśnie dlatego. że w niej informuję o współczesnym badaniu DNA wykazującym, że współcześni „żydzi” nie są potomkami Abrahama. Oni nie są nawet izraelitami, ani z żydowskiej krwi. Ich DNA pokazuje, że prawie każdy żyd we współczesnym świecie jest potomkiem chazarów, ludu pochodzenia tureckiego i mongolskiego.

Dlatego rabiniczny nonsens o żydach jako „specjalnym” albo „innym gatunku” jest absolutnie błędny.

Dlaczego pastorzy i ewangelizujący ukrywają tę wiedzę?

Dlaczego tak jest, że żaden pastor w Ameryce, nie wyzna tego co mówi Talmud o żydach jako „rasie panów?” Dlaczego tak jest, że pastorzy Joel Osteen, Rick Warren, Franklin Graham, John Hagee, Kenneth Copeland, – a nawet katolicki papież Franciszek, ani nawet jeden z około 200 katolickich kardynałów – nie ma odwagi poinformować was i mnie o tej ohydnej zbrodni, tej ogromnie złej i wypaczonej doktrynie żydów.

Wiele w życiu słyszałem o złych nazistach. Ciągle mówi mi się o nienawiści niektórych Białych do Murzynów. Ale ani słowa o żydach i ich aroganckiej doktrynie rasowej. Jest to część ich judajskiej religii. Dlaczego ten oczywisty fakt jest ukrywany, nigdy o nim się nie wspomina? Kto dał żydom władzę karania każdego kto odważy się publikować fakty o tak oczywistym fanatyzmie?

Dlaczego nikt, ani nawet prasa, nigdy nawet raz nie poprosiła czy zażądała by sędzia Ruth Bader Ginsburg, albo sędzia Breyer, albo sędzia Sotomayor – wszyscy żydzi w Sądzie najwyższym – wyrzekli się nienawiści i fanatyzmu Talmudu?

W USA mamy 545 senatorów i kongresmenów. Dlaczego żaden z tych amerykańskich polityków, ani z 50 gubernatorów stanowych, nie ostrzegł nas przed tą złą rasistowską doktryną żydów?

Straszne konsekwencje

Idee mają konsekwencje, a satanistyczna idea żydowska o tym, że ich „krew” i „ciało” są inne i lepsze, doprowadziła do strasznych konsekwencji.  Zapytaj tylko historyków o 66 mln obywateli rosyjskich wymordowanych przez żydów w Związku Sowieckim, albo zapytaj o wielu tysiącach Palestyńczyków zamordowanych, zgwałconych i ograbionych przez izrael od 1948.

Dla mnie, nie zawaham się powiedzieć z chrześcijańską determinacją w sercu, że naziści którzy wyznawali doktrynę o rasie aryjskiej nie mieli racji. Tak samo nie mieli racji Biali handlarze niewolników.

Do tych grup dodaję żyda. Oczywiście nie wszystkich żydów, historia mówi, że nie wszyscy naziści, ani nie wszyscy Biali byli fanatykami. Ale współcześni żydzi zasługują na szczególne miejsce w piekle, bo ten rasistowski nonsens nadal jest ich oficjalną doktryną religijną. Jest wielokrotnie powtarzana w ich świętej księdze, Talmudzie babilońskim. I była w niej jako niszczące nasienie trującej, wrzącej nienawiści od ponad 2.000 lat.

„Amerykańscy żydzi są faktycznie od dzieciństwa nauczani interakcji z nie-żydami w oszukańczy i arogancki sposób” – potwierdza żydówka Karen Friedman na jej blogu. „Oni rzeczywiście uzgadniają między sobą w jaki sposób zniszczyć emocjonalnie nie-żydów i krytyków izraela”. To, dodaje – „faktycznie jest celowym, złym, planowanym zachowaniem motywowanym narcystyczną, obłudną wściekłością”.

„żyda nie obchodzi jak bardzo on / ona krzywdzi innych” – ostrzega p. Friedman. „żydów obchodzi jedynie dobro innych żydów”.

żydzi: niezrównani w nienawiści rasowej i fanatyzmie

Nikt nie dorówna żydom w ich zaciekłej nienawiści rasowej i fanatyzmie. Czasy niewolnictwa dawno minęły. Czas nazistów dawno minął. Ale zły judaizm trwa nadal. Szatan żyje i rozwija się w sercach żydów. Jezus przepowiedział ten fanatyzm. Powiedział, że żydami kieruje szatan, i że w końcu dom izraela „pozostanie pusty” (Mt 23:38)

Jeśli boisz się żydów, i dlatego milczysz, to też jesteś winien grzechu fanatyzmu i nienawiści. Dzięki twojemu milczeniu stajesz się wspólnikiem tych diabelskich żydowskich rabinów i im podobnych. Niech nasz Pan Bóg w niebie, który kocha i uznaje za tak samo godnego i odpowiedzialnego każdego człowieka, który w Niego wierzy i który służy Mu w wierze, wzmocni was w duchu i da wam odwagę sprzeciwienia się żydom.  Bądźcie odważni. Mówcie prawdę.

Texe Marrs, tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Źródło: http://www.texemarrs.com/072014/are_jews_master_race.htm

Komentarze

komentarzy