yellow-badge

Antysemityzm, wszędzie antysemityzm! Część 1

Europa jest ostatnio oskarżana o antysemityzm a niektórzy przypominają, że podobna sytuacja miała miejsce za czasów Hitlera. Żydzi chcą podjąć się walki z antysemityzmem, a co z pozostałymi ludźmi?

Gdy podczas zamachów terrorystycznych giną Żydzi, reakcja jest niemal natychmiastowa. Pojawia się najpierw fala oburzenia i oskarża się o antysemityzm kraj gdzie doszło do zamachu a ofiary domagają się większej ochrony. W przypadku ataków jakie miały miejsce we Francji na początku tego roku, premier Benjamin Netanjahu wezwał wszystkich Żydów z Europy aby opuścili ten kontynent i powrócili do Izraela. Co więcej, dyrektor generalny Europejskiego Stowarzyszenia Żydów zorganizował szkolenia w Czechach i domagał się od Unii Europejskiej broni palnej do samoobrony.

Na początku roku w wyniku zamachów zginęło 4 Żydów. Jednak terroryści zabijali również innych ludzi. Zastrzelono redakcję magazynu Charlie Hebdo, zabito kilku policjantów i paru kolejnych zraniono. Jeszcze w grudniu doszło do kilku ataków na Francuzów – islamiści atakowali policjantów i celowo wjeżdżali samochodem w tłum ludzi. Zginęło w sumie ponad 20 osób i było wielu rannych. Dlaczego nieżydowscy mieszkańcy Francji nie zaczęli domagać się większej ochrony i łatwiejszego dostępu do broni palnej? Dlaczego we Francji, jak i w wielu innych krajach, gdzie radykalny islam jest realnym zagrożeniem, nie domagano się szkoleń i broni do samoobrony?

Zrozumiałe jest to, że Żydzi domagają się ochrony ze względu na złe doświadczenia z przeszłości – Holokaust (naciągany). Natomiast żydzi domagają się ochrony od całego świata, tak jakby Świat nie miał żadnych innych problemów tylko chronienie żydów!  Podczas drugiej wojny światowej ginęli wszyscy. Ginęli więc nie tylko Żydzi, ale również Polacy i to w ilości znacznie większej. Nasz kraj został zaatakowany z dwóch stron. Polska doświadczyła również rozbiorów, przez co naszego kraju nie było na mapach świata przez 123 lata, oraz masowego mordu (rzeź Wołyńska). Najwięcej mówi się właśnie o antysemityźmie, a co z antypolonizmem?

Oskarżenia o antysemityzm padają dość często. Wystarczy publicznie skrytykować politykę Izraela, przeprowadzane operacje zbrojne w Strefie Gazy lub wyrazić poparcie dla powstania wolnej, niezależnej Palestyny. Wracając do tematu drugiej wojny światowej, Polska została zniszczona, niczym palestyńska enklawa podczas wojny z Izraelem. Według różnych szacunków, śmierć poniosło około 6 milionów Polaków, kraj został zdewastowany a straty materialne liczono w kilkunastu miliardach dolarów. Dlaczego więc Polacy mają płacić każdemu Żydowi z Izraela, który ucierpiał podczas tamtej wojny, ponad 400 zł miesięcznie? Czy Izrael nie powinien zostać oskarżony o antypolonizm? A kto nam zapłaci za straty poniesione w przeszłości?

Według oficjalnej wersji, podczas Holokaustu zginęło prawie 6 milionów Żydów (co okazało się wierutnym kłamstwem). Dlaczego tak często mówi się o tych morderstwach, a nie wspomina się że życie straciło również niemal 6 milionów Polaków, których kraj został doszczętnie zniszczony i obrabowany przez supermocarstwa? Polacy ryzykowali swoje życie aby ratować Żydów od zagłady. Czy w dalszym ciągu Polak powinien kojarzyć się z antysemityzmem? Czy ktokolwiek słyszał w ostatnim czasie, żeby ktoś kogoś oskarżał o antypolonizm bądź działanie na szkodę Polaków? Polska ma za sobą wiele złych doświadczeń – może najwyższy czas abyśmy zaczęli domagać się czegoś więcej niż biedy, afer i złodziejstwa w rządzie oraz masowej emigracji?

źródło: zmianynaziemi.pl

Komentarze

komentarzy